תחליף ללא מרשם לאבאמיס

מנהל הפורום

ד"ר יורם פייטלסון
ד"ר יורם פייטלסון
053-4877817
לקביעת תור אצל ד"ר יורם פייטלסון
053-4877817 ללא פרסום בפורום

• תחליף ללא מרשם לאבאמיס
    אלי
    05/11/2019

שלום וברכה.

לפני קצת יותר משנה גילו לי במהלך שירותי הצבאי אלרגיה חריפה לאבק בנוסף לאסתמה הקשה שיש לי (מטופל מגיל ינקות עם משאפים וכדורים). הרופא הצבאי רשם לי מרשם קבוע ל"טלפסט" 180 גר' ולתרסיס "אבאמיס".
    לאחרונה השתחררתי וגיליתי שה"אבאמיס" אינו כלול בסל התרופות, מה שאומר שלא אוכל לרכוש אותו.
    ומכאן לשאלתי: האם יש תרופה שדומה לאבאמיס ואינה צריכה מרשם רופא או לחלופין כן נמצאת בסל נתרופות שאוכל להשתמש בה במקום האבאמיס?

תודה מראש.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר יורם פייטלסון - 053-4877817

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אבאמיס

דר' יורם פייטלסון
    05/11/2019

אבאמיס זו תרופה שכיחה ומקובלת בנזלת אלרגית ובהחלט רשומה בסל התרופות. גם תרסיסים אחרים כגון סטרואנז או פליקסונאז עושים את העבודה ורשומים בסל התרופות אך גם הם מצריכים מרשם.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה למענה.

אלי
    05/11/2019

לי נאמר אחרת. וכן כתוב באתר "כללית" (בה אני מבוטח) שתרופות אלו אינן כלולות בסל התורפות (כפי שמופיע בתמונה המצורפת). אין תרופות אחרות ללא מרשם או משהו שכן נמצא בסל?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סל התרופות

דר' יורם פייטלסון
    05/11/2019

כוונתי היא שמדובר בתרופות מוכרות ורשומות להתוויה המבוקשת. אם כוונתך היא לתרופות הניתנות בהנחה בקופה אזי איני יודע להגיד מחירים ולמיטב ידיעתי אין תרופות דומות ללא מרשם מלבד כדורים נגד אלרגיה שכן ניתן לקנות ללא מרשם רופא.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו