הזרקה של חומצה היאלרונית

מנהל הפורום

ד"ר יהונתן איליא
ד"ר יהונתן איליא
לקביעת תור אצל ד"ר יהונתן איליא ללא פרסום בפורום

• הזרקה של חומצה היאלרונית
    לן
    08/02/2019

שלום, לפני כחודשיים עשיתי הזרקה של חומצה היאלרונית לשפתיים והכל היה מושלם מאז... אתמול התעוררתי בבוקר כשחצי שפה עליונה שלי נפוחה מאוד ובהמשך היום הנפיחות ירדה, אבל היום התעוררתי שוב כשכל השפה העליונה שלי נפוחה. יש לציין שזה רק נפוח, אין שינוי צבע או משהו כזה.. לא כואב בכלל אלא אם כן אני לוחצת חזק על האיזור הנפוח אז זה מורגש אבל גם לא כואב ממש ממש. כשאני לוחצת על השפה אז האיזור קשה כזה...
    השאלה שלי אם דבר כזה יכול לקרות מההזרקה? למרות שכברו חודשיים..
    הייתי אצל רופא משפחה והוא לא ממש יודע מזה, בנתיים נתן לי כדורים נגד אלרגיות.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• חומצה היאלרונית

דר` יהונתן איליא
    09/02/2019

לן שלום

ארוע כחודשיים לאחר טיפול אכן קשה לקשור אותו,
    הייתי בודק שאכן מדובר בחומצה היאלרונית ולא שום דבר המכיל סילקון
    וכמובן לבדוק האם היה איזה שינוי בהרגלי הצריכה לאחרונה, (משחת שיניים חדשה וכיו..)
    ובבדיקה לראות שאכן מדובר בנפיחות ולא בזיהום

גשי לבדיקה מעמיקה אצל רופא המטפל שלך (ולא אצל רופא המשפחה, הוא לא זה שטיפל בך)
    וחשוב לא פחות טיפולים עוברים אצל מומחים!, מומלץ לא להתבייש ולבקש לראות תעודה של מומחה בכירורגיה פלסטית. אין דבר כזה מומחה באסתטיקה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו