זילי אורבך

זילי אורבך

רח` החשמל 1 תל אביב 
תחומי טיפול:
 

זילי אורבך נולדה וגדלה בירושלים בבית אפוף ניחוחות, שבו הכינו הכל לבד, מבישול ועד תרופות. את האהבה למקצוע הרוקחות ירשה מסבתה שרקחה צמחים והכינה שיקויי מרפא לכל חולי השכונה. מכאן קצרה הייתה הדרך ללימודי רוקחות באוניברסיטה העברית בירושלים, ולהקמת בית מרקחת פרטי.

זילי אורבך – רוקחת מוסמכת, בוגרת בית ספר לרוקחות באוניברסיטה העברית בירושלים, לימודי רפואה סינית באוניברסיטה העברית בירושלים, רפלקסולוגיה, הומיאופתיה, תזונה, צמחי מרפא, קונדיטוריה טבעית, בישול, ארומתרפיה וקוסמטיקה, אירידיולוגיה.
בעלת ניסיון של 30 שנה בתחום.
משתתפת בתוכניות טלביזיה ורדיו בנושאי בריאות ואורח חיים בריא.
מטפלת ברופואה משלימה, רפואה סינית ופורמולות צמחי מרפא סיניים,, הומיאופתיה מתקדמת (הומוטוקסיקולוגיה), רפואת צמחי מרפא, קוסמטיקה טבעית, תזונה טבעית, תזונה לפי סוג הדם.
מטפלת בשיטות ייחודיות המשלבות בין הרפואה הקונבנציונאלית לרפואה המשלימה.
נוסף על כך מפעילה סדנאות בריאות, בתחום הבישול הבריא , קונדיטוריה טבעית, טכניקות בישול טבעי, הרזיה ושמירה על משקל בהתאמה אישית,ניקוי רעלים,
תזונה לפי סוג הדם, הדרכה לתמיכה משלימה טבעית במחלות כרוניות ובמחלות אקוטיות, הדרכה בטיפול וטיפוח כל סוגי העור.

כל זאת, במקביל להתייצבות רצופה בכל הדרכה, השתלמות מקצועית או קורס אפשריים בתחום. את הידע שרכשתי אני מתרגמת בשנים האחרונות לייצור תכשירי ריפוי וטיפוח טבעיים על טהרת צמחי המרפא, המיועדים להשלמת הטיפולהקונבנציונלי במגוון מחלות שכיחות.
אתר הבית שלי נועד להעמיק את הקשר עם לקוחותיי, שכבר רגילים לאתגר אותי בשאלות ובעיות מכל כיוון אפשרי, ופתוח לכל מי שחפץ להרחיב את ידיעותיו ולסגל לעצמו אורח חיים בריא.

 


לעדכון פרטי עמוד זה...

חוות דעת ל זילי אורבך : הוסף חוות דעת


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר