נפיחות מתחת לעיניים אחרי ניתוח אסתטי

מנהל הפורום

ד"ר יהונתן איליא
ד"ר יהונתן איליא
לקביעת תור אצל ד"ר יהונתן איליא ללא פרסום בפורום

• נפיחות מתחת לעיניים אחרי ניתוח אסתטי
    סמדר
    10/01/2020

שלום ד"ר שחוב לי לציין בראשית דבריי כי מעולם לא סבלתי מנפיחות מתחת לעיניים והיו לי רק מעט קמטים לפני חודשיים וחצי רופא הזריק לי 0.1 CC בכל עין (זה ממש מעט)חומצה היאלרונית מסוג טואקסין ומאז יש לי נפיחות מתחת לעיניים שלא עוברת, דיברתי עם הרופא שרוצה לתקן את זה להזריק לי עוד חומר מסוג אחר אבל אני פוחדת, הוא טוען שהחומצה כנראה שקעה מתחת לעין ולא התפזרה , אני דיי לחוצה מתי החומר מתפוגג ?
    האם זה בכלל יעבור או יישאר לנצח?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• נפיחות מתחת לעיניים אחרי

דר` יהונתן איליא
    13/01/2020

סמדר שלום
    כמובן מבלי לראותך קשה לי לענות לשאלתך, אך:
    אוכל לציין כי איני מכיר את החומר שהוזרק לך
    לא ברור לי מדוע החומצה תנדוד לשם ועוד כאשר מדובר בכמות מאוד מינימלית שהוזרקה,אני חייב לצייו שאיני בטוח שמדובר בחומצה היאלרונית (יכול להיות שלא הבנת נכון את הרופא שביצע את הפרוצדורה)
    איני מבין איך הזרקה נוספת תפתור את הבעיה, החומר שהוזרק לרב יעלם לאחר 3-6 חודשים
    גשי לרופא שלך וקבלי הסבר מפורט מה נעשה וכיצד הפעולה שאותה הוא מציע תפתור את הבעיה - בהצלחה

**וחשוב לא פחות טיפולים עוברים אצל מומחים! (אין דבר כזה מומחה באסתטיקה!)
    מומלץ לא להתבייש ולבקש לראות תעודה של מומחה בכירורגיה פלסטית.

בברכה
    ד"ר איליא יהונתן
    מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו