תזונה ילדה בת 11 מתיחות סביב אוכל

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תזונה ילדה בת 11 מתיחות סביב אוכל
    מאי
    26/02/2021

שלום. בבית אנחנו מקפידים לבשל את האוכל ופחות לאכול מזון מתועש. מקפידים על אכילת ירקות בכל ארוחת ערב. יש חוק של ממתק אחד ביום.
    בתי בת ה 11 "טורפת" במהירות את האוכל, נלחמת עם אחרים כדי שתקבל עוד חתיכה שטעימה לה, רוצה את החתיכות הגדולות.
    היום היא נלחמה עם בעלי על פרוסת חלה נוספת. הוא כבר לא יכל לעמוד בזה והרים עליה את הקול וצעק עליה שתפסיק עם הבליסות האלו. אחר כך אמר לי שהוא ממש רואה בעיה תזונתית אצלה. מרגישה שיש מתיחות מאוד גדולה סביב האוכל.
    אני מאוד מפחדת שמשפטים כאלו יצרו עוד יותר בעיה תזונתית אצלה, צריך כל כך הרבה רגישות סביב העניין הזה.
    האם יש לכם המלצה על ספר או מדריך שמדבר על הנושא הספציפי הזה?
    תודה מראש

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• אני מבננה

הילה
    28/02/2021

הי
    אני מזמינה אותך לקרוא את הספר ״אני מבננה״ שכתבתי. אני מאמינה שהוא יכול לעזור לך בנושא. יש דף באופן ספציפי שמדבר על אכילה רגשית, תוכלי אחרי או תוך כדי קריאה משותפת איתה, לזהות אם יש אכילה רגשית. זה יכול לעזור לכן לשוחח על זה.
    הספר מדבר גם על הקשבה לגוף ועל עוד מגוון דברים שקשורים לאכילה.
    יכול להיות שהגוף שלה פשוט צריך יותר אוכל, ושזה בסדר גמור שהיא תאכל יותר.
    לכל גוף צרכים שונים. והיא בשלב גדילה גם.
    זה מאוד יפה לראות כמה את רגישה אליה ומתנהלת בעדינות סביב הנושא. וכיף לשמוע שאוכלים בבית אוכל ביתי ופחות מעובד :-)
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו