בירור לגבי רגישות ללקטוז, האמנם?

מנהל הפורום

ד"ר מוחמד מסארוה
ד"ר מוחמד מסארוה
053-4877803
לקביעת תור אצל ד"ר מוחמד מסארוה
053-4877803 ללא פרסום בפורום

• בירור לגבי רגישות ללקטוז, האמנם?
    אביב
    31/07/2019

שלום ד"ר, שמי אביב בן 31. עשיתי בדיקת רגישות ללקטוז והרופא שלי שבדק אותה אמר לי שלדעתו ןא בטוח שיש לי רגישות ללקטוז כי לפי הבידקה הערכים עלו לערכים לא תקינים רק לאחר שעתיים מתחילת לקיחת התמיסה ושלטענתו הבדיקות האלה ןא באמת מדוייקות. האם לפי מה שאתה רואה יש לי רגישות ללקטוז? רגישות קלה מאוד? או שאין בכלל? ואשמח אם תמליץ לי מה לעשות כעת? להימנע לחלוטין ממוצרי חלב? אין לי כאבי בטן למיניהם אך מודה שלפעמים יש גזים וקצת נפיחות אך לא ברמה שמציקה כל כך...מוסיף את הבדיקה שתסתכל, תודה.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר מוחמד מסארוה - 053-4877803

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תיקון של טעויות כתיב

אביב
    31/07/2019

שלום ד"ר, שמי אביב בן 31. עשיתי בדיקת רגישות ללקטוז והרופא שלי שבדק אותה אמר לי שלדעתו לא בטוח שיש לי רגישות ללקטוז כי לפי הבדיקה הערכים עלו לערכים לא תקינים רק לאחר שעתיים מתחילת לקיחת התמיסה ולטענתו הבדיקות האלה לא באמת מדוייקות. האם לפי מה שאתה רואה יש לי רגישות ללקטוז? רגישות קלה מאוד? או שאין בכלל? ואשמח אם תמליץ לי מה לעשות כעת? להימנע לחלוטין ממוצרי חלב? אין לי כאבי בטן למיניהם אך מודה שלפעמים יש גזים וקצת נפיחות אך לא ברמה שמציקה כל כך...מוסיף את הבדיקה שתסתכל, תודה.*

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה

ד"ר מוחמד מסארוה
    01/08/2019

הי
    לפי הבדיקה של חסר באנזים שגורם אי סבילות ללקטוז. יש להתרחק ממוצאי חלב או להשתמש לחילופין בלקטאז, תחליף של האנזים.
    לגבי חומרה, ההערכה היא קלינית. אין חשיבות למספרים

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה ד"ר רק לא הבנתי חלק מהתגובה

אביב
    02/08/2019

כתבת "לפי הבדיקה של חסר באנזים שגורם אי סבילות ללקטוז"...מה הכוונה? לא הבנתי את המשפט פשוט...ומה זה לקטאז? והאם חובה עליי להימנע לחלוטין ממוצרי חלב? כי הבנתי שמי שיש לו רגישות ללקטוז לא חייב להימנע מהם לחלוטין...אשמח אם תעשה לי סדר בדברים, תודה שוב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה

ד"ר מוחמד מסארוה
    06/08/2019

תקרא על זה קצת באינטרנט
    שחבר אנזים, קשה לספוג את הלקטוז מהאוכל וזה עושה כאבי בטן ושלשולים
    כן צריך להימנע ע"מ למנוע את הסימפטומים. אם לא, כנראה יהיו
    תמיד האופציה שבנוסף לאי סבילות ללקטוז יש מעי רגיש.
    מומלץ לפנות למרפאה להמשך בירור

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו