חיסוני אלרגיה לאבק... האם זה מסוכן במצבי?

מנהל הפורום

ד"ר יורם פייטלסון
ד"ר יורם פייטלסון
053-4877817
לקביעת תור אצל ד"ר יורם פייטלסון
053-4877817 ללא פרסום בפורום

• חיסוני אלרגיה לאבק... האם זה מסוכן במצבי?
    מיכל
    04/11/2019

שלום,
    כשהתחלתי עם חיסוני האלרגיה לאבק לפני 4 שנים האסתמה שלי היתה במצב יותר טוב והיתה מאוזנת עם סרטייד 250 פעמיים ביום.
    אחרי שנה של מנת אחזקה בחורף הקודם היתה לי החמרה קשה באסתמה שבה עם סרטייד 500 גם לא הייתי מאוזנת וחודשיים וחצי לא הגעתי לחיסון, והורידו לי 3 מנות ושוב העלו.
    לרוב גם מקום הזריקה מאוד מתנפח אצלי למרות המשחה הסטרואידית, ולפני שבוע שעה אחרי החיסון התחיל לי קוצר נשימה שגרם להחמרה באסתמה שנמשכת כבר שבוע, ועליתי שוב לסרטייד 500.
    העניין הוא שעשיתי 30 חיסונים במנת אחזקה ובפועל נשארו 6 כדי שזה יהיה 3 שנים.
    האם אולי במצב כזה זה מסוכן להמשיך עם החיסון?
    והאם יש אולי שיטה להכין את הגוף לחיסון בצורה טובה יותר כמו לקחת פרדניזון יומים לפני?
    יש לציין שלפני החיסון גם כשאני על סרטייד 250 בלילה לפני אני לוקחת כבר סרטייד 500 וגם בבוקר החיסון, וכמובן אריוס ולפני היציאה מהבית לחיסון לוקחת 2 שאיפות וינטולין.
    תודה מראש

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר יורם פייטלסון - 053-4877817

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תגובה לחיסון

דר' יורם פייטלסון
    04/11/2019

נשמע שאת מטופלת טוב לפני החיסון. כדאי להשלים תפקודי ריאה ולראות אם הם תקינים או לא. אם הם לא תקינים אזי צריך להפסיק את החיסונים ולקבל טיפול יותר טוב מבחינת הריאות כדי לשפרם.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו