תינוק בן 3 וחצי חודשים עם רגישות לחלב

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תינוק בן 3 וחצי חודשים עם רגישות לחלב
    זרין
    20/11/2016

שלום
    תינוק בן 3 וחצי חודשים הוא רגיש ככל הנראה לחלב והוא בהנקה בלבד. כמובן כבר מעל חודשיים הפסקתי לאכול בכלל דברי חלב לפי ההוראה מגסטרו ילדים עקב דימומים שהיו נראים כמו פסים בצואה, אך עדיין אני רואה שיש לו דם סמוי בצואה ממש כמו נקודות קטנות של דם.
    וגם בבדיקת צואה רואים דם סמוי.
    הגסטרו הציע לי להביא לו נוטרימוגן או להמשיך להניק, הבעיה שאני מניקה בלבד מכיוון שהוא סרבן בקבוקים.
    מה עליי לעשות מאיזה מאכלים זה יכול להיות הדם סמוי אני נורא מודאגת אולי לעשות איזשהם בדיקות מיוחדת?
    איך ניתן לבדוק אם יש לו רגישות לעוד משהו?
    אפילו הפסקתי לאכול בוטנים,טחינה וביצים.
    ועוד שאלה האם יכול להיות רגישות לגלוטן בגיל כזה מוקדם? כי רוב האוכל שאני אוכלת כמו לחם מכיל גלוטן.
    ועוד מעט יהיה שלב הטעימות שם אני ממש פוחדת להביא לו משהו
    אשמח להמלצות ולייעוץ איזה בדיקות מומלץ לעשות.
    וגם מחר הוא עושה ספירת דם האם אפשר לאבחן משם משהו לגבי הדם הסמוי בצואה?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• רגישות לחלב

מיכל וינברגר
    21/11/2016

שלום, נשמע שיש צורך ביעוץ של רופא גסטרו וטוב עשית שהתייעצת. אכן ההמלצות הן לתת פורמולה מפורקת או הנקה ובמקרים נדירים גם האם צריכה להמנע ממאכלים מסוימים. בשלב הטעימות רצוי להתחיל עם ירקות/פירות כך שאין גלוטן ואין חלב עדיין. בכל מקרה הייתי ממשיכה להמנע בעצמך ממוצרי חלב ולהתייעץ שוה עם הרופא. בהצלחה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תינוק בן 3 וחצי חודשים עם רגישות לחלב

זרין
    21/11/2016

מודה לך על המענה :)
    והיום הייתי שוב אצל הרופאה ילדים והיא אמרה הכל בסדר.
    הא זה באמת בסדר שימשיך להיות לו דם סמוי בצואה...?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו