פורום כאבי ראש, מיגרנות - יש לך שאלה?

פורום כאבי ראש, מיגרנות יענה על שאלות בנושא כאבי ראש, מיגרנות, סחרחורת, כאבי ראש בהריון, גידול בראש, כאבי ראש ממושכים, כאבי ראש חזקים, טיפול במיגרנה, כאבי ראש אצל ילדים, כאבי ראש בצד שמאל, כאבי ראש כרוניים ועוד.

מנהל הפורום

ד"ר יעקב פוגלמן
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מיגרנה קשה עם כאבי ראש עזים
    מרינה
    09/10/2018

שלום אני מרינה בת 28 ברקע עם מיגרנות קשות וב3 חודשים האחרונים כאבי ראש כרוניים מדי יום. משככי הכאבים לא עוזרים וההרגשה היא כמו רצועות שקושרות לי את בסיס הראש ולסירוגין את העורף מין תחושת עקצוץ חשמלי ודופק פועם.
    בנגיעה בקרקפת הראש ישנם כאבים חזקים.
    יש לציין שנעשתה בדיקת סי טי שהכל בה תקין
    האם מדובר בדלקת בקרקפת? או שאולי כאב מרוב משככי הכאבים שלקחתי?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנות

ד''ר יעקב פוגלמן
    09/10/2018

למרינה
    ראי תגובתי בשאל את הרופא
    תשאול ובדיקה רצינית יכול לגלות את הסיבה אצלך .
    אשמח לטפל בך .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנות תכופות ופעילות ספורטיבית
    קרן
    03/10/2018

שלום,
    אני בת 34, סבלתי בעבר ממיגרנות תכופות וכיום המיגרנות מגיעות בעיקר בתקופת הווסת.
    אתמול עשיתי פעילות ספורטיבית מאומצת לאחר כמה שנים ללא פעילות.
    קמתי בבוקר עם מיגרנה קשה.
    תוכלי לחדד את הקשר בין ספורט למיגרנות?
    והאם יש סוגי ספורט שפחות קשורים לכאבי ראש?
    האם לטווח ארוך יש סיכוי שיפסיק?
    תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנות

ד''ר יעקב פוגלמן
    03/10/2018

לקרן שלום
    כולם יודעים שיש אין סןף טריגרים למיגרנה כמו מתח נפשי תזונה אלכוהול נסיעה במכונית ועוד ועוד . התקפי מיגרנות בקרב נשים מתחילים לרוב בסמוך למועד הווסת במחזור החודשי המאופיין בשינויים ברמות הורמון האסטרוגן – מיד לפני הווסת או אחריה, ממצא המעיד על קשר כלשהו בין מיגרנות לשינויים הורמונאליים בגוף האישה. מעט מאד יודעים על הקשר בין מיגרנות לפעילות גופנית מאומצת המתווכת באמצעות תגובה מיופאציאלית של השרירים המאומצים . למרות זאת פעילות גופנית מומלצת לאנשים הסובלים ממיגרנות. מעבר לחשיבות הכללית של פעילות גופנית לבריאות, מחקרים הראו כי פעילות גופנית שאיננה מאומצת והדרגתית יעילה במניעת מיגרנות.
    ולכן בשורה התחתונה כדאי לבוא לטיפול אצלי לשחרור ואחרכך לעסוק בספורט מתון עם סרגל מאמצים עולה למען הבריאות.
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאב ראש צד ימין ורגישות ונוקשות בשרירי הצוואר
    שיר
    20/09/2018

דר שלום רב
    בת 35 סובלת מזה תקופה מכאב ראש בחצי הימני של הראש ( הרגשה של לחץ ושרירים תפוסים ) מתחיל בדכ בשריר שממש מעל העורף ועולה עד לאיזור של תחילת הגבה ולפעמים להפך ,ממש חצי ראש .וזה תמיד מתחיל בשעות אחהצ המאוחרות .
    הכאב נמשך לכמה שעות ועובר לפעמים עם אופטלגין ולפעמים ללא ויכול לחזור מס פעמים בשבוע או אחת לכמה חודשים.בזמן הכאב יש לי נקודות רגישות בשרירי הצוואר מאחורי הראש, בגבה ולפעמים בשרירי הלסת ורגישות בקרקפת .
    אם אני לוחצת בשרירי הראש האחורים אני יכולה להרגיש איך הכאב מקרין לכל איזור הראש.
    אני רוצה לציין שלפני כחצי שנה הייתי אצל מומחה פה ולסת בגלל כאבים בלסת והוא איבחן שזה ממקור שרירי...כמו כן נשלחתי לפיזיותרפיה שעזרה והפיזיותרפיסטית טענה שכל שרירי הצוואר שלי והשכמות תפוסים בגלל חוסר פעילות גופנית, יציבה לא נכונה וסטרס.
    בנוסף לפני 4 שנים בערך עברתי סי טי ראש בגלל כאבי ראש ורגישות בקרקפת בכל הראש שיצאה תקינה . הרופא טען שזה מלחץ.
    לפני חודש הייתי אצל ראומטולוג בגלל כאבי שרירים מפושטים בכל הגוף שטען שזה מסטרס ואמר לי לעשות פעילות גופנית...
    כפי שבטח שמת לב אני סובלת מחרדת בריאות מה שמגביר אצלי את המתח ואת הכאב. אני גם מתביישת כבר לבקש הפניה לנוירולוג מכיון שהייתי לפני חצי שנה בגלל קפיצות שרירים והנוירולוג טען שזה מחרדה והפנה אותי לקחת כדורי הרגעה.
    האם שרירים תפוסים בצואר יכולים לגרום לכאבי ראש והאם לדעתך אופי הכאב ממקור שרירי או שזה מעיד על משהו חמור יותר? אני ממש בלחץ.
    תודה רבה על המענה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש

ד''ר יעקב פוגלמן
    25/09/2018

שלום רב לשיר היקרה
    קרוב לודאי שאת מתארת כאבי שרירים או בשמם המדעי בכאבים מיופאציאלים. קראי עליהם יותר באתר שלי או מקורות מידע נוספים .
    אשמח לבדוק אותך ולטפל בכך .
    בברכה
    דר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך...

שיר
    02/10/2018

דר היקר שלום רב , בהמלצתך קראתי באתר שלך על הכאבים המיופציאלים ומצאתי תיאור מדוייק לכאבי הראש אותם אני חווה,
    יש גם איור מדוייק!
    שאלה לי, האם יתכן כאבים מיופציאלים במספר מקומות בגוף באותה תקופה? והאם אי טיפול בכאב הזה יכול להחמיר אותו?
    כי כמו שרשמתי בהודעה הקודמת אני גם סובלת מכאבי שרירים במקומות נוספים בגוף ולפי איורים שראיתי על הכאב הנל זה יכול להיות כאב מיופיציאלי...
    הייתי אצל ראומטולוג ששלל דלקות פרקים ופיברומיאלגיה.
    הייתי מאד רוצה להגיע אליך לבדיקה אבל הבנתי שאתה מקבל רק בחיפה לצערי :-(

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש מיופאציאלים

ד''ר יעקב פוגלמן
    03/10/2018

לשיר היקרה
    כאבים מיופאציאלים יכולים להיות במקומות שונים בגוף והבשורה הטובה שניתן לטפל בהם בהצלחה גדולה .
    הביקור אצלי לא כולל רק בדיקה אלא גם טיפול שבפגישה אחת או שתיים יכול לשחרר אותך מסבל מתמשך .
    אשמח לראותך במרפאתי
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סובל מכאבי ראש חזקים כבר 6 שנים
    יוסי
    27/09/2018

אז ככה , אני בן 25 ואני חווה כאבי ראש נורא חזקים בצידי הראש והמצח ולחץ נורא חזק שמופרש לעיניים שגורמות לי לסחרחורות , עייפות וחולשה בכל הגוף שגרמו לי לדיכאון ואי יכולת תפקוד ולממש אורח חיים תקין כבר 6 שנים והכאב הוא כל רגע ולא חולף בכלל אפילו לא לשניה כבר 6 שנים.
    נבדקתי אצל מלא רופאים מסרתי בדיקות דם, צילומים של CT (פעמיים, האחרון עשיתי לפני חודש) וגם MRI, אף אוזן גרון, ניורולוג, בדיקת עיניים ושום ממצא לא עולה
    אני כבר מיואש והמצב לא משתפר בכלל
    האורח חיים שלי נורא לקוי ואת רוב זמני אני מבלה בבית במיטה בלי חשק לעשות דבר,
    התזונה שלי מאוד השתנה אני אוכל מאוד מעט יחסית אני גובה 1.90
    אני ממש מיואש ואין לי שום כיוון לפיתרון
    מה אני יכול לעשות ? אני לא יכול להמשיך להתקיים ככה יותר, מצידי לעשות את הטיפול הכי פולשני והכי מזיק רק שיפתור את זה
    איבדתי את רוב חבריי, ביחסים לא תיקניים עם משפחתי, לא מצליח לעבוד במקום עבודה אחד, לא יכול להתרכז בלימודים, לא נהנה בחברת אנשים יותר, מעדיף רק להישאר במיטה ולא לזוז ממנה
    לא יכול לחיות יותר ככה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי הראש של יוסי

ד''ר יעקב פוגלמן
    28/09/2018

ליוסי שלום רב
    רוב החולים שמגיעים אלי ראו וביקרו אצל רופאים רבים . לרבים מהם אני מהווה את ה"תחנה האחרונה " שממנה מחלימים . המקרה שלך מעורר חמלה ורגש הזדהות עם הסבל שלך .
    עם זאת איו להתיאש כל כך מהר במיוחד לא לבחור בן 25 .
    יתכן שאתה מתאר כאבי שרירים או בשמם המדעי בכאבים מיופאציאלים. אך צריך צריך לשלול כאבים ממקור אחר במקרה שלך.
    בברכה
    דר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סובל מכאבי ראש חזקים כבר 6 שנים

יוסי
    28/09/2018

איך אני קובע ביקור אצלך איך עושים זאת ?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כיצד להשיג אותי ?

ד''ר יעקב פוגלמן
    01/10/2018

חג שמח
    אני עובד בימי שלישי בשרפ פלוס שנמצא בקניון לב המפרץ בחיפה .
    ניתן לקבוע תור ישירות עם המזכירה בטלפון 0733700700 שלוחה 1 . לכל מי שרוצה לדבר עימי ישירות כשאני פנוי , יש מספר טלפון שנמצא באתר שלי pain-less co il
    בברכת החלמה מלאה
    דר יעקב פוגלמן

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פירסמתי עזרה בקשר לכאב ראש שיש לי כבר 6 שנים
    יוסי
    27/09/2018

למה למחוק

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• למה מחקת?

ד''ר יעקב פוגלמן
    27/09/2018

למיטב זכרוני לא מחקתי שום פוסט ואינני מוחק פוסטים שיכולים לעזור גם לאחרים שסובלים.במידה ופוסט נמחק כנראה בטעות אבקש לפרסם שוב ואתיחס. בברכה. דר יעקב פוגלמן .טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאב ראש בקימה משינה/שכיבה
    יעל
    25/09/2018

שלום,
    בת 33 בריאה, בימים האחרונים מתעוררת בבוקר עם כאב ראש חזק לוחץ בשתי הרקות, כאילו הראש תפוס במלחציים. הכאב לא מעור משינה אך מורגש בזמן הקימה, נראה שהכאב מגיע בשכיבה (כאב קל) לדוגמא בצפייה בטלוויזיה. אין בחילות/הקאות או הפרעה בראייה, הכאב עובר לאחר נטילת כדור אקמול. האם יש סיבה לדאגה?
    תודה!

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש

ד''ר יעקב פוגלמן
    25/09/2018

שלום רב ליעל היקרה
    קרוב לודאי שאת מתארת כאבי שרירים או בשמם המדעי בכאבים מיופאציאלים. צריך לשלול כאבים ממקור נוירופאתי במקרה שלך.
    בברכה
    דר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש ופרולקטין 1002
    מיטל
    15/09/2018

סובלת מזה מספר שבועות מכאבי ראש וצוואר בצד ימין .
    הפרולקטין 1002.
    עד לפני חודשיים לוקחת מרסילון ,ולקחתי סטרואידים למשך שבוע.
    מאוד חוששת שמדובר בגידול.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• גידול במוח

ד''ר יעקב פוגלמן
    15/09/2018

שלום רב
    ברור שכדאי לבדוק סיבות לפרולקטין גבוה . האם יש קשר לתלונות הכאב ? לא בטוח. גם את ה צריך לבדוק . מה שצריך לעשות צריך לעשות.
    ולא לחשוש .
    החשש לא מקדם בכלום .
    חג שמח
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים בצד שמאל של הפנים
    מיכל
    14/09/2018

שלום רב
    לפני כחודשיים התחלתי להרגיש ריח רע מהאף. פניתי לרופא א.א.ג עשיתי צילום סינוסים והסינוס המקסילרי השמאלי היה מעובה בחשד לסינוסיטיס. לקחתי אנטיביוטיקה לא ממש עזר לי ובצילום נוסף אמרו שאין ממצא פתולוגי בסינוסים. מאז ועד היום יש לי כאבים עמומים בצד השמאלי של הפנים ולפעמים תחושת סחרחורת הכל מתמקד בצד השמאלי. לפני כשנתיים עשיתי ct ו cta והכל היה תקין. יש לי תור לסי.טי. על אותם סימפטומים. האם גידול מכל סוג שהוא יכול להתפתח בתקוםה הזו. ועוד שכחתי לציין שאני עובדת במכון כושר במקלט של מלון האויר שם מאד לא בריא לא נכנס אויר מבחוץ רק מערכת סגורה האם זה גם יכול להזיק. אודה לתשובה מיכל

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים בפנים

ד''ר יעקב פוגלמן
    14/09/2018

שלום רב .כמובן שצריך לשלול בעיה במערכת העצבים המרכזית על ידי סי טי. במידה והכל תקין כדאי לעשות הערכה מחדש לסיבת הכאב.מוזמן לבדיקה. חג שמייח.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש מתאונת דרכים
    מירב מזור
    23/07/2018

שלום.
    יש לי כאבי ראש מתאונת דרכים מלפני חודשיים.
    אני רוצה שיעשו לי צילום mri.

אני צריכה לקחת אנטיביוטיקה לבעיה גניקולוגית. האם מותר לי לקחת?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש

ד''ר יעקב פוגלמן
    08/09/2018

שלום רב
    שאלתך איננה ברורה
    בברכה
    דר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש ממושכים בצד אחד של הראש
    בן
    31/07/2018

ד"ר שלום רב
    סליחה על ההודעה הארוכה אך השתדלתי לפרט כמה שיותר.
    אני בן 26, בריא בדרך כלל.
    כאבי ראש אינם דבר שבשגרה אצלי, בהערכה גסה אפשר לומר שאני חווה כאב ראש פעם בשלושה חודשים.
    מזה כחודש וחצי - חודשיים אני חווה כאבי ראש שונים ממה שאני מכיר.
    אלו כאבי ראש יחסית יומיומיים שצורתם משתנה - יום אחד מן לחץ ברכה, יום אחר כאב מעל הגבה שמזכיר סינוסיטיס, לפעמים דקירות קצרות בצד הראש ולפעמים כאב עמום\לוחץ בחיבור של הראש עם העורף וגם מאחורי הלסת. לפעמים יש ימים שכמעט ולא כואב בכלל, לפעמים מחמיר לקראת הערב, ולפעמים הכאב שם במשך כל היום. הכאבים קלים ואין לי צורך במשככי כאבים. דבר שאולי חשוב להגיד - הם כמעט תמיד בצד שמאל.
    הייתי אצל רופא משפחה שבדק ולא ראה סיבה לדאגה. המשכתי לנוירולוג שעשה לי בדיקה מאוד בסיסית ולא התרגש מהמצב.
    אני בכל זאת מעט מודאג, משום שהכאב שם וקשה לי להתעלם או להפסיק לחשוב ממה הוא יכול לנבוע. אני נמצא בתקופה טובה בחיים ולא חווה לחצים נפשיים כלשהם, מלבד דאגה אודות המקרה הנ"ל.
    אשמח מאוד לשמוע את דעתך דוקטור.
    האם התיאור שלי מתאים לבעיות חמורות יותר כגון גידולים או מחלות נוירולוגיות?
    האם אין העובדה שהכאב דובק בצד אחד של הראש מרמזת על משהו ספציפי לצד זה?
    תודה רבה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש

ד''ר יעקב פוגלמן
    08/09/2018

שלום רב
    קרוב לודאי שמדובר בכאבים מיופאציאלים. קראי עליהם יותר באתר שלי או מקורות מידע נוספים .
    בברכה
    דר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פריצת דיסק צוארי וכאבי צואר
    נאורה עדן
    01/08/2018

שלום רב.
    יש לי פריצת דיסק צוארי. יש מידי פעם כאבי צואר. אך מתגברים. לאחרונה החלו לי כאבי ראש בצורת דקירה חדה במצח מעל הגבה. נמשך לאורך זמן . וזה לא סינוסיטיס. ולפי מה שקראתי נראה שיש קשר בין הצואר לכאב הראש. אופטלגין לא עוזר. הייתי רוצה לדעת באיזה טיפול להסתייע להרגעת הכאב החד. בתודה. ליאל.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• דקירות בראש

ד''ר יעקב פוגלמן
    08/09/2018

שלום רב
    אכן יש קשר הדוק בין כאבי ראש לשרירי הצואר . למשל ה SCM .
    קרוב לודאי שבמקרה שלך מדובר בכאבים מיופאציאלים. קראי עליהם יותר באתר שלי או מקורות מידע נוספים
    בברכה
    דר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סובלת מיגרנות בזמן מחזור
    רייצל
    21/08/2018

אני בת 26 סובלת ממגרנה חזקה מאוד כשלושה ימים לפני המחזור וכן במהלך המחזור עד כדי הקאות רציתי לדעת האם כדאי לי להפסיק גלולות כפתרון להפסקת הופעת המגרנות ? מטופלת על ידי כדור בשם ריזלט אשר גורם לי לתופעות לוואי קשות

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנות

ד''ר יעקב פוגלמן
    08/09/2018

שלום רב
    אפשר להפסיק גלולות לפני מחזור כדי לבדוק אם זאת הסיבה להופעת מיגרנות לפני מחזור . מכיון שמיגרנות גורמות לכאבים מיופאציאלים כדאי במשקה שלך לנסות טיפול ב IMS . קראי עליהם יותר באתר שלי או מקורות מידע נוספים
    בברכה
    דר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך שאלה - כאבי הראש הולכים ונשנים
    יוסף
    06/07/2018

לפני כחודשיים , בעקבות כאבי ראש שחלפו במהרה , הייתי אצל נוירולוגית, ששללה כל בעייה נוירולוגית בוטחת , כמו עיניים , אוזניים ( שעשיתי את הבדיקות לפני שהגעתי אליה ) , אין לי פריכובים או כל בעייה אחרת ... רק כאבי ראש שלעיתים מלווים בסחרורות ...
    היא שלחה אותי ל ct ראש או mri, אך קופת מכבי מאשרת לי רק ct.
    אני רצת חושש מהct בגלל ההקרנות , ולכן האם עדיף לעשות mri מוח ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• MRI או CT

ד''ר יעקב פוגלמן
    08/09/2018

שלום רב ליוסף .
    ברור ש MRI פחות מקרין מ CT . אבל אם כאבי הראש חלפו הסיכוי ש בדיקות ההדמיה ימצאו את הבעיה הינו קלוש .
    בברכה
    דר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש הולכים ונשנים
    יוסף
    06/07/2018

זה כבר כשבועיים שאני סובל מכאבי ראש ולפעמים מלווה בביקורות.
    לאחר אימון גופני, נעלמים לי כאבי הראש.
    לאחר מאמץ כלשהו , גם נעלמים כאבי הראש.
    רצוני להדגיש שאני במשך שנים ,רץ כמעט כל יום 9-10ק״מ.
    לגבי משקולות , עד להופעת כאבי הראש , הייתי מתאמן עם משקולות קלים, אך המליצו לי , בגלל כאבי הראש, להפסיק...
    אולם אין שיפור בכאבי הראש...
    האם זה מעיד על גידול כלשהו בראש ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאב ראש נקודתי

ד''ר יעקב פוגלמן
    08/09/2018

שלום רב
    קרוב לודאי שמדובר בכאבים מיופאציאלים. קראי עליהם יותר באתר שלי או מקורות מידע נוספים
    בברכה
    דר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש חזקים כמו זרמים בעצמה לראש
    שרה
    21/04/2018

שבוע טוב... גיל 27 ברקע לחץ דם גבוה כרוני ולא מטופלת בכדורים... יש לי הרבה פעמים כאבי ראש שהם כמו פטישים במצח שאני רגילה אליהם... אתמול בלילה היה לי כאב ראש שונה... כמו התקפים של זרמים חזקים... לא יכלתי אפילו לקום לקחת משכך כאבים מרוב כאב. הרגשתי שאני גם שולטת מתי הזרם יגיע... כלומר עם עיניים סגורות חזק הוא לא בא וכשפתחתי עיניים זה בא... כאב ראש מפחיד ומאוד חזק... האם כאבי ראש כאלה נשמעים מיגרנה רגילה?
    איך אני יודעת מתי לפנות לרופא בגלל כאבי ראש ומתי אני סתם נודניקית וזה רק מיגרנה או לחץ דם? תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנות

ד''ר יעקב פוגלמן
    05/07/2018

לשרה היקרה
    איו תחליף ברפואה לתשאול נכון ובדיקה גופנית מדוקדקת .
    את יכולה בקלות למצוא את הטלפון ליצירת קשר עימי באינטרנט ואתר שלי . אשמח לראותך וליעץ .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה