תמצית זרעי אשכוליות לטיפול בקנדידה

מנהל הפורום

איה הוד
איה הוד
 חגית פילובסקי
חגית פילובסקי
לקביעת תור אצל חגית פילובסקי ללא פרסום בפורום

• תמצית זרעי אשכוליות לטיפול בקנדידה
    נטלי
    31/10/2019

שלום,
    בת 30. עשיתי אבחון אירידיולוגי וראו לי קנדידה במעיים.
    אמרו לי לעשות דיאטה מאוד מוקפדת ללא מוצרי חלב, ללא שמרים ללא סוכרים אך לא הצלחתי לעמוד בזה.
    קניתי תמצית זרעי אשכוליות המכילות גם שרף מור וגם את צמח הטבבויה/לה פאצ'ו. השאלה שלי היא האם יש תופעות לוואי לתכשיר זה ?לכמה זמן מותר לקחת אותו ולמי אסור להשתמש בתמצית זרעי אשכוליות? תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תמצית זרעי אשכולות לקנדידה

איה הוד
    31/10/2019

שלום וברכה,
    תמצית זרעי אשכוליות שמכילה גם טבבויה (צמח אנטי פטרייתי מעולה) וגם מור (צמח נהדר למצבים פטרייתיים) זה מוצא מופלא. אי אפשר בהריון, אי אפשר מתחת לגיל 5. אלו התוויות הנגד הידועות לי.
    בהצלחה,
    איה הוד ניקולא
    נטורופתיה ורפואה משלימה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך שאלה

נטלי
    31/10/2019

תודה על תשובתך.
    למשך כמה זמן ניתן לקחת אותו? אני לוקחת 10 טיפות בחצי כוס מים פעם ביום.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זרעי אשכוליות

איה הוד
    31/10/2019

כל מטפל נותן הנחיות אחרות. אני למשל בקנדידה מגיעה ל 20 טיפות 3 פעמים ביום ל 3 חודשים ותמיד מוסיפה לזה גם פרוביוטיקה טובה ועוד פורמולה מצמחים לטיפול בקנדידה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו