אלה ואודי - טיפולים לחברות הייטק ומשרדים

אלה ואודי - טיפולים לחברות הייטק ומשרדים

התקבלו 1 חוות דעת
הוסף חוות דעת
 תל אביב
תחומי טיפול:
 

טיפולי מגע ועיסויים על כיסאות טיפול - הפתרון האידיאלי לחברות ומשרדים
טיפולי מגע ועיסויים על כסאות טיפול נותנים מענה אידיאלי למעסיקים וחברות, שמעוניינים בטיפולים במסגרת ימי גיבוש, ארועי-חברה מיוחדים או על בסיס קבוע.

כיסא הטיפול הוא פיתרון נח, שמתאים לאוירת המשרד במהלך יום עבודה. הטיפולים נעשים עם ביגוד וללא שמן. הכיסא אינו תופס מקום רב, ומתנייד בקלות ממקום למקום.

בניגוד לטיפולים בשכיבה על מיטה או מזרון, שמכניסים ל"מצב שינה", טיפול כיסא לא מצריך התארגנות מיוחדת, והוא מתאים לאווירה במשרד באמצע יום עבודה; מתיישבים בנוחות לכמה דקות לצורך ריענון קל, שחרור המתח בשרירים או לצורך זריקת מרץ חיונית.

כמטפלים אנחנו פוגשים הרבה אנשים ועובדי הייטק שמ"חוסר זמן" מזניחים את הגוף, וזורקים אחורה (תרתי משמע) עוד ועוד סטרס ועומס, שהולכים ומצטברים כתוצאה מישיבה ממושכת ולחץ בעבודה או בחיים האישיים.

האם אין היום מישהו, שאינו זקוק לכמה דקות של טיפול לשחרור הצוואר, כאב שכמות או גב תפוס?

טיפולי מגע ועיסויים עוזרים לרגיעה של הגוף והנפש, מרפאים חולשה ועייפות, מחזקים את מערכות הגוף דרך הנעה של אנרגיה וסירקולציית דם, מונעים מחלות, מסייעים להחלמה מטראומות ושינויים סביבתיים, ובעיקר - זה נעים ומהנה.

 טיפולים לעובדים במסגרת העבודה הם בהחלט מתנה נעימה, וחוויה כייפית לכל חברה או מעסיק, שרוצים לראות עובדים שמחים, רעננים ומשוחררים.

אנחנו, אלה ואודי מטפלים מנוסים בטיפולי כיסא, מציעים שירות נח עם תוכנת הרשמה מסודרת ללוח זמנים ומחירים נוחים בתיאום מראש, ולפי דרישות הלקוח.
ליצירת קשר אנא פנו לטלפון 054-2557226
להתראות
 


לעדכון פרטי עמוד זה...

חוות דעת לאלה ואודי - טיפולים לחברות הייטק ומשרדים: הוסף חוות דעת
 
מאת: חגיתהתקבלה ב - 07/10/2019 19:03:59
הטיפולים נהדרים. מחירים סבבה
 


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

לקביעת תור עם אלה ואודי - טיפולים לחברות הייטק ומשרדים

טיפולי רפואה משלימה