ד"ר הלית דורי פסיכולוגיה התפתחותית בתל אביב ונתניה

צפיות: 1693
15 שנות ותק
נתניה,  תל אביב
תחומי התמחות: פסיכולוג ילדים ונוער
 

ד"ר הלית דורי, נוירופסיכולוגית ופסיכולוגית התפתחותית מומחית, עם ניסיון של מעל 10 שנים בתחום הטיפול בילדים ומשפחותיהם.

אני מציעה טיפולים ואבחונים לילדים בגילאים 0-8. טיפולים בתחום קשיי שינה, קשיים בגמילה, קשיים בוויסות חושי, חרדות ועוד.

כמו כן, אני מציעה הדרכת הורים בתחומים אלו ולווי להורים עם ילדים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי. מגוון הטיפולים האפשריים הם טיפול במשחק, טיפול דיאדי, CBT והדרכת ההורים.

 

מקבלת מטופלים בתל אביב ונתניה.

 

את לימודי הדוקטורט שלי בפסיכולוגיה סיימתי בשנת 2001 באוניברסיטת בן-גוריון. עבדתי כשנתיים במסגרת המכון להתפתחות הילד והמכרז לגיל הרך של בית חולים סורוקה. לאחר מכן עבדתי כ5 שנים במכון להתפתחות הילד של בית חולים איכילוב בתל אביב. בשל עבודתו של בן זוגי עברנו לגור, מספר שנים, בארה"ב שם הייתי חלק מהיחידה האבחונית של אחד מבתי החולים הגדולים ביותר בארה"ב (Washington University).

בשנים האחרונות, מאז חזרתנו לארץ, אני עובדת כפסיכולוגית מומחית במכון להתפתחות הילד של מכבי בנתניה. בנוסף מקבלת הורים וילדים לטיפול ואבחון בקליניקה פרטית.

האני מאמין שלי הוא שבמערך המורכב שלנו בישראל: עם מסגרות חינוך שאינן מסוגלות או מורגלות בשילוב ילדים עם צרכים שונים, מערכות בריאות עם תקציבים מוגבלים וחוסר בגורם המרכז את המידע על הילד ורואה את הצרכים הטיפוליים, הרגשיים והמשפחתיים שלו. המטרה שלי היא למצוא לכל ילד את הדרך המתאימה לו ולמשפחתו להשיג את ההישגים הטובים ביותר שלו.

שעות קבלה:
יום א' 14:30 – 19:30
יום ה' 8:00-14:00


לעדכון פרטי עמוד זה...

חוות דעת לד"ר הלית דורי פסיכולוגיה התפתחותית בתל אביב ונתניה: הוסף חוות דעת


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

ד"ר הלית דורי, פסיכולוגיה התפתחותית ת"א ונתניה
| 04/06/2017

ימים ושעות קבלה

כפר נטר
טלפון:
שעות קבלה:

14:30 - 19:30

8:00 - 14:00