כאבים בצד שמאל של הפנים

פורום כאבי ראש, מיגרנות יענה על שאלות בנושא כאבי ראש, מיגרנות, סחרחורת, כאבי ראש בהריון, גידול בראש, כאבי ראש ממושכים, כאבי ראש חזקים, טיפול במיגרנה, כאבי ראש אצל ילדים, כאבי ראש בצד שמאל, כאבי ראש כרוניים ועוד.

מנהל הפורום

ד"ר יעקב פוגלמן
לקביעת תור אצל ד"ר יעקב פוגלמן ללא פרסום בפורום

• כאבים בצד שמאל של הפנים
    מיכל
    14/09/2018

שלום רב
    לפני כחודשיים התחלתי להרגיש ריח רע מהאף. פניתי לרופא א.א.ג עשיתי צילום סינוסים והסינוס המקסילרי השמאלי היה מעובה בחשד לסינוסיטיס. לקחתי אנטיביוטיקה לא ממש עזר לי ובצילום נוסף אמרו שאין ממצא פתולוגי בסינוסים. מאז ועד היום יש לי כאבים עמומים בצד השמאלי של הפנים ולפעמים תחושת סחרחורת הכל מתמקד בצד השמאלי. לפני כשנתיים עשיתי ct ו cta והכל היה תקין. יש לי תור לסי.טי. על אותם סימפטומים. האם גידול מכל סוג שהוא יכול להתפתח בתקוםה הזו. ועוד שכחתי לציין שאני עובדת במכון כושר במקלט של מלון האויר שם מאד לא בריא לא נכנס אויר מבחוץ רק מערכת סגורה האם זה גם יכול להזיק. אודה לתשובה מיכל

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כאבים בפנים

ד''ר יעקב פוגלמן
    14/09/2018

שלום רב .כמובן שצריך לשלול בעיה במערכת העצבים המרכזית על ידי סי טי. במידה והכל תקין כדאי לעשות הערכה מחדש לסיבת הכאב.מוזמן לבדיקה. חג שמייח.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו