כאבים חזקים במותן בעקבות דלקת בשתן

מנהל הפורום

ד"ר יוסף שמואלי
ד"ר יוסף שמואלי
053-4877796
לקביעת תור אצל ד"ר יוסף שמואלי
053-4877796 ללא פרסום בפורום

• כאבים חזקים במותן בעקבות דלקת בשתן
    ליאת
    06/03/2019

היי, אני בת 30 וסובלת בצורה כרונית מדלקות בשתן מגיל 18 לערך.
    אחת לכמה שנים תוקף אותי כאב מטריד עוצמתי במותן בעת מתן שתן ותמיד מגיע עם דחיפות וריצה לשירותים לכמות קטנה של שתן, הכאב הזה מגיע בפתאומיות תוך כדי מתן שתן וגורם לי להתכווץ וליפול ומקשה עלי להכניס אוויר לריאות.
    השנה זה קרה לי פעמיים . במהלך החיים עשיתי הרבה צילומי כליות, בדיקות תפקוד, תרבית ושתן והכל יצא תקין.
    אנטיביוטיקה שנותנים לי לא מעבירה לי את הדלקות, רק שתיה מרובה, ואחרי תקופה קצרה זה חוזר.
    הכאב המשתק הזה הוא מכניס אותי לחרדה וחוסר אונים במיוחד שאף רופא לא מצליח להגיד לי האם זה קשור לכליות או האם זה קשור לאבן קטנה שנמצאה לי בכיס מרה לפני כמה שנים.
    האם זה משהו ששמעתם עליו? מה עלי לעשות?? ולמי לפנות??

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר יוסף שמואלי - 053-4877796

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כאבים

ד''ר יוסף שמואלי
    08/03/2019

שלום ליאת
    על פי התיאור, את צריכה לבקש מאורולגים לבדוק שאין לך "רפלוקס" של שתן מהשלפוחית אל הכליות . כלומר חזרה של שתן מהשלפוחית לכליות ועם זיהום, יכול לגרום למה שאת מתארת. בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו