קרי לילה ואינון. בן 16 וחצי

פורום אורולוגיה אימפוטנציה הוא המקום להתייעץ עם אורולוג מומחה אודות בעיות זקפה. פורום אורולוגיה יעסוק ב: בעיות בתפקוד המיני, וריקוצלה, ערמונית, ערמונית מוגדלת, פרוסטטה, אין אונות, אימפוטנציה, ויאגרה, שלפוחית השתן, אבנים בדרכי השתן ועוד

מנהלי הפורום

ד"ר יוסף שמואלי
053-4877796
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• קרי לילה ואינון. בן 16 וחצי
    ג`רמי
    13/03/2018

היי. התחלתי לאונן בגיל של כיתה ה' משהו כמו 11/12. והייתי מאונן פעם בשבוע לפעמים שלוש עד כיתה ט. בכיתה ט התחלתי לאונן כמעט כל יום כי הייתי בתקופת דיכאון. היום אני בן 16 וחצי ולאחרונה אני פחות מאונן. האם זה סביר שהתחלתי לאונן בגיל 11? והאם זה סביר שלא אוננתי כבר שבועיים ויש לי קרי לילה?
    שאלה נוספת עשו לי ניתוח הידרולצה לפני שבועיים ולא אוננתי מאז אבל היום בבוקר שקמתי כל התחתון היה מלא בשפיכה לבנה. זה בסדר שזה קורה?
    וגם בכללי כמה פעמים כדי לאונן בחודש?
    אני אשמח לתשובות. תודה.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר יוסף שמואלי - 053-4877796

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אוננות

ד"ר יוסף שמואלי
    14/03/2018

שלום לך
    אין בעיה עם אוננות, היא איננה מזיקה, גם קרי לילה איננה בעיה רפואית. נראה לי שאתה מרוכז מאד בשני הדברים האלה.
    תקדיש להם פחות מחשבה. נראה שאתה בחור בריא .

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• קרי לילה ואינון. בן 16 וחצי

מארק
    14/03/2018

טוב תודה רבה. ולגבי שזה(קרי לילה) קרה לי עם הידרולצה זה בסדר?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו