שקעים מתחת לעיניים- בירור

מנהל הפורום

ד"ר יהונתן איליא
ד"ר יהונתן איליא
לקביעת תור אצל ד"ר יהונתן איליא ללא פרסום בפורום

• שקעים מתחת לעיניים- בירור
    גל
    14/04/2019

שלום ד"ר,
    אני בת 36, יש לי עודף משקל די גדול ( לא יודעת 4ם זה רלוונטי אך מציינת זאת בכל זאת).
    בשנתיים האחרונות הופיעו לי ממש שקעים מתחת לעיניים. אני ממש רואה שכאילו ירד הנפח באזור הזה.
    אני מנסה להבין למה זה קרה... האם יש קשר לעובדה שעישנתי או שזה קשור פשוט לגיל?
    בכל אופן, מה הפתרון הכי טוב למילוי שקעים חוץ מהחומצה ההילוארונית?
    עשיתי מילוי כזה בשתי העיניים במרפאה מוכרת וידועה על ידי מומחה, שילמתי המון כסף והתוצאה לא הייתה מאוד בולטת ואני ממש לא בעניין.
    יש פתרון נוסף? קבוע יותר? ואולי יש דרך טבעית שהאזור יתמלא שוב?
    תודה רבה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שקעים מתחת לעיניים

דר` יהונתן איליא
    17/04/2019

גל שלום
    כפי שאת יודעת וכבר ניסית בעבר, הזרקת חומרי מילוי לרב נותן פתרון טוב למרבית המטופלות
    אפשרות נוספת הינה ניוד שומן מאזור העפעף לאזור השקע, אך פעולה זאת הינה פעולה כירורגית בחדר ניתוח, אך לרב עם תוצאות טובות יותר, אך הדבר תלוי מיקום ועודף שומן הנמצא באזור (מצריך בדיקה ע"י מומחה)
    כפי שצינת לגבי משקל עודף, רצוי תמיד לרדת במשקל טרם ההתערבות לצורך תוצאות טובות יותר לזמן ממושך
    בהצלחה

מומלץ לא להתבייש ולבקש לראות תעודה של מומחה בכירורגיה פלסטית.
    אין דבר כזה מומחה באסתטיקה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו