נפיחות לאחר הזרקת חומצה באזור הנזולביאלי

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• נפיחות לאחר הזרקת חומצה באזור הנזולביאלי
    שמרית
    13/03/2019

ד"ר שלום,
    יום לאחר הזרקת חומצה מסוג סטילאג' לארג' (פעם ראשונה בחיי) נוצרה לי נפיחות רכה מעל אזור הקמט. ההזרקה הייתה לפני חודש והנפיחות לא עוברת למרות שעשיתי לה עיסויים רבים.
    יש לציין כי מייד לאחר ההזרקה הרופא המטפל לחץ רבות וממושכות על האזור (וכבר אז הייתה לי הרגשה שמשהו לא טוב קרה).
    בביקורי החוזר הוא התכחש לעניין - אמר לי שזה היה לי תמיד ולא שמתי לב, סירב להראות לי את התמונות של ה"לפני" ואמר לי שלא כדאי לי להתעסק בזה.
    כמובן שזה מאוד מפריע לי.
    מה ניתן לעשות במצבי?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• נפיחות לאחר הזרקת חומצה

ד``ר יהונתן איליא
    16/03/2019

שמרית שלום,
    יש כל כך הרבה בעיות בהתנהלות הרופא שלך שאנסה לעשות לך מעט סדר
    ראשית על פי התמונה בלבד ומכוון שלא בדקתי אותך קודם לכן ואיני ראיתי את התמונה של "לפני" נראה כי ההזרקה בוצעה מעל הקמט, דבר שיכול לתת מראה של "גבעה" מעל כפי שנראה בתמונה שלך, או שלעיתים הדבר פשוט מחמיר את הקמט, דבר זה יכול לקרות ולכן על הרופא שלך לדעת להתמודד עם המצב (ואיתך כמובן)
    אין שום סיבה לא להראות לך את התמונות של "לפני" ואף אקדים במידה ולא חתמת במפורש על אישור כזה, אין לו גם את הזכות לצלם אותך. ובטח תשובה "שלא כדאי לי להתעסק בזה." אינה מקובלת.
    ומה ניתן לעשות? ניתן לבצע הזרקה של אינזים כדי לפרק את החומר שהוזרק ואז להזריקו באופן תקין, או למלא את השקע ביותר חומר.
    האם הוא נתן לך את האפשרות?
    מה לגבי הצד השני של הפנים? הדבר זהה גם שם?

וחשוב לא פחות טיפולים עוברים אצל מומחים!,
    מומלץ לא להתבייש ולבקש לראות תעודה של מומחה בכירורגיה פלסטית.
    אין דבר כזה מומחה באסתטיקה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו