פתיחת עסק לק ג׳ל

מנהל הפורום

אילנה כסיף
אילנה כסיף
אבי שגיא
אבי שגיא
לקביעת תור אצל אבי שגיא ללא פרסום בפורום

• פתיחת עסק לק ג׳ל
    אנונימי
    11/08/2019

היי אני רוצה לפתוח עסק של לק ג׳ל בבית כמובן שאני אעבור קורס ואקנה את החומרים הרצויים השאלה שלי היא איך אני מבטחת את עצמי מבחינת אלרגיות?
    ישנן בחורות עם אלרגיה לחומרים בלק ג׳ל ורציתי לדעת איך אני מגינה על עצמי מישהו יודע? אשמח שתענו

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פתיחת עסק לק ג'ל

אבי שגיא
    11/08/2019

היי,

השאלה שלך מצוינת וכל הכבוד שאת מספיק עירנית לשאול אותה.
    נושא האלרגיות גורם למקצועיות רבות לסגור את העסק, לעיתים ממש חודשים ספורים אחרי הפתיחה. כל זאת בגלל האלרגיה לחומרים.
    אז מה עושים? לצערי, אין מוסד לימודי שמלמד את הנושא הזה כראוי. בבית ספרי אני מכשיר מדריכות ואחד מנושאי הלימוד הוא האלרגיה. בנוסף אני עובד מול התמת ומשרד העבודה לעדכון תוכנית הלימוד שתכיל גם ידע מקיף ורלוונטי על אלרגיות. אני גם מעביר השתלמויות בנושא, ערבי עיון ועוד.
    אני יכול להבטיח לך שאם תלמדי אצלי הסיכוי שתפתחי אלרגיה לחומרים הוא אפסי מכיוון שאני מקיף את הנושא מכל הכיוונים. את מוזמנת לארגן ערב עיון באזורך עם כ-5 משתתפות ואגיע להסביר את הנושא לעומק בשמחה. משך ההרצאה כשעתיים. צרי איתי קשר בפרטים המצורפים בתמונה.

אבי שגיא,
    ניקולוג

אבי שגיא
    * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו