פורום מילוי קמטים, עיבוי שפתיים, הזרקת בוטוקס - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו העלמת קמטים, מילוי קמטים, הצערת פנים, סוגי מילוי, חומצה היאלורונית, מתיחת פנים ללא ניתוח ועוד

מנהל הפורום

ד"ר יהונתן איליא
ד"ר יהונתן איליא
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר יהונתן איליא ללא פרסום בפורום

• בצקת מתחת לעיניים- בירור
    לימור
    06/05/2019

שלום
    לפני שנה עשיתי חומצה הילראונית מתחת לעיניים
    ויש לי נפיחות מתחת לעיניים כמו שקית קטנה
    שהלכתי ליעוץ אצח רופא אחר הוא אמר שזו בצקת.
    האם זה ירד/יעבור? איך אפשר חהוריד את הבצקת? תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בצקת מתחת לעיניים

דר` יהונתן איליא
    07/05/2019

לימור שלום
    לא ציינת איזה טיפול בדיוק עשית (איזה חומר השתמשו)
    האם הטיפול עזר? והאם חודשיים שלוש לאחר הטיפול האם היו "שקיות" מתחת לעיניים?
    שקיות מתחת לעיניים הינן חלק מתהליך ההזקנות של העור, במידה ואכן עבר בצורה חלקה לאחר ההזרקה, הרושם הוא שאפקט הטיפול חולף וכעת את רופא את המראה "הטבעי" ללא הטיפול
    במידה ואין גורם משפיע אחר שמחמיר לך את המראה כגון עייפות, צריכת מלחים מוגברת וכיו.. השקיות לא יעלמו מעצמם, תמיד ניתן לשקול טיפול מקומי (הזרקות וכיו..) או טיפול כירורגי לכריתת עודפי העור של העפעף התחתון
    שוב כל תשובתי הינה מבלי שראיתי אותך, גשי למומחה לכירורגיה פלסטית לייעוץ מעמיק יותר
    בהצלחה

וחשוב לא פחות טיפולים עוברים אצל מומחים!,
    מומלץ לא להתבייש ולבקש לראות תעודה של מומחה בכירורגיה פלסטית.
    אין דבר כזה מומחה באסתטיקה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בצקת

לימור
    07/05/2019

תודה על תשובתך
    הוזרק לי חומצה הילראונית אני חושבת גובידרם זה היה לפני שנה. כזכור לי לפני הטיפול לא היתה לי נפיחות מתחת לעין רק לאחר הטיפול במשך שנה השקית/הבצקת לא ירדה. מה לעשות
    תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בצקת מתחת לעיניים

דר` יהונתן איליא
    07/05/2019

לימור שלום
    כמה זמן לאחר הטיפול הופיעה לך הבצקת?
    ואם תשובתך מיד לאחר מכן, האם התייעצת עם הרופא שהזריק לך?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בצקת

לימור
    08/05/2019

אני לא זוכרת אם מיד הופיע. לא ידעתי שזו בצקת חשבתי שזה נפיחות קטנה בגלל עייפות וחסרים לי שעות שינה. לא חזרתי לרופא והתייעצתי איתו

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיסה כמה שעות לאחר הזרקה
    שרון
    24/04/2019

האם מותר לטוס 8 שעות לאחר הזרקה של גובידרם בלחיים??

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שקעים מתחת לעיניים- בירור
    גל
    14/04/2019

שלום ד"ר,
    אני בת 36, יש לי עודף משקל די גדול ( לא יודעת 4ם זה רלוונטי אך מציינת זאת בכל זאת).
    בשנתיים האחרונות הופיעו לי ממש שקעים מתחת לעיניים. אני ממש רואה שכאילו ירד הנפח באזור הזה.
    אני מנסה להבין למה זה קרה... האם יש קשר לעובדה שעישנתי או שזה קשור פשוט לגיל?
    בכל אופן, מה הפתרון הכי טוב למילוי שקעים חוץ מהחומצה ההילוארונית?
    עשיתי מילוי כזה בשתי העיניים במרפאה מוכרת וידועה על ידי מומחה, שילמתי המון כסף והתוצאה לא הייתה מאוד בולטת ואני ממש לא בעניין.
    יש פתרון נוסף? קבוע יותר? ואולי יש דרך טבעית שהאזור יתמלא שוב?
    תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שקעים מתחת לעיניים

דר` יהונתן איליא
    17/04/2019

גל שלום
    כפי שאת יודעת וכבר ניסית בעבר, הזרקת חומרי מילוי לרב נותן פתרון טוב למרבית המטופלות
    אפשרות נוספת הינה ניוד שומן מאזור העפעף לאזור השקע, אך פעולה זאת הינה פעולה כירורגית בחדר ניתוח, אך לרב עם תוצאות טובות יותר, אך הדבר תלוי מיקום ועודף שומן הנמצא באזור (מצריך בדיקה ע"י מומחה)
    כפי שצינת לגבי משקל עודף, רצוי תמיד לרדת במשקל טרם ההתערבות לצורך תוצאות טובות יותר לזמן ממושך
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הזרקת חומצה היאלורונית בכמה מקומות
    מיה
    12/04/2019

שלום דר כתבתי פה בעבר לגבי מילוי שקע במצח
    היום הייתי אצל רופא פלסטי בעל שם טוב באזור מגוריי והזרקתי בשני הקוים בין האף לפה , והזרקתי מעט מאוד בנקודה ריקה בתחילת האף , את השקע במצח נמנעתי למלא כיוון שהרופא אמר שאם יקרה בעיה אז זה לא הפיך למרות שזה נדיר , נמנעתי כי עדיף להתמודד עם הבעיה הזו מאשר לפתח סיוטים אחרי ההזרקה .
    לבעיה : אני כרגע 3 שעות אחרי ההזרקה ויש לי כאבים במיוחד בקמט השמאלי של הפה ששם הוזרק יותר חומצה , האם יש ממה לחשוש ? אני מפחדת שיש משהו לא קשורה עם ההזרקה , חוץ מהכאבים אין אודם או נפיחות מיוחדת , האם זה טבעי שזה כואב לי ?
    ובקשר למילוי באף , יש מצב שהחומצה תחסום לי את הראיה ??

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• הזרקת חומצה היאלורונית בכמה מקומות

דר` יהונתן איליא
    13/04/2019

כאב לאחר הזרק הינו מקובל והגיוני לבטח באזור בו בוצעה הזרקה גדולה יותר
    כל עוד אין סימנים מדאיגים כגון אודם מקומי שטפי דם המלווים בכאב הדבר אכן מרגיע
    לא כל כך הבנתי להיכן באף בוצעה ההזרקה אך אם מדובר באזור המרוחק מהעין כמובן שהסיכויים לאיבוד ראייה נמוכים מאוד
    ואני מניח שאם עד כה לא היתה בעיה כגון טשטוש ראייה אז גם לא תהיה בעייה

תתחדשי על הטיפול המוצלח

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שטף דם אחרי חומצה
    נטלי
    07/04/2019

היי עברתי היום עיבוי שפתים עם חומצה הלארונית וישר התנחפה לי השפה הימנית ונהיה לי שטף דם נאמרלישעד הערב הנפיחות תרד
    הנפיחות לא ירדה והשפה שלי נראית סגולה וכאילו הולכת עוד רגע להתפוצץ והצד הפנימי של השפה שחור מזעזע ברמות.
    השאלה שלי מתי הנפיחות והשטף דם ירדו לי ואם צריך ללכת לרופא עוד פעם לראות מה עושים לגבי זה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שטף דם אחרי חומצה

דר` יהונתן איליא
    07/04/2019

נטלי שלום
    שטפי דם הינם דבר נפוץ לאחר הזרקה, אך מה שאת מתארת נשמע כשטף דם רציני יותר,(לציין כי לא בדקתי/ראיתי אותך) ראשית הפעילי לחץ קל במקום עם משהו קר על מנת לעצור את השטף דם
    יש ליצור קשר עם הרופא המטפל בהקדם (מקווה שאכן בוצע ע"י רופא) לבדיקה על מנת לראות שאכן מדובר בשטף דם, הזרקה בטכניקה לא נכונה/זהירה יכולה לפגוע בכלי דם ובמקרים מסויימים יש אף להזריק אינזיים על מנת לספוג את החומצה שהוזרקה.
    לסיכום, צרי קשר עם הרופא שלך לביקורת דחופה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בוטוקס ונפילת פנים עם הזמן
    זיו
    07/04/2019

שלום רב
    ברצוני לדעת אחת ולתמיד כי תשובה אמיתית לא הצלחתי לקבל ,, האם כאשר מתחילים הזרקת בוטוקס בסוף גיל ה 20 הפנים מתקמטות יותר מוקדם ?? הטענה מבוססת על זה שהבוטוקס מרפה את השרירים ומותח את העור כך שאם ההשפעה פגה ולא ממלאים בזמן המצב נהיה יותר גרוע .. האם טענה זו נכונה ?
    והאם עדיף לדחות את ההזרקות לגיל יותר מתקדם ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• בוטוקס ונפילת פנים עם הזמן

דר` יהונתן איליא
    07/04/2019

זיו שלום
    בגדול התשובה היא לא!
    הבוטוקס לא גורם לקמטים בגיל מוקדם יותר
    פעולת הבוטוקס הינה הפיכה ולאחר מכן המצב חוזר לקדמותו (לא מחמיר את המצב) יש אפילו הטוענים שגם לאחר שהשפעת החומר חלפה הקמטים חזרו אך מעט פחות
    כפי שאמרת כל מטופלת מדווחת על משהו אחר, אך בגדול אין הרושם כי ישנה החמרה לאחר סיום הטיפול

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שוב בקשר לשקע במצח
    מיה
    07/04/2019

שלום דר
    פניתי לקוסמטיקאית לטפל בעור הפנים ובהזדמנות סיפרתי לה על השקע שנוצר במצח ושאני חוששת להזריק כדי לא לסכן את הראיה .
    הקוסמטיקאית סיפרה לי שיש לה טיפולי לייזר עם שילוב של טיפולים נוספים שיכולים לבנות תאי שומן ולמלא את הנקודה הריקה במצח ,, האם ידוע לך על טיפולים אלה ?
    האם יש אפשרות לבנות שומן או לעודד בניית שמון בגוף ?? אני פשוט נמנעת להזריק כי אני מאוד מפחדת שהחומצה ההילורונית תחסום לי את הראיה
    מצד שני השקע הזה כלכך מפריע לי ומוריד לי מהבטחון העצמי .

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שוב בקשר לשקע

דר` יהונתן איליא
    07/04/2019

מיה שלום,
    ישנם טיפולי לייזר שאכן מעודדים בניית קולגן (ולא שומן!) שיכול לעודד את מילוי השקע
    אך גם לייזר אינו ללא סיבוכים
    וכמובן שלא עם קוסמטיקאית את צריכה להתייעץ , רק מומחה לכירורגיה פלסטית יתן לך תמונה מלאה לרבות סיבוכם
    החשש שלך לאיבוד ראייה הינו מוצדק אך סיבוך זה הינו נדיר מאוד
    גשי למומחה כדי לשמוע את דעתו לאור שאת מציינת כי השקע מוריד לך מהבטחון העצמי
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הזרקה באזור המצח עד כמה מסוכן
    נוי
    26/03/2019

שלום
    מה הסיכון בהזרקת בוטוקס או חומצה היאלורונית במצח ?
    יש חשש לפגיעה בראיה ?
    כמובן אבצע זאת אצל רופא פלסטי בעל שם מוכר .
    הסיכונים בכללי.. הפיכים , ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• הזרקה באזור המצח

דר` יהונתן איליא
    30/03/2019

נוי שלום,
    לכל אחד מן החומרים., בוטוקס/חומצה היאלרונית, ישנם סיבוכים
    בהזרקה של בוטוקס במצח, בכמות גדולה או באזור לא נכון יכולים לגרום לסגירה של העין וצניחת עפעף עליון, הדבר הפיך לאחר מספר חודשים
    בהזרקות של חומרי מילוי, ישנם סיבוכים של גושים, חוסר סימטריה , ובמקרים נדירים וקשים סבל של העור ואיבוד ראייה (האחרון נדיר מאוד) ישנו אינזים המפרק מעט את חומר המילוי ובכך הופך את מעט הסיבוכים להפיכים
    כמובן במידה ותבחרי מומחה לכירורגיה פלסטית, תקטיני משמעותית את אפשרות לסיבוכים (לא לחלוטין כמובן) אך הוא גם יסביר לך במפורש את הסיבוכיםשל כל חומר תלוי אזור שבוא תבוצע הזרקה,

בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נפיחות לאחר הזרקת חומצה באזור הנזולביאלי
    שמרית
    13/03/2019

ד"ר שלום,
    יום לאחר הזרקת חומצה מסוג סטילאג' לארג' (פעם ראשונה בחיי) נוצרה לי נפיחות רכה מעל אזור הקמט. ההזרקה הייתה לפני חודש והנפיחות לא עוברת למרות שעשיתי לה עיסויים רבים.
    יש לציין כי מייד לאחר ההזרקה הרופא המטפל לחץ רבות וממושכות על האזור (וכבר אז הייתה לי הרגשה שמשהו לא טוב קרה).
    בביקורי החוזר הוא התכחש לעניין - אמר לי שזה היה לי תמיד ולא שמתי לב, סירב להראות לי את התמונות של ה"לפני" ואמר לי שלא כדאי לי להתעסק בזה.
    כמובן שזה מאוד מפריע לי.
    מה ניתן לעשות במצבי?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• נפיחות לאחר הזרקת חומצה

דר` יהונתן איליא
    16/03/2019

שמרית שלום,
    יש כל כך הרבה בעיות בהתנהלות הרופא שלך שאנסה לעשות לך מעט סדר
    ראשית על פי התמונה בלבד ומכוון שלא בדקתי אותך קודם לכן ואיני ראיתי את התמונה של "לפני" נראה כי ההזרקה בוצעה מעל הקמט, דבר שיכול לתת מראה של "גבעה" מעל כפי שנראה בתמונה שלך, או שלעיתים הדבר פשוט מחמיר את הקמט, דבר זה יכול לקרות ולכן על הרופא שלך לדעת להתמודד עם המצב (ואיתך כמובן)
    אין שום סיבה לא להראות לך את התמונות של "לפני" ואף אקדים במידה ולא חתמת במפורש על אישור כזה, אין לו גם את הזכות לצלם אותך. ובטח תשובה "שלא כדאי לי להתעסק בזה." אינה מקובלת.
    ומה ניתן לעשות? ניתן לבצע הזרקה של אינזים כדי לפרק את החומר שהוזרק ואז להזריקו באופן תקין, או למלא את השקע ביותר חומר.
    האם הוא נתן לך את האפשרות?
    מה לגבי הצד השני של הפנים? הדבר זהה גם שם?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שני יקרה. אשמח שתחזרי אליי
    לי
    11/03/2019

היי שני.
    למי פנית , האם ביצעת ניתוח?
    אשמח לדעת איך התמודדת עם הבעיה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה בקשר לשקע במצח
    מיה
    07/03/2019

שלום שוב דר ותודה על המענה המהיר
    הוספתי תמונה של המצח יש שם נקודה מעט שקועה לה התכוונתי , במקום שהמצח יראה חלק מההתחלה עד הסוף פתאום נראה מין נקודה ריקה .
    בקשר לבוטוקס אני מכירה טוב מאוד את החומר ואת השפעתו כיוון שקרובות משפחה כבר עשרות שנים משתמשים בו , בוטוקס גורם לשיתוק העצבים וכך גורם לשרירים להיחלק ומחליק את הקמטים והוא גם מרים את הגבות , יש כאלו שנוצר אצלם מראה מופתע ויש כאלו שקצת משפיע להם על החיוך בגלל זה אני נרתעת לנסות. שוב בקשר לחומצה היאלורונית : האם באזור הנ"ל יש סיכוי שינדוד לעורקי הרשתית ויחסום אותם ???
    כמובן שהרופא שיעשה לי הוא רופא פלסטי בעל שם ובדקתי שהוא מופמע ברשימת הרופאים הפלסטים בישראל . החשש שלי הוא מפני איבוד ראיה עקב ההזרקה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך תשובה

דר` יהונתן איליא
    07/03/2019

מיה שלום
    נראה שעשית מספיק שיעורי בית בנושא, ואת מכירה היטב את הסיבוכים והתוצאות
    בכל פרוצדורה ישנו סיכון, אך סיכון שממנו את פוחדת הינו נמוך מאוד ובידי כירורוג פלסטי מומחה כמעט ואינו קיים
    הרגישי בטוחה בביצוע פרוצדורה זאת
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שקע שנוצר במצח וחומצה היאלורונית
    מיה
    07/03/2019

שלום דר אני בת 27 , מלפני כשנה וקצת הבחנתי שהתחיל להראות אצלי במצח מין שקע ארוך כאילו שהשומן שם נמס בצור אורכית רופא פלסטי טען שכנראה בגלל יתר תנועתיות באזור השומן שם נשרף ונשאר מין קו ריק ומעצבן שממש מפריע לי , רציתי לשאול במידה ואזריק לשם חומצה היאלורונית יש סיכון להשפעה על העיניים ? כי קראתי פה ושם שלפעמים החומר נודד ועלול לחסום את הרשתית ,, האם מוטב להימנע או שמקרים כאלה נדירים ??? לגבי בוטוקס אני פחות חושבת על האפשרות והסיבה שאינני יכולה לחזות באיזו צורה הבוטוקס ירים לי את הפנים אני ממש מפחדת להרגיש שונה או מוזר אז מעדיפה פשוט למלא קצת את השקע שנוצר .

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שקע שנוצר במצח

דר` יהונתן איליא
    07/03/2019

מיה שלום,
    הסיפור שלך מעט לא ברור
    ראשית שקע שמופיע פתאום הינו דבר אשר מצריך בירור, ולא רק ל"מלא" את השקע
    אין לחומצה היאלרונית השפעה על העיניים (למעט במקרים שמזריקים קרוב מידי או לתוך כלי דם)
    לגבי בוטוקוס הוא אינו "מרים" את הפנים כלל
    הרושם שלי כי אז זקוקה להסבר מקיף על כל אחד מהחומרים הללו, וכמו כן בדיקת רופא מומחה בשל השקע במצח שנוצר לך
    תביני כי לאור שלא ראיתי במה מדובר קשה לי לתת לך תשובה מקיפה

גשי לבדיקה והסבר כמפורט
    וחשוב לא פחות טיפולים עוברים אצל מומחים!, מומלץ לא להתבייש ולבקש לראות תעודה של מומחה בכירורגיה פלסטית. אין דבר כזה מומחה באסתטיקה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לייזר co2 מתחת לעיניים
    אלונה
    02/03/2019

שלום, אתמול עברתי טיפול לייזר מתחת לעיניים לטיפול בקימטוטים. האם התוצאות מיידיות?? כלומר רואים כבר לאחר הקילוף? או שלטיפול יש המשכיות, כלומר לאחר כמה זמן רואים תוצאה סופית.תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• לייזר CO2

דר` יהונתן איליא
    02/03/2019

אלונה שלום
    איני מתעסק עם לייזרים לכן קשה לי לענות על שאלתך
    אך אוכל להגיד שהתוצאות אינן מיידיות ולוקח זמן עד לתוצאה סופית
    לגבי משך הזמן, רצוי לברר עם הרופא שביצע לך את הטיפול

וחשוב לא פחות טיפולים עוברים אצל מומחים!, מומלץ לא להתבייש ולבקש לראות תעודה של מומחה בכירורגיה פלסטית. אין דבר כזה מומחה באסתטיקה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גבשושיות לאחר עיבוי שפתיים
    איירין
    15/02/2019

שלום ד"ר, אני 8 ימים לאחר עיבוי שפתיים בחומצה הילארונית בפעם ה1.
    יש לי כמו מן בצקת בשפה התחתונה בפנים מאוד גדולה שנראית לעין כשהפה פתוח או כשאני מחייכת גם בצד ה2 אבל הרבה פחות וכמו כן בשפה העליןנה בליטה קטנה כמעט ולא נראית.(זה המצב כמעט מלכץחילה ללא שינוי, יומיים לאחר ההזרקה) . הרופאה אמרה לי שלא יכול להיות מצב שבו זה לא יעבור ולוקח בין שבועיים ל3 ואם ישנה אי סימטריה קטנה ניתן להוסיף ולתקן. האם זה נכון? הבצקות יעברו מעצמן? לא יכול לקרות מצב שבו פשוט נלכדה כמות גדולה של חומר במקום מסוים וזהו?
    תודה מראש.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כבשושויות לאחר עיבוי שפתיים

דר` יהונתן איליא
    02/03/2019

איירין שלום,
    על פי שכתבת אכן נשמע שההזרקה של החומר היתה באופן לא שווה (מרוכז באזור כזה או אחר)
    ישנה סטירה לוגית במשפט "הרופאה אמרה לי שלא יכול להיות מצב שבו זה לא יעבור ולוקח בין שבועיים ל3 ואם ישנה אי סימטריה קטנה ניתן להוסיף ולתקן." כי הרי שאם אין מצב שזה לא עובר, לא תהיה אי סמטריה שמצריכה תיקון!
    לגופו של עניין, הבליטות שנמצאות שבוע לאחר ההזרקה לרב נשארות, ויש צורך בהזרקה של אינזיים לפירוק החומצה שהוזרקה בפעם הראשונה, החסרון שהפירוק אינו מתבצע באופן שווה ולפעמיים יש צורך בסבב תיקונים לאחר מכן
    גשי לאותה רופאה ובקשי ממנה לתקן את הגושים שנוצרו

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הזרקת בוטוקוס במצח ונפיחות
    דלית
    16/02/2019

היי לפני 3 שבועות הזרקתי בוטוקס במצח צידי העיניים וגם מתחת לעיניים

לאחר שבועיים העפעפים נפוחות יש לי נפיחות בפנים

האם זה הגיוני שהפנים יתנפחו מהזרקת בוטוקס קראתי שיש זליגה של החומר

אודה על תשובתך מאוד מודאגת

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• הזרקת בוטוקוס במצח ונפיחות

דר` יהונתן איליא
    02/03/2019

דלית שלום
    נפיחות לאחר הזרקת בוטוקס אינה סיבוך נפוץ
    לפעמים קיימת "זליגה של החומר" אך דבר זה גורם למראה "המשותק" בעוד אזורים ולא נפיחות,
    ראשית הייתי מברר מספר דברים,
    1. האם מי שהזריק אכן מדובר ברופא (ומה תחום ההתמחות שלו, אין דבר כזה מומחה באסתטיקה)
    2. איזה חומר הוזרק לך
    3. כמה יחידות בכל אזור
    4. האם היה חום/אודם מקומי או כל בעיה אחרת
    5. האם חזרת להתייעצות אצל הרופא שהזריק לך?
    ממתין לתשובתך,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה