בצקת בשקית של העין

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בצקת בשקית של העין
    ימית
    30/12/2018

שבוע אחרי הזרקת חומצה מתחת לעיניים ונוצרה לי מעין בצקת בעין אחת והעין התחילה לדמוע קצת. זו תופעת לוואי הגיונית או שזה משהו שצריך לטפל בו?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    בצקת בשקית של העין

הוספת תגובה

תמונה

• בצקת בשקית של העין

ד``ר יהונתן איליא
    30/12/2018

ימית שלום
    לא ברור לי למה הכוונה, אך חומר מילוי עובד במנגנון של ספיחת נוזלים, ובכך מתבצע המילוי (בגדול מאוד) באזור של עפעף תחתון העור דק וללא תמיכה, לכן כל נפיחות באזור הינה משמעותית יותר, ואף גורמת למשיכה של העפעף התחתון וגורמת לניקוז לא תקין של הדמעות ולכן העין דומעת
    ללא תמונה קשה לי להגיד מה מצבך אך כאשר הנפיחות תרד או המילוי שהוזרק בעוד 3-5 חודשים העין תחזור ברובה לתפקודה, חשוב לבדוק כי לא נוצר יובש בעין דבר העלול לפגוע בה ולכן רצוי להרטיבה עם טיפות עיניים בעיקר במהלך השינה,
    גשי לרופא שביצע את הטיפול ובקשי שיבדוק את מצבך ובמידת הצורך שצייד אותך במרשם לטיפול עיניים.

** מומלץ לא להתבייש ולבקש לראות תעודה של מומחה בכירורגיה פלסטית. אין דבר כזה מומחה באסתטיקה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו