הזרקה של בוטוקס במצח

מנהל הפורום

ד"ר יהונתן איליא
ד"ר יהונתן איליא
לקביעת תור אצל ד"ר יהונתן איליא ללא פרסום בפורום

• הזרקה של בוטוקס במצח
    רותם
    05/02/2019

שלום.אני כחודשיים לאחר הזרקות בוטוקס במצח.התוצאה דווקא משביעה רצון.אולם לאחרונה שמתי לב לתופעה שקורית לאחר מקלחת .כשאני מנקה את המצח עם מגבונים עצם העברת המגבון על המצח גורם למצח "להתעורר".עד עכשיו המצח במעין קיפאון,לא ניתן לכווץ אותו אפילו.אולם השיפשוף עם המגבון זה מרגיש כאילו משהו מתרחש במצח,מופיעים קמטים, בליטה קטנה וזה נעלם אחרי כמה שניות.הרופאה שעשתה לי את הטיפול אמרה שלא שמעה על תופעה כזו...אני נמנעת מלהפעיל כל לחץ על המצח.מנקה בעדינות עם צמר גפן.אין בעיה במריחת קרמים...יש לזה הסבר? אשמח לתשובה.תודה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מצב לאחר הזרקת בוטוקס במצח

דר` יהונתן איליא
    09/02/2019

רותם שלום,
    הדבר היחחידי שאני יכול לחשוב עליו, שאת כעת חודשיים לאחר הטיפול (שלרב מחזיק כ 4-7 חודשים) כך שיכול להיות שאת פשוט נמצאת בטווח הקצר ושההשפעה של הטיפול מתחילה לפוג ולכן אותה הרגשה של "התעוררות" ובמיוחד לאחר לחץ מקומי, במידה ואכן הדבר כך, יש מקום לשקול טיפול נוסף

אך כדי להבדק ע"י מומחה טרם קבלת ההחלטה
    וחשוב לא פחות טיפולים עוברים אצל מומחים!, מומלץ לא להתבייש ולבקש לראות תעודה של מומחה בכירורגיה פלסטית. אין דבר כזה מומחה באסתטיקה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הזרקת בוטוקס במצח

רותם
    09/02/2019

היי.עוד לא עברו אפילו חודשיים מאז שעשיתי הזרקות במצח.אני גם חושבת שההשפעה של החומר מתחילה לפוג כשמפעילים לחץ על המצח וזה גורם לקמטים להופיע ולהיעלם אחרי כמה שניות .זה גורם למצח "להתעורר"...הרופאה הזאת נחשבת לרופאת עור מאוד טובה.היא הציגה לי תעודות ותמונות של טיפולים לפני ואחרי שעשתה והתרשמתי לטובה.היא עושה טיפולי בוטוקס ומילוי כבר כ-17 שנה.בכל אופן אני לפעם הבאה אלך לרופא מומחה ...תודה רבה על העזרה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו