ילד בן 13 בדיאטה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ילד בן 13 בדיאטה
    מירי
    29/05/2013

שלום, הילד שלי התחיל דיאטה במסגרת מעקב דיאטנית- ההמלצה לפי תפריט מסודר לאכול רק פחממות מורכבות ולכן אני מעוניינת להכין לו בבית לחם ולחמניות מקמח מלא בלבד ללא תוספים(לצערי כמעט בלתי אפשרי למצוא כאלה בסופרים ) אשמח לקבל מתכון ביתי ללחם ולחמניות כאלה ובנוסף אבקש לקבל המלצה לאופה לחם ומיקסר חזק לבחישת בצק. תודה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    ילד בן 13 בדיאטה

הוספת תגובה

תמונה

• צודקת

אלונה
    30/05/2013

קשה מאוד למצוא לחם ללא תוספים מקמח מלא בלבד בסופרים, מה שכן בחנויות טבע תוכלי למצוא. אם בכל זאת את מתעקשת על הכנת לחם ביתי (שבעיני עדיף :)) לי יש את האופה לחם של גרץ, שהוא נוח וקל לתפעול. חוץ מפעם אחת שלקחתי אותו למעבדה של ברימאג כי הוא הוציא ריח מוזר (מתברר שהיתה תקועה שם איזושהי חתיכת בצק) לא היו לי איתו תקלות מיוחדות ואני אופה המון. מעבר לזה אם תקלידי בגוגל "אפיית לחם מקמח מלא" תקבלי המון מתכונים טובים וקלים, את יכולה גם לנסות לחם ללא גלוטן (הרבה יותר מומלץ). בהצלחה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו