מתלבטת היכן ללמוד בניית ציפורניים

מנהל הפורום

אילנה כסיף
אילנה כסיף
אבי שגיא
אבי שגיא
לקביעת תור אצל אבי שגיא ללא פרסום בפורום

• מתלבטת היכן ללמוד בניית ציפורניים
    רונית
    26/06/2018

הי
    אני מאיזור חיפה ורוצה להתחיל קורס בניית ציפורניים
    אבל מתלבטת בין בתי הספר השונים האם תוכלו לתת המלצה בבקשה לבתי הספר באיזור חיפה
    מתלבטת בין נייל סטודיו ל CND אולי יש יותר טובים לא ממש יודעת "בטובים" אני מתכוונת לשיטות הלימוד השונות המתאימות לטרנדים העכשויים כיתות הלימוד , מספר התלמידים בכל קבוצה וכו, כי ברור לי שכולם ברמה טובה כזו או אחרת.
    אנא עזרתכם ונסיונכם.
    תודה
    ניתן גם לחזור אלי בנייד כפי שפורסם

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• לימוד בניית ציפורניים

אבי שגיא
    26/06/2018

היי רונית,

האם את יודעת בוודאות שאת רוצה ללמוד בנייה? אולי מספיק לך ללמוד מניקור לק ג'ל בתור התחלה?
    חשוב לעשות סדר בראש מכיוון שבניית ציפורניים זו השקעה רצינית הן מבחינה כספית והן לימודית וטכנית.

אם את יודעת שאת רוצה ללמוד בנייה אני ממליץ לך ללמוד אחת על אחת. בתי ספר שמלמדים בכיתות בקבוצות של מעל ל-4 בנות הלימוד הופך להיות לא אפקטיבי.
    מבחינת רמה, זה מאוד תלוי בסניף של בתי הספר שציינת ומשתנה בהתאם למורה שמלמדת. הרמה שתלמדי בה וחוויית הלמידה ישפיעו מאוד על צעדייך הראשונים בתחום וכמה זמן תשרדי.

אני מנהל של בית ספר וגם אנחנו מלמדים את מקצועות הציפורן, לימודים אחת על אחת, סניפים בכל הארץ. בית הספר נקרא 'ציפורניים'. אנחנו מלמדים ברמה מאוד גבוהה ומלווים אותך בדרך להצלחה. את מוזמנת להכנס לאתר שלנו וליצור קשר בפרטי אם את מעוניינת.

בכל דרך שתבחרי, שיהיה לך בהצלחה.
    אבי שגיא

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו