פרוביוטיקה לבקע סרעפתי וריפלוקס

מנהל הפורום

איה הוד
איה הוד
 חגית פילובסקי
חגית פילובסקי
לקביעת תור אצל חגית פילובסקי ללא פרסום בפורום

• פרוביוטיקה לבקע סרעפתי וריפלוקס
    שרה
    22/01/2019

סובלת מבקע סרעפתי וריפלוקס. מקבלת אומפרדקס כבר 5 שנים. האם טוב ורצוי להוסיף פרוביוטיקה?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בקי סרעפתי

איה הוד
    22/01/2019

שלום שרה,
    בהחלט נפלא להוסיף פרוביוטיקה איכותית. אבל זה לא הדבר הראשון שהיה עולה לי בראש במצב כזה. אני ממליצה לגשת ליעוץ נטורופתי ולקבל הכוונה תזונתית והתאמה של תוספים וצמחים שמשקמים את הריריות הפנימיות של מערכת עיכול ומורידים חומציות.
    בכללי: לאכול כמויות קטנות.
    להקפיד על שתיית מים
    לאכול ארוחה אחרונה מוקדם. עד 18:00-19:00 גג.
    להוריד סוכרים, קפאין, מזון מהחי, אלכוהול.
    לשתות אלוורה ללא אלואין
    להקפיד על אכילת ירקות (טובים נגד חומציות)- אם לא אוהבים יש פתרון גם לזה.

בהצלחה
    איה הוד ניקולא

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הי שרה

חגית פילובסקי
    22/01/2019

יתכן ויכול לעזור שיקום נקודתי למערכת העיכול ע"י פרוביוטיקה, יחד עם זאת הרשי לי להציע לך להסתכל על התמונה בהיבט רחב יותר.
    לקחת אומפרדקס לטובת בקע סרעפתי וריפלוקס איננו הפתרון אלא רק כהשתקה לסימפטומים. מציעה לחשוב על כיוונים שיכולים לטפל בבעיה עצמה, העמוקה, של הבקע והריפלוקס ואולי אז תוכלי להנות מאיכות חיים ובריאות מיטיבה.
    כל רפואה משלימה שתתחברי אליה תוכל לתת לך מענה עמוק ויסודי. במידה ותרצי לשמוע על הומאופתיה, מוזמנת ליצור איתי קשר.
    מאחלת לך הרבה בריאות,
    חגית

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו