שוב בקשר לסקביאס - אודה על תשובתך.

מנהל הפורום

פרופ` חיים ראובני
פרופ' חיים ראובני
053-4877794
לקביעת תור אצל פרופ' חיים ראובני
053-4877794 ללא פרסום בפורום

• שוב בקשר לסקביאס - אודה על תשובתך.
    דלית
    13/08/2019

שלום ותודה על תשובתייך לשאלותי עד כה. כפי ציינתי בשאלותיי הקודמות, אמי נגועה בסקביאס ומטופלת ואחותי נגועה קלות ומטופלת. אצל עדיין אין ביטוי ונקלעתי למחלוקת בין רופא עור לרופא המשפחה שעל אף שאינו מומחה לעור בעל ראייה מערכתית. לשיטתו, כל עוד אין אצלי סימפטומים - לא להתחיל להתמרח - כשדחקתי אותו לפינה ואמרתי לו שרופא עור המליץ (ואף יותר מהמליץ...) אמר שגם אני יכולה להתמרח. אני קצת נרתעת כי העור שלי מאוד רגיש לחומרים שונים ומשונים אך כמובן אעשה זאת כדי למגר את הסיפור. שאלתי היא בטרם אעשה זאת, האם ייתכן לשעל אף שנגעתי באמי רבות טרם אובחנה, ונגעתי ישירות בנגעים רבות, ואף היא נגעה בי רבות בידיה הנגועות, האם חרף כל זאת ייתכן שלא נדבקתי??? או שהדבר לא סביר וזה רק עניין של זמן??אם תשובתך חיובית אמתין עם הטיפול עוד כשבוע שבועיים עד שאראה סימפטומים. אם לאו, אתמרח לאלתר. תודה שוב.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    פרופ' חיים ראובני - 053-4877794

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• סקאביס..

פרופ' חיים ראובני
    13/08/2019

מקובל .. ללא קשר לסמפטומים .. לטפל בכל המשפחה ביחד..
    בהצלחה ..

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו