כתמים אדומים ויבשים על העור

מנהל הפורום

פרופ` חיים ראובני
פרופ' חיים ראובני
053-4877794
לקביעת תור אצל פרופ' חיים ראובני
053-4877794 ללא פרסום בפורום

• כתמים אדומים ויבשים על העור
    בבקשה עזרה
    17/08/2019

היי
    בבקשה את עזרתכם, אני גרה בחו"ל והביטוח שלי פה ממש לא טוב ולכן עד עכשיו נמנעתי מללכת לרופא.
    לפני כשלושה וחצי שבועות התחילו להופיע לי בהדרגה כתמים אדומים עגולים על הגוף, בהתחלה באזור החזה ולאט לאט לידיים, לבטן, לצוואר, וממש עכשיו גם לחלק העליון ממש של הירך. הכתמים לא מלווים בגירוד. הם נראים יבשים מעט. ניסיתי לשים מעט משמן עץ התה, למרוח שמן קנאביס,נטלתי במשך כ 4 ימים BILAXTEN (20 MG COMPRIMIDOS) BILASTINA - כדור אחד ליום שלא נראה שהועיל.
    כיום (ב 5 ימים האחרונים) אני נוטלת adventan 1mg משחה
    פעם ביום שעוזרת לטשטש את הכתמים ועם השמש מבהירה אותם
    קראתי מעט באינטרנט והכי קרוב שנראה לי זה פיטיריאזיס רוזאה, מבחינת הנראות ומבחינת התיאור, על אף שלא מגרד לי בכלל.
    חשוב לי לציין שאני בדרך כלל בריאה, לא ידוע לי על רגישויות, איני נוטלת תרופות על בסיס יום יומי.

בבקשה בבקשה אשמח לעזרתך, חוששת מאוד שזה משהו מעבר לפריחה ושאולי אני מפספסת פה משהו..
    תודה רבה

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    פרופ' חיים ראובני - 053-4877794

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פריחה..

פרופ' חיים ראובני
    19/08/2019

לא ניתן לייעץ ע"ס תמונה ..

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו