פורום בניית ציפורניים - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלי לשאול על פדיקור, מניקור, טיפוח ציפורניים, פטריות בציפורניים, טכנאות ציפורניים, פרנץ', לק, צביעת ציפורניים, שיוף ציפורניים ועוד

מנהל הפורום

אילנה כסיף
אילנה כסיף
אבי שגיא
אבי שגיא
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל אבי שגיא ללא פרסום בפורום

• דבק לציפוניים לציפורניים נופלו עפו באוויר
    שולי
    04/10/2019

על איזה דבק ציפורניים אתן ממליצות שיהיה חזק ולא יעופו או יפלו מהר הציפורניים? אשמח לקבל תמונה תודה יש לי לקוחה אשר אחרי יום יומיים הציפורן נופלת. ניסיתי כמה סוגים של דבקים וזה מתסכל שהציפורן נופלת למרות שאני מהדקת את הציפורן. אני יודעת שהלקוחה משתדלת לשמור אבל... אבל..
    אין לי מה לכתוב יותר טוענים שהשאלה קצרה מידי ואני צריכה להרחיב אין לי צר לי
    מתסכל לראות משבצת שהשאלה קצרה תשנו את המשבצת אם זה פורום לא צריך לכתוב הרבה צריך רק עיניני ולא בלה...בלה....בלה....בלה.....בלה....

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• דבק לציפורניים

אבי שגיא
    06/10/2019

היי שולי,

כל הכבוד שהתאמצת למלא את הרובריקה ( :
    רוב הדבקים לציפורניים מבוססים cyanoacrilate ועובדים באותה השיטה, כך שאם יש לך בעיה בתהליך ההדבקה כנראה שהיא נובעת כבר משלב הכנת הציפורן או ספציפית בעיה עם ציפורני אותה לקוחה. צריך לחקור לעומק ולהבין איפה הבעיה. דברי איתי בפרטי ואעזור לך. צרי קשר למספר שבתמונה.

גמר חתימה טובה,

אבי שגיא

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ליצירת קשר:

אבי שגיא
    06/10/2019

אבי שגיא
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לק ג'ל בבית שאני עושה ללקוחות לך מחזיק יותר מידי זמן
    יהודית
    03/10/2019

אני עושה לק ג'ל בבית, יש לי את כל החומרים ואני עושה הכל על פי הספר. אפילו שאלתי קוסמטיקאית על המוצרים בהם אני משתמשת והיא אמרה לי שהם מצוינים, מדוע הלק לא מחזיק ללקוחה יותר משבוע שבועיים?
    ומה עושים אם הצבע של הלק לא אטום מספיק גם בשכבה השנייה, זה לא הורס לעשות יותר שכבות?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• לק ג'ל בבית

אבי שגיא
    06/10/2019

היי יהודית,

שאלת כאן המון שאלות שמאוד קשה לענות עליהן כאן בכמה שורות. את נתקלת בבעיה העיקרית שבה נתקלת כל מי שנכנסת לתחום - הדברים לא מסתדרים.
    לק ג'ל מצריך למידה ונסיון רב ולוקח זמן עד שעולים על גל ההצלחה. מעבר לכך, לק ג'ל לא מתאים לאופי חובבני וחשוב ללמוד לעבוד איתו היטב.
    את מוזמנת ליצור קשר בפרטי עם הטלפון שמצורף בתמונה, אבין כיצד את עובדת ואעזור לך.

גמר חתימה טובה,
    אבי שגיא

אבי שגיא
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• השוואת מכונות שיוף לציפורניים
    ציפי
    24/09/2019

היי,רציתי לדעת בבקשה, מה יותר טוב הסטרונג 307 או 210? ואם לא נשווה האם ה210 היא טובה ומקצועית. תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מכונות שיוף לציפורניים

אבי שגיא
    06/10/2019

היי, בגדול שתיהן טובות. המרתון יותר אמינה ומוצלחת, אבל גם יותר יקרה.

אבי

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פתיחת עסק לק ג׳ל
    אנונימי
    11/08/2019

היי אני רוצה לפתוח עסק של לק ג׳ל בבית כמובן שאני אעבור קורס ואקנה את החומרים הרצויים השאלה שלי היא איך אני מבטחת את עצמי מבחינת אלרגיות?
    ישנן בחורות עם אלרגיה לחומרים בלק ג׳ל ורציתי לדעת איך אני מגינה על עצמי מישהו יודע? אשמח שתענו

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• פתיחת עסק לק ג'ל

אבי שגיא
    11/08/2019

היי,

השאלה שלך מצוינת וכל הכבוד שאת מספיק עירנית לשאול אותה.
    נושא האלרגיות גורם למקצועיות רבות לסגור את העסק, לעיתים ממש חודשים ספורים אחרי הפתיחה. כל זאת בגלל האלרגיה לחומרים.
    אז מה עושים? לצערי, אין מוסד לימודי שמלמד את הנושא הזה כראוי. בבית ספרי אני מכשיר מדריכות ואחד מנושאי הלימוד הוא האלרגיה. בנוסף אני עובד מול התמת ומשרד העבודה לעדכון תוכנית הלימוד שתכיל גם ידע מקיף ורלוונטי על אלרגיות. אני גם מעביר השתלמויות בנושא, ערבי עיון ועוד.
    אני יכול להבטיח לך שאם תלמדי אצלי הסיכוי שתפתחי אלרגיה לחומרים הוא אפסי מכיוון שאני מקיף את הנושא מכל הכיוונים. את מוזמנת לארגן ערב עיון באזורך עם כ-5 משתתפות ואגיע להסביר את הנושא לעומק בשמחה. משך ההרצאה כשעתיים. צרי איתי קשר בפרטים המצורפים בתמונה.

אבי שגיא,
    ניקולוג

אבי שגיא
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סילר ללא חימום על ציפורניים טבעיות
    חנה
    21/07/2019

שמתי סילר ללא חימום על ציפורניים טבעיות האם זה אסור?!
    איך מורידים את זה?!

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• סילר

אבי שגיא
    21/07/2019

שלום חנה,

אני מקווה שהבנתי את השאלה שלך. אין שום בעיה עם סילר על הציפורניים, אין מה לחשוש, רק שהוא לא יתפקד כמצופה. כנראה שהוא יתקלף מעצמו מאוד מהר, ואם לא אז תשרי את הציפורניים באציטון.

אבי שגיא

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שיקום אחרי בניית ציפורניים
    יעל
    26/11/2018

שלום רב,
    עשיתי בניית ציפורניים ומכיוון שלא מצא חן בעיני - הורדתי לאחר חודש. מאז הציפורניים שלי במצב לא טוב ונראה שצומח עליהם מעין ״קרום״ אטום. הן רכות מאוד ומתפצלות לאורך. מה עצתך?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שיקום אחרי בניית ציפורניים

אבי שגיא
    11/06/2019

היי יעל,

סליחה על התגובה המאוחרת.
    לצערי, בניית ציפורניים עלולה לפעמים לגרום לתגובות לא טובות של מנגנוני הציפורן ואפילו להזיק להם. חשוב להבין מה הוא אותו קרום שאת רואה ומהיכן הוא צומח. יתכן וזו הקוטיקולה ויתכן טרג'יום של קו הקיפול, ומדוע ציפורנייך הפכו לרכות. אם התופעה עדיין קיימת אצלך את מוזמנת להגיע אליי לקליניקה לאבחון מסודר ואבדוק את הנושא לעומק. פרטים בתמונה.

אבי

אבי שגיא
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נפיחות וגירודים באצבעות מסביב לציפורן לאחר ייבוש במנורה
    דפנה
    31/03/2019

היי,
    לפני חצי שנה עשיתי לעצמי בניית ציפורנים באקריל וגרמתי לפטריה בכל הציפורנים היום אני מטפלת בהן כבר כמה חודשיים עפ"י הוראות רופא עור.
    כל פעם שאני מורחת לק ג'ל ומייבשת במנורה האצבעות מתנפחות לי ומגרדות למשך יומיים היתה התרומומות של הציפורן ע"י עור נוסף.
    השאלה שלי אם לאחר שכל הפטריה תעבור בציפורנים אני יכולה לחזור לעשות לק ג'ל בציפורן ולייבש במנורה או שהגוף שלי פיתח רגישות למנורה ולא ניתן לחזור לעשות?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• נפיחות בציפורניים

אבי שגיא
    11/06/2019

היי דפנה,
    סליחה על התגובה המאוחרת. אולי היא עוד תועיל לך.
    את משתמשת במספר מונחים שחלקם לא נכונים וחלקם לא קשורים אחד לשני.
    התגובה של נפיחות וגרד מעידה על רגישות גבוהה ואף תגובה אלרגית לחומרים בהם ציפורנייך באו במגע.
    אם טרם עשית זאת, ממליץ לך להפסיק למרוח כל חומר כימיקלי שהוא על גבי הציפורניים ולפנות לאלרגולוג לעשות בדיקת אלרגיות מסודרת. לאחר שיהיה לך פרופיל מסודר עלייך להשמר ולהיחשף רק לחומרים מותרים. מוזמנת להתייעץ עמי בהמשך ואנחה אותך במדויק.
    אם יש לך שאלות נוספות צרי קשר לנייד שבתמונה.
    רפואה שלמה,
    אבי שגיא, ניקולוג

אבי שגיא
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ירקת בציפורן ממילוי בבנייה בג'ל
    קרן כפיר
    18/10/2018

לפני כשנה עשיתי בניית ציפורניים בגלל כסיסת ציפורניים עכשיו עשיתי מילוי בטבילה אחרי כמה חודשיים עזבתי את הטבילה עשיתי מילוי בג'ל ובאחת האצבעות נוצרה לי ירקת שנכנס לשם כנראה מים או אוויר לצערי הרב הבונה עשתה על זה ג'ל והירקת לא נעלמה עכשיו החלטתי לחזור למילוי בטבילה כשחזרתי הבונה זאת שעושה בטבילה אמרה לי קרן יש לך ירקת והיא בטיפשותה עשתה על זה מילוי עכשיו כשחזרתי אחרי יותר משלושה שבועות למילוי היא הורידה את החומר מעל הציפורן עם הירקת שנראית זוועה עכשיו היא החמירה ועשיו אני צריכה לטפל בזה עם שמן עץ התה זה מה שהמליצו שם כמה זמן לוקח לדבר כזה מגעיל להעלם מהציפורן ? אני שמה פלסטר

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• ירקת בציפורן ממילוי בבנייה בג'ל !

קרן כפיר
    18/10/2018

רציתי להוסיף שעשיתי את ההבנייה בגלל שלא הייתה לי ברירה אני מאלה שכוססות ציפורניים וזה היה המוצא האחרון שלי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איך מרכיבים מכונת שיוף
    שלומית
    03/09/2018

שלום,
    קניתי מכונת שיוף טורנדו ואני לא יודעת איך מרכיבים את המכונה. הרכבתי ממה שהיה כתוב בהוראות אבל שאני מפעילה זה לא נותן לי לשלוט על המהירות המד מהירות לא עובד ומכונה פועלת על הכי גבוה. איך אפשר שזה לא יהיה ?
    תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מכונת שיוף

אבי שגיא
    02/10/2018

היי שלומית,

זו לא מטרת הפורום, אבל אשמח לעזור בפרטי.

שלחי תמונה וצרי קשר.

אבי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אלרגיה לאחר לק ג'ל
    אושרת
    30/08/2018

היי , מישהי עושה לי לק ג'ל בידיים , ועשיתי הפסקה שבעה חודשים מכיוון שפיתחתי אלרגיה , ואתמול עשתה לי שוב .
    היום בבוקר אני רואה שחזרה לי האלרגיה שעד היום אני לא יודעת ממה היא וגם הרופאים (הפעם היא הביאה לי בסיס וטופ אורגני כדי שלא יהיה אקריל כי חשבנו שזה מהאקריל).
    מה ניתן לשים ע'מ להשאיר את הלק ג'ל ?
    ד'א בזרת יש אפשרות לראות מתחת לציפורן נקודות ושנפוח מסביב לציפורן..
    אודה לעזרתכם תודה ...

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אלרגיה ללק ג'ל

אבי שגיא
    30/08/2018

היי אושרת,

בעולם טיפוח הציפורן משתמשים בחומרים ותכשירים רבים. מכיוון שלא עשיתי לך אבחון מסודר בעבר קשה לי להתייחס למקרה הספיציפי שלך ברצינות. צרי איתי קשר דרך הנייד שלי או דרך האתר שלי (נמצא בפרופיל).
    חשוב להבין שאין בסיס וטופ אורגניים, ויש המון סוגי חומרים ותכשירים שעלולים לפתח כלפיהם אלרגיות. חשוב להבין איזה טיפול אותה מקצועית עשתה לך, כיצד היא עובדת ועם איזה חומרים, וכמובן לעשות בדיקת אלרגיות מסודרת. רק אז נדע בדיוק מה התגובה הזו והאם זו באמת תגובה אלרגית, ולמה את כן יכולה להיחשף.
    חשוב - עד שתדעי בוודאות במה מדובר אל תעשי טיפולי ציפורניים מלבד מניקור בלבד.

אבי שגיא

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קיבלתי מכה בציפורן עם בניה
    אילנה
    16/08/2018

קיבלתי מכה שמשכה לי את הציפורן אחורה הבניה נפלה והציפורן התרוממה והיא שחורה בחלק אחד היא מנותקת מהבשר?
    מה לעשות ללכת לרופא?
    לגזור את מה שגודל?
    לא לחדש בנייה עליה?
    והאם היא תחזור לגדול על הבשר?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מכה בציפורן

אבי שגיא
    16/08/2018

היי,

אשמח לעזור, בכדי שאוכל להתייחס ברצינות אנא צרפי לכאן תמונות או שלחי אליי לנייד.

אבי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מתלבטת היכן ללמוד בניית ציפורניים
    רונית
    26/06/2018

הי
    אני מאיזור חיפה ורוצה להתחיל קורס בניית ציפורניים
    אבל מתלבטת בין בתי הספר השונים האם תוכלו לתת המלצה בבקשה לבתי הספר באיזור חיפה
    מתלבטת בין נייל סטודיו ל CND אולי יש יותר טובים לא ממש יודעת "בטובים" אני מתכוונת לשיטות הלימוד השונות המתאימות לטרנדים העכשויים כיתות הלימוד , מספר התלמידים בכל קבוצה וכו, כי ברור לי שכולם ברמה טובה כזו או אחרת.
    אנא עזרתכם ונסיונכם.
    תודה
    ניתן גם לחזור אלי בנייד כפי שפורסם

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• לימוד בניית ציפורניים

אבי שגיא
    26/06/2018

היי רונית,

האם את יודעת בוודאות שאת רוצה ללמוד בנייה? אולי מספיק לך ללמוד מניקור לק ג'ל בתור התחלה?
    חשוב לעשות סדר בראש מכיוון שבניית ציפורניים זו השקעה רצינית הן מבחינה כספית והן לימודית וטכנית.

אם את יודעת שאת רוצה ללמוד בנייה אני ממליץ לך ללמוד אחת על אחת. בתי ספר שמלמדים בכיתות בקבוצות של מעל ל-4 בנות הלימוד הופך להיות לא אפקטיבי.
    מבחינת רמה, זה מאוד תלוי בסניף של בתי הספר שציינת ומשתנה בהתאם למורה שמלמדת. הרמה שתלמדי בה וחוויית הלמידה ישפיעו מאוד על צעדייך הראשונים בתחום וכמה זמן תשרדי.

אני מנהל של בית ספר וגם אנחנו מלמדים את מקצועות הציפורן, לימודים אחת על אחת, סניפים בכל הארץ. בית הספר נקרא 'ציפורניים'. אנחנו מלמדים ברמה מאוד גבוהה ומלווים אותך בדרך להצלחה. את מוזמנת להכנס לאתר שלנו וליצור קשר בפרטי אם את מעוניינת.

בכל דרך שתבחרי, שיהיה לך בהצלחה.
    אבי שגיא

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מתעניינים על בניית ציפורניים לגבר
    מורן אלפסי
    20/06/2018

אשמח שתחזרו אלי לפרטים על בניית ציפורניים לגבר בעקבות כסיסה רצינית
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כסיסה

אבי שגיא
    20/06/2018

שלום, בשמחה.

אנא צרו קשר דרך האתר שלי ואתייחס באופן פרטי.

אבי שגיא

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הציפורניים כואבות אחרי בנייה
    טל
    07/06/2018

היי
    עשיתי לפניי שבועיים בערך בנייה ראשונה לגמריי באקריל. מכיוון שלא הייתה לי ציפורן ארוכה מספיק לבנות ישירות עלייה הדביקו לי ציפורן מפלסטיק והמשיכו עלייה את הבנייה.
    בשבוע האחרון ממש כואבות לי חל' מהציפורניים ואתמול פשוט לא יכולתי להתמודד על הכאבים עד כדי כך שלקחתי כדור נגד.
    שמתי לב שחלק מהציפורניים מהפלסטיק מתחילות להתנתק מהציפורן הטבעית ואני לא יודעת מה לעשות... אשמח לייעוץ.
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• ציפורניים כואבות

אבי שגיא
    07/06/2018

היי טל,

מה שאת מתארת מאוד חמור. זהו לא מצב תקין כלל והנזק לציפורנייך עלול להיות קשה אם לא תטפלי מהר וכראוי. ראשית - הסירי בדחיפות את הבנייה. רצוי להגיע למקצועית שתעשה זאת מבלי להסב נזק נוסף לציפורניים.
    לאחר מכן צרי איתי קשר (דרך האתר שלי), אבחן את המצב ואנחה אותך.

אבי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בועה נפוחה על הציפורן
    אור רפאלי
    06/06/2018

היי!
    הופיעו לי בועות כאלה (יותר דומות לנפיחות) על הציפורניים עצמן (ללא בנייה/לק).. יש לי כרגע בצד ימין התחתון של ארבעת הציפורניים ביד ימין מין נפיחות כזאת שהופיעה פתאום... יש לכם מושג מה זה?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• בועות בציפורניים

אבי שגיא
    06/06/2018

היי אור,

זה נושא שעלינו לקיים אבחון מסודר. תשלחי בבקשה תמונה או שתתקשרי אליי ונשוחח. פרטי ההתקשרות מופיעים באתר שלי.

אבי שגיא

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה