פורום כאבי ראש, מיגרנות - יש לך שאלה?

פורום כאבי ראש, מיגרנות יענה על שאלות בנושא כאבי ראש, מיגרנות, סחרחורת, כאבי ראש בהריון, גידול בראש, כאבי ראש ממושכים, כאבי ראש חזקים, טיפול במיגרנה, כאבי ראש אצל ילדים, כאבי ראש בצד שמאל, כאבי ראש כרוניים ועוד.

מנהלי הפורום

ד"ר יעקב פוגלמן
הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פריצת דיסק צוארי וכאבי צואר
    נאורה עדן
    01/08/2018

שלום רב.
    יש לי פריצת דיסק צוארי. יש מידי פעם כאבי צואר. אך מתגברים. לאחרונה החלו לי כאבי ראש בצורת דקירה חדה במצח מעל הגבה. נמשך לאורך זמן . וזה לא סינוסיטיס. ולפי מה שקראתי נראה שיש קשר בין הצואר לכאב הראש. אופטלגין לא עוזר. הייתי רוצה לדעת באיזה טיפול להסתייע להרגעת הכאב החד. בתודה. ליאל.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאבי ראש ממושכים בצד אחד של הראש
    בן
    31/07/2018

ד"ר שלום רב
    סליחה על ההודעה הארוכה אך השתדלתי לפרט כמה שיותר.
    אני בן 26, בריא בדרך כלל.
    כאבי ראש אינם דבר שבשגרה אצלי, בהערכה גסה אפשר לומר שאני חווה כאב ראש פעם בשלושה חודשים.
    מזה כחודש וחצי - חודשיים אני חווה כאבי ראש שונים ממה שאני מכיר.
    אלו כאבי ראש יחסית יומיומיים שצורתם משתנה - יום אחד מן לחץ ברכה, יום אחר כאב מעל הגבה שמזכיר סינוסיטיס, לפעמים דקירות קצרות בצד הראש ולפעמים כאב עמום\לוחץ בחיבור של הראש עם העורף וגם מאחורי הלסת. לפעמים יש ימים שכמעט ולא כואב בכלל, לפעמים מחמיר לקראת הערב, ולפעמים הכאב שם במשך כל היום. הכאבים קלים ואין לי צורך במשככי כאבים. דבר שאולי חשוב להגיד - הם כמעט תמיד בצד שמאל.
    הייתי אצל רופא משפחה שבדק ולא ראה סיבה לדאגה. המשכתי לנוירולוג שעשה לי בדיקה מאוד בסיסית ולא התרגש מהמצב.
    אני בכל זאת מעט מודאג, משום שהכאב שם וקשה לי להתעלם או להפסיק לחשוב ממה הוא יכול לנבוע. אני נמצא בתקופה טובה בחיים ולא חווה לחצים נפשיים כלשהם, מלבד דאגה אודות המקרה הנ"ל.
    אשמח מאוד לשמוע את דעתך דוקטור.
    האם התיאור שלי מתאים לבעיות חמורות יותר כגון גידולים או מחלות נוירולוגיות?
    האם אין העובדה שהכאב דובק בצד אחד של הראש מרמזת על משהו ספציפי לצד זה?
    תודה רבה מראש

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאבי ראש מתאונת דרכים
    מירב מזור
    23/07/2018

שלום.
    יש לי כאבי ראש מתאונת דרכים מלפני חודשיים.
    אני רוצה שיעשו לי צילום mri.

אני צריכה לקחת אנטיביוטיקה לבעיה גניקולוגית. האם מותר לי לקחת?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• המשך שאלה - כאבי הראש הולכים ונשנים
    יוסף
    06/07/2018

לפני כחודשיים , בעקבות כאבי ראש שחלפו במהרה , הייתי אצל נוירולוגית, ששללה כל בעייה נוירולוגית בוטחת , כמו עיניים , אוזניים ( שעשיתי את הבדיקות לפני שהגעתי אליה ) , אין לי פריכובים או כל בעייה אחרת ... רק כאבי ראש שלעיתים מלווים בסחרורות ...
    היא שלחה אותי ל ct ראש או mri, אך קופת מכבי מאשרת לי רק ct.
    אני רצת חושש מהct בגלל ההקרנות , ולכן האם עדיף לעשות mri מוח ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאבי ראש הולכים ונשנים
    יוסף
    06/07/2018

זה כבר כשבועיים שאני סובל מכאבי ראש ולפעמים מלווה בביקורות.
    לאחר אימון גופני, נעלמים לי כאבי הראש.
    לאחר מאמץ כלשהו , גם נעלמים כאבי הראש.
    רצוני להדגיש שאני במשך שנים ,רץ כמעט כל יום 9-10ק״מ.
    לגבי משקולות , עד להופעת כאבי הראש , הייתי מתאמן עם משקולות קלים, אך המליצו לי , בגלל כאבי הראש, להפסיק...
    אולם אין שיפור בכאבי הראש...
    האם זה מעיד על גידול כלשהו בראש ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאבי ראש חזקים כמו זרמים בעצמה לראש
    שרה
    21/04/2018

שבוע טוב... גיל 27 ברקע לחץ דם גבוה כרוני ולא מטופלת בכדורים... יש לי הרבה פעמים כאבי ראש שהם כמו פטישים במצח שאני רגילה אליהם... אתמול בלילה היה לי כאב ראש שונה... כמו התקפים של זרמים חזקים... לא יכלתי אפילו לקום לקחת משכך כאבים מרוב כאב. הרגשתי שאני גם שולטת מתי הזרם יגיע... כלומר עם עיניים סגורות חזק הוא לא בא וכשפתחתי עיניים זה בא... כאב ראש מפחיד ומאוד חזק... האם כאבי ראש כאלה נשמעים מיגרנה רגילה?
    איך אני יודעת מתי לפנות לרופא בגלל כאבי ראש ומתי אני סתם נודניקית וזה רק מיגרנה או לחץ דם? תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מיגרנות

ד''ר יעקב פוגלמן
    05/07/2018

לשרה היקרה
    איו תחליף ברפואה לתשאול נכון ובדיקה גופנית מדוקדקת .
    את יכולה בקלות למצוא את הטלפון ליצירת קשר עימי באינטרנט ואתר שלי . אשמח לראותך וליעץ .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• ורפרס 240 ללחץ דם ומגרנה
    דבורה
    05/05/2018

אני נוטלת ורפרס 240 ללחץ דם גבוהה ומאז יש לי כאבי ראש איומים. יכול להיות שבגלל שהורפרס הוא מחוסמי תעלות סידן ומרחיב כלי דם ובגלל זה יש לי כאבי ראש. כי ידוע שכאשר כלי דם מתרחבים זה גורם למגרנה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מיגרנות

ד''ר יעקב פוגלמן
    05/07/2018

לדבורה היקרה
    זה בהחלט יתכן .
    אי לכך ממליץ להחליף לכדור אחר ולראות אם כאבי הראש נעלמים .
    אם גם הפסקת את התרופה וכאבי הראש ממשיכים , את יכולה בקלות למצוא את הטלפון ליצירת קשר עימי באינטרנט ואתר שלי . אשמח לראותך וליעץ .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאב נקודתי בצד שמאל בראש
    יעל
    08/05/2018

שמתי לב שלעיתים לאחר חשיפה למשב רוח שלאחר חפיפהת השיער. אני חוטפת כאב נקודתי בצד השמאלי של הראש למעלה באזור שמאחריי האוזן בערך. לעיתים הכאב נמשך 3 ימים. מה זה יכול להיות? בבקשה את עזרתכם. זה קרה לי כבר מספר פעמים בחצי השנה שהייתה ורק אחריי חפיפת השיער ומעט רוח על הראש

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאב ראש נקודתי

ד''ר יעקב פוגלמן
    05/07/2018

סוג כאב כזה בעל אופי מיופאציאלי מתרחש כאשר מים ורוח מורידים במהירות את טמפרטורת העור והשריר תחתיו ואז הוא מתכווץ .
    לאחר זמן שאיננו קבוע לאחר מכן השריר חוזר למצבו הקודם .

בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאבי ראש או מיגרנה
    גילת
    12/05/2018

ד"ר פוגלמן שלום,

מבקשת להבין האם כאבי הראש שהתחלתי לחוות הם כאבי ראש רגילים או מיגרנה, והאם קשורים לשינויים הורמונאליים, והורמונים חליפיים וגיל המעבר או לחרדות (שגם התחילו רק לפני כשנתיים)?
    בת 47.5 התחלתי להרגיש את תופעות גיל המעבר לפני כשנה וחצי שהזדחלו לאט.
    לפני כארבעה חודשים התחלתי ליטול הורמון חליפי לויאל ואולם לאחר שסיימתי חפיסה ראשונה והתחלתי את השניה התחילו כאבי ראש ממוקדים חדים מאוד חזקים בצד שמאל ולאחר מכן כאבים בצורה מעורפלת (תחושה של שורף בקרקפת) בכל הראש. מיד הפסקתי את נטילת הכדור מעוצמת הכאבים.
    הייתי בייעוץ נוסף אצל רופא אחר אשר המליץ על פרוגילוטון הורמון חליפי נוסף, וגם כאן לאחר הפסקה קצרה ולאחריה נטילת כשלושה כדורים שוב תקף אותי אותו כאב חד ומומשך בצד שמאל ושוב הפסקתי.
    עשיתי הפסקה של הורמונים של כחודשיים וחצי.
    בהפסקה הזו הופיעו תופעות גיל המעבר גלי חום, וכו'... וגם כאבי ראש (אך בעוצמה פחותה יחסית מזו שכאשר נטלתי הורמונים).
    בשל כל זאת חזרתי שוב אל רופא הנשים שלי והוא רשם לי אביאנה. לאחר ארבעה ימים של נטילת הכדור שוב חזר כאב הראש החד הממוקד בצד שמאל . (הכאב הפעם התחיל כאשר הרגשתי בחילה לפני האוכל ולאחר כחצי שעה הופיע כאב חד מאוד ממוקד בצד שמאל קרוב יותר לעין לכמה שניות והפסיק). ולאחר זמן מה המשיכו כאבים שורפים בקרקפת. אבקש לציין שמעולם לא סבלתי מכאבי ראש או ממגרנות (בכלל ולא בפרט לפני מחזורים) עד לפני מס' חודשים בהם התחלתי את השימוש בהורמון החליפי הראשון.
    לפני כשנה וחצי בגלל חרדות התחלתי גם לקחת 0.5 זנקס שעוזר לי להירגע ולהירדם.

בנוסף, האם אני יכולה בכלל לקחת הורמונים חליפיים (בכל צורה שהיא) במקרה כזה?

אודה לתשובתך.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מיגרנות

ד''ר יעקב פוגלמן
    05/07/2018

לגילת שלום
    ממש לא בטוח שהסיבה לכאבי הראש שלך הם ההורמונים .
    איו תחליף ברפואה לתשאול נכון ובדיקה גופנית מדוקדקת .
    את יכולה בקלות למצוא את הטלפון ליצירת קשר עימי באינטרנט ואתר שלי . אשמח לראותך וליעץ .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאבי ראש שנמשך כ3 שבועות
    דלית
    14/05/2018

שלום רב

אני בת 55 מעולם לא סבלתי מכאב ראש לפני חודשיים היה לי שיעול עם ליחה ואני לא יודעת לקנח הייתי שואפת אותה זה קרה לי תקופה ארוכה לפני 3 שבועות התחילו לי כאב ראש שלא עוזבים אותי עד היום הלכתי לרופא אף אוזן גרון הוא בדק עם מכשיר לראות עם יש סינוסיסיט וטען שאין לי מה שכן האף סתום מכיוון שבגיל 21 עשיתי נתוח אף עדיין סובלת מכאבי ראש לפני שרצה לעשות סיטי איך אני יכולה להגיע אליך לבדיקה מכיוון שאני מאוד חרדדית אני לוקחת מדי פעם כדור אסיוול דרך אגב אני בקופח מאוחדת אני יכולה להגיע עם התחייבות

תודה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאב ראש נקודתי

ד''ר יעקב פוגלמן
    05/07/2018

שלום לדלית
    את יכולה להתקשר עימי קודם במייל לקבלת פרטים נוספים עליך ל
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאב ראש נקודתי

ד''ר יעקב פוגלמן
    05/07/2018

לדלית ולכל מי שמעונין להתראות איתי :
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תחושת ראש כבד ועמום
    ראש כבד
    28/05/2018

שלום האם ראש כבד ועמום לבד , יכול להיות סימן של מגרנה. התחושה גורמת לחוסר סבלנות וחוסר ריכוז ופחד.האם יכול להיות מגרנה ללא כאב ראש? רק עם תחושה של לחץ וכובד בראש?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מיגרנות

ד''ר יעקב פוגלמן
    05/07/2018

שלום רב
    הסימנים שתארת אינם מתאימים למיגרנות אלא יותר לתסמונת מיופאציאלית .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאב ראש חד צדדי
    ספיר
    30/05/2018

שנים אני סובלת מכאבי ראש לעיתים חזקים ולעיתם עמומים בעין שמאל - בערובות העין,
    לאחרונה מתווספים לכאבים אלו גם כאבים מאחורי אוזן שמאל ובאוזן שמאל עצמה.
    אציין שכאבים אלו תוקפים בעיקר במצבי עיפות, לאחר מקלחת, לאחר קיים יחסי מין ובבוקר מיד שכאני מתעוררת.
    מה ניתן לעשות? מימה זה נובע?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאבי ראש

ד''ר יעקב פוגלמן
    05/07/2018

שלום רב
    תיאורך מתאים לבעיה מיופאציאלית של ה SCM
    כמובן שחייבים גם לבדוק אותך .
    אשמח לראותך במרפאתי .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• סחרחורות שנמשכות כבר למעלה מחודש
    שון
    31/05/2018

שלום רב,

אני בן 20, סובל מסחרחורות ותחושת חולשה עם בחילות כבר למעלה מחודש. הסחרחורות התחילו אחרי אובדן הכרה. לא היה שום מאמץ יוצא מן הרגיל לפני אובדן ההכרה, ובזמן אובדן ההכרה לא היו פרכוסים, נשיכה בלשון או גלגול עיניים. לאחר אובדן ההכרה, התחילו סחרחורות וסימנים שחורים מתחת לעיניים, שלא נעלמים. בני משפחתי אומרים שניתן לראות שינוי בגוון השחור בהתאם למרגש,
    זו פעם ראשונה שאיבדתי הכרה וחודש לפני אובדן ההכרה סבלתי מסחרחורות לשבועיים.

תודה מראש.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אבדן הכרה

ד''ר יעקב פוגלמן
    05/07/2018

שלום רב
    לא ברור מהודעתך האם עברת בירור לאבדן ההכרה .
    אי לכך חסרים פרטים רבים למתו עיצה מושכלת .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• דקירות בצד שמאל של הראש
    לי
    12/06/2018

כבר יומיים שיש לי דקירטת בצד שמאל של הראש כולל מקרין לצוואר ואוזן זה בא בגלים למשל מס שניות...זה לא קרה אף פעם האם יש סיבה לדאוג. זה מאוד מפרייע

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מדאיג?

ד''ר יעקב פוגלמן
    05/07/2018

שלום רב
    לא נשמע לפי תיאורך מדאיג .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאבי ראש כרוניים במשך שנה
    שגיא
    16/04/2018

שלום רב ד"ר יעקב,
    ראשית כל, אני מתנצל מראש על אורך ההודעה, אך ניסיתי לפרט כמידת האפשר.

לפני כשנה התחילו לי כאבי ראש באזורי ארובות העין והגבות. עד היום אני סובל מכאבים באזורים הללו, הם יום-יומיים אך עוצמת הכאב משתנה מפעם לפעם. כמו כן גם מידי פעם כאבים בעיניים.
    לפני כאבי הראש, היה לי סינוסיטיס וטופלתי עם אנטיביוטיקה, אך זה כמעט ולא עזר בגלל שהייתי בטירונות וישנתי באוהלים.
    לאחר כשבועיים מסיום הטיפול האנטיביוטי הכאב הופיע. מאז איכות החיים שלי ירדה באופן משמעותי. אני חייל, משתחרר עוד כשנה ו-8 חודשים, ולא מצליח למצוא איך לעזור לעצמי, קיוותי שאולי אוכל לקבל עזרה כאן.
    נפגשתי עם 2 נוירולוגים, כשבמפגש האחרון הנוירולוג אבחן אותי עם כאב ראש תעוקתי או כאב ראש שנובע מניקוז סינוסים לא תקין. נפגשתי גם עם רופא אא"ג בברזילי והוא בדק אותי עם מצלמה אופטית זעירה שנכנסה לי דרך האף, לאחר הבדיקה הוא אמר לי שהוא לא רואה משהו חריג.
    כאבי הראש הם בתוך ארובות העין, באזור הגבות, מידי פעם יש כאבי עיניים. האף שלי רוב הזמן מרגיש חסום וגדוש למרות שאין נזלת. פעם בשבוע אני מקנח את האף בחוזקה, ממש מאמץ להוציא נזלת ואז יוצא לי גוש ממש גדול, כאילו זה נתקע בתחילת האף ולא יוצא (מצטער על התיאור). כמו כן גם יש לי כל הזמן ליחה, ותמיד אחרי אפצ'י, ליחה גושית מגיעה לי לגרון, למרות שבאפצ'י לא יוצא נזלת ורק מרגיש את הנזלת שתקועה.
    עשיתי בדיקות של אלרגיה ולא נמצא שאני אלרגי למשהו שיכול לגרום לליחה.
    אני גם מרגיש לפעמים תחושה של כובד באזור של כאבי הראש (באזור הגבות וארובות העין) כאשר אני מתכופף.
    כדורים כמו אקמול, אקמול פוקוס, אדקס, לא עוזרים אפילו
    לא במעט, ללא כל שינוי בכאב.

אני לא מכיר את עצמי כבן אדם לחוץ, אף פעם לא היה לי כאב ראש ולו הכי קטן מלחץ או ממצב מלחיץ. אני באמת לא חושב שכאבי הראש האלו נובעים מלחץ למרות שלפני שהתגייסתי עברתי תקופה לא קלה בחיים.

הנוירולוג שלח אותי לעשות בדיקת CT מוח עם חומרי ניגוד וגם בלי. הבעיה היא שעשיתי CT של הפנים לפני כשנה וחצי בגלל שחוש הריח שלי נפגע לפני 4 שנים באופן פתאומי ללא שום פגיעה פיזית (היה לי חוש ריח ממש ממש טוב ועכשיו מריח הרבה פחות). בזמנו אא"ג אמר שלא מוצא בעיה באף ומה שיש לעשות זה רק CT. מסתבר שזו הייתה טעות, וכנראה עשיתי את ה-CT לחינם, כי הוא לא מצא משהו חריג וכנראה זו בעיה עצבית.
    לכן אני מפחד לעשות שוב CT ועוד לעשות פעמיים צילום כי הנוירולוג ביקש גם עם חומרי ניגוד. אני לא רוצה ששוב פעם יכול להיות שאעשה זאת לחינם ואולי זה אפילו ייפגע בי בעתיד.

אני באמת יושב ומתלבט עם עצמי יומם ולילה ופשוט אובד עצות, לא יודע מה לעשות. קיוויתי שאולי תוכל לעזור לי

מודה לך מאוד

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאבי ראש

ד''ר יעקב פוגלמן
    16/04/2018

לשגיא שלום
    חשוב לדעת שבדיקות הCT וגם ה MRI ברוב רובם שוללים קטסטרופות וברוב רובם של המקרים מבחינה סטטיסטית אין הם מגלים דבר . לכן הסיפור הקליני , התחקיר המפורט של הרופא והבדיקה הגופנית הם הכלים העיקריים ולא ה CT או ה MRI למציאת האבחנה הנכונה . לכן (עדיין) אין תחליף לתחקיר ובדיקה יסודית של רופא .לאחר כל זאת יחליט הרופא אם כן או לא לבצע בדיקות הדמיה .
    תבנית הכאב שלך מתאימה לתבנית של SCM . ממליץ שתגיע אלי לטיפול .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• המשך תגובה

שגיא
    17/04/2018

שוב שלום,
    תודה רבה על המענה.

הבנתי ממך שה-CT הוא על מנת לשלול מקרים מסוכנים.
    השאלה שלי היא האם לפי התיאור שלי יכול להיות שבאמת יש לי בעיה עם הניקוז של הסינוסים או שזה בכלל משהו אחר?
    והאם יכול להיות שזה באמת כאב ראש תעוקתי?

כי אני פשוט חושב על לעשות CT רק בגלל שאולי יש לי בעיה עם הסינוסים ו-CT כן יכול להצביע על מקור הבעיה.

כמו כן, שכחתי לציין שכאבי הראש לפעמים מגיעים בגלים, למשל לפני כחודשיים, הייתה לי תקופה של 3 שבועות בערך שהכאב היה מאוד מינורי ואפילו בכלל לא הורגש, ואז בבום אחד חזרו לי כאבי הראש. כמו כן גם ניסיתי לשלול סוגי מאכלים שונים, ושום דבר מזה לא גורם לכאב הראש. אני מנסה למצוא את הדפוס של כאב הראש, מה גורם לזה, מתי זה מופיע ופשוט לא מצליח, כאילו זה מגיע באופן אקראי לגמרי.

לפי דבריך, הכאב שלי נובע מ SCM? מחיפוש מהיר בגוגל הבנתי שזה שריר שנמצא בצוואר, לזה התכוונת?

תודה רבה לך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כאבי ראש

ד''ר יעקב פוגלמן
    17/04/2018

בהחלט
    ד"ר יעקב פוגלמן
    שחרור מכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תגובה לכאבי ראש

שגיא
    19/04/2018

לא הבנתי לאיזו שאלה אמרת בהחלט, כי שאלתי שם כמה שאלות.

בכל מקרה, אצור איתך קשר.

תודה רבה לך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה