אלרגיה לאחר לק ג'ל

מנהל הפורום

אילנה כסיף
אילנה כסיף
אבי שגיא
אבי שגיא
לקביעת תור אצל אבי שגיא ללא פרסום בפורום

• אלרגיה לאחר לק ג'ל
    אושרת
    30/08/2018

היי , מישהי עושה לי לק ג'ל בידיים , ועשיתי הפסקה שבעה חודשים מכיוון שפיתחתי אלרגיה , ואתמול עשתה לי שוב .
    היום בבוקר אני רואה שחזרה לי האלרגיה שעד היום אני לא יודעת ממה היא וגם הרופאים (הפעם היא הביאה לי בסיס וטופ אורגני כדי שלא יהיה אקריל כי חשבנו שזה מהאקריל).
    מה ניתן לשים ע'מ להשאיר את הלק ג'ל ?
    ד'א בזרת יש אפשרות לראות מתחת לציפורן נקודות ושנפוח מסביב לציפורן..
    אודה לעזרתכם תודה ...

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אלרגיה ללק ג'ל

אבי שגיא
    30/08/2018

היי אושרת,

בעולם טיפוח הציפורן משתמשים בחומרים ותכשירים רבים. מכיוון שלא עשיתי לך אבחון מסודר בעבר קשה לי להתייחס למקרה הספיציפי שלך ברצינות. צרי איתי קשר דרך הנייד שלי או דרך האתר שלי (נמצא בפרופיל).
    חשוב להבין שאין בסיס וטופ אורגניים, ויש המון סוגי חומרים ותכשירים שעלולים לפתח כלפיהם אלרגיות. חשוב להבין איזה טיפול אותה מקצועית עשתה לך, כיצד היא עובדת ועם איזה חומרים, וכמובן לעשות בדיקת אלרגיות מסודרת. רק אז נדע בדיוק מה התגובה הזו והאם זו באמת תגובה אלרגית, ולמה את כן יכולה להיחשף.
    חשוב - עד שתדעי בוודאות במה מדובר אל תעשי טיפולי ציפורניים מלבד מניקור בלבד.

אבי שגיא

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו