פורום כאבי ראש, מיגרנות - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו סחרחורת, גידול בראש, אאורה, כאבים ממושכים, כאבים כרוניים, טיפול תרופתי, טיפול משלים ועוד

מנהל הפורום

ד"ר יעקב פוגלמן
ד"ר יעקב פוגלמן
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר יעקב פוגלמן ללא פרסום בפורום

• אוסף תסמינים מדאיגים - טינטון כאבים פזילה ועוד
    ענבר
    26/01/2020

בזמן האחרון מתחילות להתגבר כמה תופעות משונות:

התחיל בטינטון באוזן ימין ובירידה בשמיעה (טנטון של שמיעה של זרימת הדם)
    התקפי סחרחורות, הראשון נמשך שבועיים של סחרחורות לא נפסקות (לקחתי בטאהיסטין פעמיים ביום). אחרי הספקה של שבועיים הסחרחורות חזרו.
    יש כאבים חדים מידי פעם באוזן הפנימית.
    איבוד שיווי משקל
    פזילה רגעית כשאני מתרכזת במשהו קטן
    הירדמות של יד שמאל באמצע הלילה (תחושה של חוסר דם)

לפני 3 חודשים היה לי התקף כאבים בבטן העליונה, וכבר שלוש שנים שאני סובלת מבעיות במעי גס ודם בצואה.

לא יודעת לאן לגשת ואיך לטפל

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כאבי ראש חזקים אחרי ניקור מותני
    רויטל
    09/01/2020

שלום, בתחילת השבוע אושפזתי במחלקה הנוירולוגית ועברתי ניקור נותני שלאחריו נמצא לחץ תוך גולגולתי וקיבלתי טיפול בכדורי דיאמוקס. יום לאחר השחרור התחלתי לסבול מכאבי ראש קשים מלווים בבחילות ומוחמרים בישיבה ועמידה. האם לנוח ולחכות שיעבור או שכדאי לפנות שוב למיון? אני לא מרגישה שיש מגמת שיפור... הבנתי שיש פרוצדורה של blood patch שיכולה לעזור. מה ההמלצה?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאב ראש ונזילת מים לגרון מה ניתן לעשות?
    ‫שני לינביץ‬‎
    07/01/2020

שלום אני כבר סובלת 3 שנים מכאב בראש בצד ימין שנוזל מים לגרון כל הזמן כל הפה שלי מוצף מים אני נחנקת כל הזמן ומקיאה וקשה לי לדבר בגלל המים ויש מקומות בפנים שנוגעים בו נוזל ישר עוד יותר מים עשיתי כבר MRI וסיטי וצילום לא רואים כלום לא יודעים למה זה קורה לקחתי כבר קנאביס רפואי זה לא עוזר אני לא ישנה בגלל זה בלילות כל הזמן נחנקת ומקיאה אני לא יודעת מה לעשות תוכלו לעזור לי

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• להוריד את החזיה בבדיקה בגלל כאבי ראש
    מישהי
    26/12/2019

אני סובלת מכאבי ראש כבר תקופה ארוכה, לא סובלת מלחץ, שומרת על תזונה מאוזנת, עושה ספורט, ישנה מספיק, לא לוקחת תרופות ולא מעשנת. הרופא טען שכאבי הראש נובעים מהחזיה שלי וביקש להוריד אותה יחד עם החולצה. אפילו אם זה באמת נכון, למה לא מספיק לשאול את המטופלת בעל פה על הרגלי לבישת החזיה שלה? למה יש צורך להביט בחזה מקרוב ולערוך לו בדיקה גופנית?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• התמכרות לכדורי רילרט למיגרנה
    רינת
    13/11/2019

אני לוקחת רילרט להתקפי המגירנה. אחרי כמה כדורים בחודש הגוף יכול לייצר התמכרות לכדור?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום רב, יש לי בעיה חמורה שאני סובל ממנה קשה כבר 10 שנים
    חיים
    11/10/2019

שלום רב, יש לי בעיה חמורה שאני סובל ממנה קשה כבר 10 שנים! יש לי רעד בראש בעיקר בקצה הראש איפה שמתחילה מערכת העצבים, הרעד הזה מחמיר שאני בלחץ, וגם שאני מזיז את הראש לצדדים, וגם בבוקר שאני קם, ויש לי גם קליקים קטנים בזמן הזזת הראש בצורות מסוימות, הבעיה הזאת מפריעה לי לתפקוד היום יומי ואני מרגיש שהחוט השדרה שנכנס לראש לא יציב ורופף ואני יכול לשחק איתו ולעשות קליקים חופשי כנראה הוא התנתק מהחיבורים, בנוסף הצוואר שלי נוטה קצת קדימה, עשיתי מלא תרגילים הלכתי להמון רופאים ולאף אחד אין פיתרון, מי יכול לעזור לי? אני מוכן לשלם כמה שצריך בשביל פיתרון לסיוט המוזר הזה שלא נגמר, תודה רבה לעוזרים, חיים

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• קליקים

ד''ר יעקב פוגלמן
    18/10/2019

שלום רב
    בשיטת EXPLAIN PAIN ניתן לטפל בשילוב IMS בבעיה .
    אשמח לבדוק אותך
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה שלילית שהייתה אחרי זריקת דיפרוספן
    יונתן
    22/08/2019

שלום

בעבר,אחרי שקיבלתי זריקת דיפרוספן, משום מה פיתחתי אחרי כמה שעות,סימפטומים קשים,כמו כאבי ראש לוחצים,טיניטוס,הרגשה כללית רעה,תופעות שנימשכו חודשים רבים,
    אני עומד לעבור עקירות שיניים,שאלתי, האם באיזה שהוא מחומרי ההרדמה ברפואת שיניים,בזריקות ההרדמה,ישנם חומרים כימיים,שיש בזריקת הדיפרוספן?
    האם יש מקום לחשוש,? או שאין קשר בין החומרים שבדיפרוספן ומאלחשים בטיפול שינייים?

תודה רבה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תופעות

ד''ר יעקב פוגלמן
    18/10/2019

שלום רב
    ההקשר בין הזריקה לתופעות שאתה מתאר לא ברורות בלשון המעטה .
    בברכה
    דר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דקירות בראש בצד שמאל מעל האוזן
    יובל
    23/08/2019

אני בן 71,היום הרגשתי בצד שמאל בראש מעל האוזן,במשך 10 עד 20 שניות,האם לקחת אספירין

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• דקירות בראש

ד''ר יעקב פוגלמן
    18/10/2019

שלום ליובל
    לא צריך
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנה וריזוטו 10
    שואלת
    19/08/2019

שלום רב, בת 51 מא ז גיל ההתבגרות סבלתי ממיגרנות שהתדירות שלהם עלתה עם הגיל. המיגרנה מלווה בכאבים בצד ימין של הראש ובצד ימין של העורף מלווים בבחילות ובהקאות. במשך שנים סרבית לקבל טיפול יעודי למיגרנות כי חששתי מהתרופות החזקות. לאחרונה ההתקפים הפכו למושכים יותר והתקפים שבעבר נמשכו 24 שעות החלו להמשך 3 ימים כולל הקאות. רופא המשפחה רשם לי ריזלט 10. יש לי שתי שאלות 1. האם יתכן שהחרפה במיגרנות נובעת בשל שינויים הורמונלים של גיל המעבר ? ( יש לי גלי חום והוסת לא סדירה ) 2. מה מתדירות שהיית ממליץ על שימוש בריז'יט 10? קראתי שעלולים להתמכר לכדור ולכן אני מאוד חוששת. תדירות ההתקפים לא קבועה יכול להיות פעם בשבוע עד שבועיים. אשמח ואודה לתשובתך

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנות

ד''ר יעקב פוגלמן
    18/10/2019

שלום רב
    הפתרון לבעיה הוא תשאול מקיף . קימת תופעה ששימוש מאסיבי במשככי כאבים גורם להחמרה בכאבים .
    צריך לבדוק אם זאת לא הבעיה .
    בברכה
    ד"ר פוגלמן יעקב
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תוצאות MRI.מהי המשמעות?
    דינה
    10/01/2019

שלום רב! בעלי בן 57.,חולה סרקואידוזיס ברמסיה ואנקילוזינג ספונדילייטיס,סוכרת ויתר לחץ דם. לאחרונה ב-MRI: מודגמת הרחבה של חדרי מוח,ציסטרנות וחריצים.קומפקסים 7,8 נראים סימטריים,CPA תקינים דו-צדדי ללא עדות לאדרה.מודגמים מספר רב של מוקדי ואיזורי אות חריג בחומר הללבן הפריוונטריקולרי והתת קורטיקלי דו-צדדי,קרוב לוודאי על רקע מחלת כלי דם קטנים,הפרעות קרישה או ארועים טרומבואמבוליים.קרוב לוודאי על רקע גורמי סיכון. אטרופיה מוחית וצרברלית יחסית לגיל הנבדק. אני מבקשת לדעת מהו פשר הדברים? במיוחד לגבי האטרופיה.האם מדובר בדמנציה מוקדמת?האם יש טיפול לדברים הללו. אני מאוד,מאוד מודאגת ואני זקוקה להכוונה. בתודה מראש, דינה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש

ד''ר יעקב פוגלמן
    31/07/2019

שלום רב
    רוב רובן של ההדמיות הן חסרות ערך ללא תחקור רציני של המטופל
    ובדיקתו הגופנית.
    גם בדיקת הדמיה זאת נכנסת לקטגוריה הנ"ל .
    מציע לא לשלוח לפורום זה בקשות ל" פענוחים" של בדיקות הדמיה .
    פרטים נוספים באתר שלי על כאבי ראש .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• MRI - תוצאה- בבקשה עזרה
    יפעת
    29/07/2019

שלום ד"ר
    נא עזרתך הדחופה
    בן 40 , בעקבות כאב/לחץ בצד שמאל של הראש/ פנים הופננו ל MRI וקיבלנו תוצאה הבאה:.
    בין השאר היה כתוב- "לולאה וסקולרית דקה משיקה לעצב 5 בציסטרנה הפרה פונטינית דו"צ.
    בנוסף עיבוי רירית קל בסינוסים פארא- נזלים.

מה זה אומר?
    יש לנו תור לנוירולוג רק בעוד המון זמן ואנו לחוצים כעת לדעת האם משהו חריג
    בבקשה עזרתך

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מדאיג?

ד''ר יעקב פוגלמן
    31/07/2019

שלום רב
    רק הנוירולוג המטפל יוכל לתת תמונה שלמה
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מדאיג?

ד''ר יעקב פוגלמן
    31/07/2019

שלום רב
    רוב רובן של ההדמיות הן חסרות ערך ללא תחקור רציני של המטופל
    ובדיקתו הגופנית.
    גם בדיקת הדמיה זאת נכנסת לקטגוריה הנ"ל .
    מציע לא לשלוח לפורום זה בקשות ל" פענוחים" של בדיקות הדמיה .

בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אל דר יעקב הנכבד כאבי ראש שחזרו
    אבי
    11/01/2019

מאז שאני זוכר את עצמי סבלתי תקופות ארוכות מכאבי ראש זה היה יכול להיות חודשים של כאבי ראש ובחילות שאחרי שהייתי עושה הדמייה זה היה באורח פלא עובר לי אני מטבעי אדם מאוד מאוד חרדתי שמשייך כל דבר שקורה לו למחלות קשות הפעם האחרונה שכאב לי הראש היה בדצמבר 2016 אז עשיתי מרי שיצא תקין והכאבי ראש חלפו ועכשיו שוב אני כבר עם כאבי ראש כמעט 3 שבועות שבדרך נוספו לזה בחילות הייתי אתמול אצל דר ורבר שבדקה אותי כולל קרקעית העין ואמרה שזה תקין ונתנה לי אלטורלט היא הסבירה לי שלא יכול להיות שכל שנתיים בערך תעשה הדמייה ואני מאוד מאוד חרד ופשוט לא יודע מה לעשות בתודה מראש אבי

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש

ד''ר יעקב פוגלמן
    31/07/2019

כאבי ראש שאין שום סימן בהדמיה על מקורם מהווים את רוב רובם של כאבי הראש .
    הדבר הטוב שיש לזה טיפול .
    חבל לסבול .
    פרטים נוספים באתר שלי על כאבי ראש .
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש עם חוסר תחושה ביד
    איציק
    28/02/2019

שלום לד"ר.
    בני בן 14.5 יש כאבי ראש מאוד חזקים שמלווים לעיתים עם חולשה ביד ימין ולפעמים חוסר תחושה מוחלט !
    חשבנו שיש קשר לאכילת שוקולד.
    אשמח לשמוע את דעתך

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מה הקשר לשוקולד?

ד''ר יעקב פוגלמן
    31/07/2019

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש לאחר אסטרוציטומה
    דנה
    01/04/2019

שלום, עברתי 2 ניתוחים להסרת אסטרוציטומה לפני כעשור ומאז הכל תקין ואני נמצאת במעקב נוירוכירורגי אצל פרופ' קונסטנטיני באיכילוב.
    סובלת מכאבי ראש יומיים, לעיתים מתגברים ואיני יכולה לעשות דבר
    שום תרופה שקיבלתי עד כה לא עזרה להקל על הכאב.
    האם זה משהו שאפשר לטפל בו ?
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש

ד''ר יעקב פוגלמן
    31/07/2019

שלום רב
    טיפול בכאבי ראש דורש אבחון מקדים .
    אשמח לבדוק את מקור הבעיה
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לחץ חזק ופתאומי הגולגולת בעת קיום יחסי מין
    אפרת
    05/05/2019

אירוע שחזר על עצמו כ- 3 פעמים בשנתיים האחרונות:
    במהלך קיום יחסי מין, בריגוש לקראת אורגזמה- תקפו אותי כאבי ראש חזקים ביותר. מעין לחץ פנימי חזק הממלא את הגולגולת - תחושה שהגולגולת עומדת להתרסק ... לחץ המתפשט מאחורי הראש עד לקדמתו.
    5-7 דקות כאבים בלתי נסבלים. לאט לאט יש הקלה, טיפה עולה למרכז ולמעלה הראש. סך כל האירוע: בערך כרבע שעה. לאחר מכן, כאבי ראש סבירים כיממה.
    האם מדובר בבעיה נוירולגית? כיצד לטפל?
    תודה מראש, אפרת

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה