שאלה בבקשה- קשור לאימונולוגיה

מנהל הפורום

ד"ר יורם פייטלסון
ד"ר יורם פייטלסון
053-4877817
לקביעת תור אצל ד"ר יורם פייטלסון
053-4877817 ללא פרסום בפורום

• שאלה בבקשה- קשור לאימונולוגיה
    מאיה
    11/07/2019

שלום רב,
    שאלה על מערכת חיסונית בבקשה.
    בת 28.
    לפני חצי שנה עשיתי ניתוח כריתת פילונידלי ומאז הפצע לא מחלים לי וכולל מלא הפרשות.
    כבר 3 חודשים מטופלת במרפאת פצעים- חודש וחצי חבישות מתקדמות, חודש וואק ולפני שבוע ניתקו אותי מהוואק ואני ממשיכה עם החבישות היומיומיות.
    היום לא הלכתי לחבישה וההפרשות מהפצע התחילו שוב בעוצמה.
    לפני שלושה חודשים עשו לי תרבית ויצא לי חיידק פרוטאוס מיראביליטיס.
    לפני חודש עשו לי תרבית נוספת ויצא לי- פרוטאוס מיראביליטיס, אי קולי, ושני סוגי סטרפטוקוקים.
    אני בכללי מרגישה טוב יחסית.
    חוץ משלשולים והקאות לעיתים קרובות כבר שנתיים, פעם ביררתי את זה ואמרו לי שכנראה זה הורמונים.
    רציתי לשאול מה יכולות להיות הסיבות לאי ריפוי פצע באופן טבעי.
    עברה חצי שנה ויש לי עוד דרך ארוכה..
    אין לי בעיות רקע (גם לא סכרת) חוץ מחוסר איזון הורמונלי עקב גידול שפיר בהיפופיזה ובזמן האחרון אני מאוזנת..
    רופא הפצע שלח אותי להערכה של מערכת החיסון..
    ממה לדעתך החוסר ריפוי יכול לנבוע?
    תודה רבה

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר יורם פייטלסון - 053-4877817

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פצע עקשני

דר' יורם פייטלסון
    11/07/2019

ישנן סיבות רבות לאי ריפוי פצעים כגון מחלות רקע של סכרת או סרטן, טיפולים המדכאים את מערכת החיסון, חוסר אספקת דם לאזור הפצע וכ'ו. בעיות במערכת החיסון יכולות לגרום להופעת פצעים באזורים שונים בגוף שלא מבריאים אך במקרה שלך נשמע שזו בעיה נקודתית בלבד באזור אחד ולכן אני מניח שהבירור האימוני יהיה תקין. בכל מקרה, מומלץ כמובן יעוץ מלא פנים אל פנים כמקובל ברפואה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו