אלרגיה חריפה בקרקפת ונפיחות בפנים כתוצאה מצביעת שיער

מנהל הפורום

ד"ר יורם פייטלסון
ד"ר יורם פייטלסון
053-4877817
לקביעת תור אצל ד"ר יורם פייטלסון
053-4877817 ללא פרסום בפורום

• אלרגיה חריפה בקרקפת ונפיחות בפנים כתוצאה מצביעת שיער
    שלי
    18/06/2019

צבעתי את חלקי השיער בעיקר בקו המצח והפיאות בפעם הראשונה בחיי;
    יום למחרת גרדה לי הקרקפת והרגשתי צריבות תוחשה של שריפה עם פצעים מוגלתיים כולל האוזן ומאחורי האוזן....יום לאחר מכן התנפחו לי הפנים והעיינים כמו בלון כולל הראש והמצח שהיו מוגדלים.....
    קראתי על התופעה ועל כל מרכיביה וכבר כמה ימים שאני חופפת עם חומץ תפוחים וסודה לשתייה, ומורחת אלוורה על הקרקפת.....הפצעים המוגלתיים בקרקפת הגלידו אבל סימנים אדומים עדיין נשארו והפצעים סביב האוזן עדיין קיימים על אף שאני מורחת משחות אנטיביוטיקה שוב ושוב......התחלתי לשתות אוגמנטין (כדורי אנטיביוטיקה) וכדורי bendry, שהם נוגדי אלרגיה (ללא הסמכת רופא חברים הציעו לי ואמרו שזה עוזר) ובנוסף יש לי גירויים קלים בפנים ובחזה ואף בגב העליון.......הצבע הוא מחברת ״לוריאל״ אך שמעתי שזה קרה לנשים שהשתמשו גם בצבעי שיער מחברות אחרות..... מעולם לא צבעתי את השיער וזו הייתה הפעם הראשונה (וגם האחרונה) מכיוון שתופעות הלוואי חמורות וקיצוניות (וכמובן שלא היה לי מושג שדבר כזה יכול לקראת עד שזה קרה ואז התחלתי לקרא על התופעות לוואי. ברצוני להוסיף שאני שמה קרח בפנים למגר את תופעת הנפיחות - וכעת הנפיחות שהייתה בחלק העליון של המצח והעיניים ירדה ללחיים ולגרון . אודה לך מאוד אם תאמר מה אני עוד יכולה לעשות כי אני ממש סובלת כבר כמה ימים והשיפור מאוד איטי, אם בכלל.......

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר יורם פייטלסון - 053-4877817

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אלרגיה לצבע שיער

דר' יורם פייטלסון
    18/06/2019

מדובר ככל הנראה לאלרגיה לחומר הנקרא ppd המצוי בצבעי שיער רבים. הטיפול הוא לא אנטיביוטי אלא עם סטרואידים. ממליץ בדיקת אלרגולוג מומחה ומבחן מטלית בהמשך.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו