נפיחות וגירודים באצבעות מסביב לציפורן לאחר ייבוש במנורה

מנהל הפורום

אילנה כסיף
אילנה כסיף
אבי שגיא
אבי שגיא
לקביעת תור אצל אבי שגיא ללא פרסום בפורום

• נפיחות וגירודים באצבעות מסביב לציפורן לאחר ייבוש במנורה
    דפנה
    31/03/2019

היי,
    לפני חצי שנה עשיתי לעצמי בניית ציפורנים באקריל וגרמתי לפטריה בכל הציפורנים היום אני מטפלת בהן כבר כמה חודשיים עפ"י הוראות רופא עור.
    כל פעם שאני מורחת לק ג'ל ומייבשת במנורה האצבעות מתנפחות לי ומגרדות למשך יומיים היתה התרומומות של הציפורן ע"י עור נוסף.
    השאלה שלי אם לאחר שכל הפטריה תעבור בציפורנים אני יכולה לחזור לעשות לק ג'ל בציפורן ולייבש במנורה או שהגוף שלי פיתח רגישות למנורה ולא ניתן לחזור לעשות?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• נפיחות בציפורניים

אבי שגיא
    11/06/2019

היי דפנה,
    סליחה על התגובה המאוחרת. אולי היא עוד תועיל לך.
    את משתמשת במספר מונחים שחלקם לא נכונים וחלקם לא קשורים אחד לשני.
    התגובה של נפיחות וגרד מעידה על רגישות גבוהה ואף תגובה אלרגית לחומרים בהם ציפורנייך באו במגע.
    אם טרם עשית זאת, ממליץ לך להפסיק למרוח כל חומר כימיקלי שהוא על גבי הציפורניים ולפנות לאלרגולוג לעשות בדיקת אלרגיות מסודרת. לאחר שיהיה לך פרופיל מסודר עלייך להשמר ולהיחשף רק לחומרים מותרים. מוזמנת להתייעץ עמי בהמשך ואנחה אותך במדויק.
    אם יש לך שאלות נוספות צרי קשר לנייד שבתמונה.
    רפואה שלמה,
    אבי שגיא, ניקולוג

אבי שגיא
    * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו