דבק לציפוניים לציפורניים נופלו עפו באוויר

מנהל הפורום

אילנה כסיף
אילנה כסיף
אבי שגיא
אבי שגיא
לקביעת תור אצל אבי שגיא ללא פרסום בפורום

• דבק לציפוניים לציפורניים נופלו עפו באוויר
    שולי
    04/10/2019

על איזה דבק ציפורניים אתן ממליצות שיהיה חזק ולא יעופו או יפלו מהר הציפורניים? אשמח לקבל תמונה תודה יש לי לקוחה אשר אחרי יום יומיים הציפורן נופלת. ניסיתי כמה סוגים של דבקים וזה מתסכל שהציפורן נופלת למרות שאני מהדקת את הציפורן. אני יודעת שהלקוחה משתדלת לשמור אבל... אבל..
    אין לי מה לכתוב יותר טוענים שהשאלה קצרה מידי ואני צריכה להרחיב אין לי צר לי
    מתסכל לראות משבצת שהשאלה קצרה תשנו את המשבצת אם זה פורום לא צריך לכתוב הרבה צריך רק עיניני ולא בלה...בלה....בלה....בלה.....בלה....

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• דבק לציפורניים

אבי שגיא
    06/10/2019

היי שולי,

כל הכבוד שהתאמצת למלא את הרובריקה ( :
    רוב הדבקים לציפורניים מבוססים cyanoacrilate ועובדים באותה השיטה, כך שאם יש לך בעיה בתהליך ההדבקה כנראה שהיא נובעת כבר משלב הכנת הציפורן או ספציפית בעיה עם ציפורני אותה לקוחה. צריך לחקור לעומק ולהבין איפה הבעיה. דברי איתי בפרטי ואעזור לך. צרי קשר למספר שבתמונה.

גמר חתימה טובה,

אבי שגיא

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ליצירת קשר:

אבי שגיא
    06/10/2019

אבי שגיא
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו