נפיחות וגבשושיות לאחר חודש -הזרקת חומצה הילארונית בשפתיים

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• נפיחות וגבשושיות לאחר חודש -הזרקת חומצה הילארונית בשפתיים
    הילה
    01/06/2019

היי שלום רב עשיתי חומצה הילארונית בשפתיים מסוג הייבל hayabel אצל מכון מאוד מפורסם ואמין ביצעתי 2 מזרקים שלמים בשפתיים בהפרש של שבועיים .

כבר מזריקה הראשונה לאחר ירידת הנפיחות החומר נעלם כאילו לא עשיתי דבר.. אמרו לי שעליי לעשות עוד זריקה כי השפה העליונה שלי הייתה ממש ריקה ... לכן בעצתם ביצעתי מזרק שני ..ושוב לאחר כמה ימים שירד הנפיחות שוב לא רואים תוצאה ..
    היום לאחר כחודש משני הזריקות רואים שכל החומר עלה מעל השפה העליונה ממש רואים גושים והשפה שוב התנפחה... המכון מציע לי לשעות תיקונים אבל אני לא סומכת עליהם יותר מה עליי לעשות לבצע המסה של החומר .? ללכת לרופא אחר?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• נפיחות וגבשושיות חודש לאחר הזרקה

ד``ר יהונתן איליא
    02/06/2019

הילה שלום
    צר לי לשמוע כי אינך מרוצה מהטיפול שעברת
    ישנם מספר דברים לא ברורים
    1. להזריק במקום נחשב עדין לא אומר שמי שמזריק לך הינו מומחה בכירורגיה פלסטית (תמיד תבקשי לדעת באיזה תחום הרופא מומחה - אין דבר כזה התמחות באסתטיקה!!)
    2. איני מכיר את החומר שהזכרת ולכן איני יכול להגיב עליו
    3. 2 מזרקים בשפתיים הינה כמות נכבדת ביותר (כל זאת מבלי לראות את התמונות של ליפני)
    4. במידה ואכן כפי שאת מציינת הגבשושיות מעל השפה ככל הנראה בוצעה הזרקה עמוקה מידי (מעבר לשפתיים) ולכן אינך רואה שינוי בשפתיים אך את כן רואה גבשושיות מעבר לשפה
    5. הפתרון הינו רק "המסה של החומר" וביצוע הזרקה חוזרת
    6. לגבי האם להמשיך באותו מקום "ידוע" מכיוון שאיני יודע דבר או חצי דבר על המקום איני יכול להמליץ לך, כמובן שאם באותו מקום ישנו מומחה לכירורגיה פלסטית עם תעודה !(ושוב אין דבר כזה מומחה לאסתטיקה!!) הדבר נחשב יחסית בטוח

אשמח לענות בכל שאלה נוספת

**וחשוב לא פחות טיפולים עוברים אצל מומחים!,
    מומלץ לא להתבייש ולבקש לראות תעודה של מומחה בכירורגיה פלסטית.
    אין דבר כזה מומחה באסתטיקה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו