נזלת וגודש ברירית האף

מנהל הפורום

ד"ר יורם פייטלסון
ד"ר יורם פייטלסון
053-4877817
לקביעת תור אצל ד"ר יורם פייטלסון
053-4877817 ללא פרסום בפורום

• נזלת וגודש ברירית האף
    אתל
    12/06/2019

באחת מתשובות הפורום ראיתי כי יתכן מצב ששינוי טמפרטורה גורם לזרימת דם נוספת לרירית האף מה שגורם לנזלת וגודש. החל מלפני 3 חודשים לאחר הצטננות ויראלית אני סובלת מאד מנזלת אחורית קשה גודש וליחה בגרון כל היום..ושמתי לב שבמיוחד במצבי חם קיצוניים המצב בילתי נסבל. . ברצוני לדעת מי גורם רפואי שמטפל במצב זה ? יש לצין שאני גם אלרגית לאבק לצבע ןעוד. אך ההתפרצות הנוכחית החלה לאחר הצטננות רגילה. כיום מקבלת 20 מג פרדינזון שהקל במעט אך המצב לא טוב. איך מיבשים הנזלת? האם כדאי לקחת גם אריוס ? לאיזה רופא לפנות? א.א.ג לאחר צלום ct סינוסים טוען שהכל כשורה! ואין לו מה לעזור לי. למי פונים עם בעיה כמו שלי? (זה לא גסטרו כי הנזלת מגיעה ללוע מהאף. )

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר יורם פייטלסון - 053-4877817

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• נזלת אלרגית

דר' יורם פייטלסון
    12/06/2019

ממליץ בדיקה אצל אלרגולוג מומחה לשם אבחנה ברורה והמלצה על המשך טיפול. איני תומך בנטילת סטרואידים סיסטמיים לאורך זמן אך יתכן וסטרואידים נזליים יעזרו.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו