חושש שהתפוצץ לי וריד בפין

מנהל הפורום

ד"ר יוסף שמואלי
ד"ר יוסף שמואלי
053-4877796
לקביעת תור אצל ד"ר יוסף שמואלי
053-4877796 ללא פרסום בפורום

• חושש שהתפוצץ לי וריד בפין
    דוד
    07/01/2021

שלום
    אני בן 23
    לפני מספר חודשים התנפח לי וריד בצד שמאל בפין אחרי אוננות שקצת הגזמתי איתה והפין ממש התכווץ לאחר מכן יותר מהרגיל חיכיתי שלושה ימים חשבתי שיעבור אבל לא ובאותם ימים לא הייתה לי כלל זקפה גם לא זקפת בוקר והוא נשאר מכווץ כל הזמן
    הלכתי לרופא הוא בדק אותי ואמר שהכל תקין ונתן לי תרופה נגד דלקת הוא אמר שהנפיחות תעבור והזקפה תחזור בנוסף שלח אותי לבדיקת דופלר של הפין
    הבדיקה נעשת ללא הזרקה והתוצאות היו תקינות
    לאחר שבוע וחצי של שימוש בתרופה הזקפה חזרה אבל הנפיחות עדיין נשארה.
    בהתחלה הנפיחות לא כאבה אז זה לא ממש הפריע לי
    עברו מספר חודשים והנפיחות של הוריד עדיין נשארה
    לפני יומיים התחלתי להרגיש צריבה באותו וריד נפוח והיום בלילה כשהתרחשה לי זקפת בוקר היתה לי צריבה ממש חזקה בוריד כאילו היא התפוצצה ומהלילה הפין שלי ממש מכווץ וכואב למרות שאני לא רואה שתף דם אני ממש לחוץ התור שלי לרופא רק ביום ראשון ואני חושש שנגרם נזק רציני כי אני לא מצליח להגיע לזקפה בכלל
    אני ממש בלחץ אטומי ומפחד שעכשיו הוא יתקצר בגלל זה, כל הלילה לא ישנתי מהמחשבות האלה
    מה אפשר לעשות עד לתור אצל הרופא אני לא רוצה שהוא יתקצר לי זה ממש מפחיד

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר יוסף שמואלי - 053-4877796

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    חושש שהתפוצץ לי וריד בפין

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פיצוץ

ד''ר יוסף שמואלי
    15/01/2021

שלום לך
    הוריד השטחי על הפין איננו אחראי על הזקפה, עורקים בעומק גורמים לזקפה. פגיעה בווריד שנראה בעור הפין לא יכול לגרום לנזק

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו