פורום כאבי ראש, מיגרנות - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו סחרחורת, גידול בראש, אאורה, כאבים ממושכים, כאבים כרוניים, טיפול תרופתי, טיפול משלים ועוד

מנהל הפורום

ד"ר יעקב פוגלמן
ד"ר יעקב פוגלמן
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר יעקב פוגלמן ללא פרסום בפורום

• הרדמות בחצי פנים צד ימין
    נטלי
    13/11/2020

שלום ד״ר
    אשמח לדעת לפני שבוע נרדמתי צהריים וקמתי עם הרגשה של פנים רדומות בצד ימין וטישטוש קל שחלף דיי מהר בעין ימין ...
    לאחר פגישה עם הרופא משפחה נאמר לי שאולי מדובר במגרנה נשלחתי לבדיקה אצל ניורולוג .
    לאחר בדיקה הכל היה תקין כביכול יש סימטריה בפנים תגובה הכל תקין אבל עדין מרגיש רדום נשלחתי ל mri שיתבע רק בינואר .
    חשוב לציין שאני עוברת תקופה מאוד לחוצה ואני נתונה בהמון סטרס וחרדות ..
    הרגשת ההרדמות לפעמים חולפת וחוזרת אבל לרוב מורגשת .
    האם זה יכול להיות מסטרס תמיד שאני בלחץ אני מרגישה שזה מתגבר וכמה זמן זה יכול להמשך הדבר הזה ?ואילו עוד סיבות יכולות לביות שגורמות לדבר כזה אשמח ממש לתגובתך קצת להרגע עד כמה שניתן לנוכח המצב .
    תודה רבה .

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הרדמות בחצי פנים צד ימין

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כאבי ראש כרוניים וטיפולים לא עוזרים
    יוליה
    10/11/2020

מבקשת עזרה כאבי ראש כרוניים 7 שנים שמיתוחם 3 על בסיס יומי עברתי כל מיני טיפולים 7 זריקות ביולוגיות כמו אג'ובי ואמגליטי כלום לא עוזר גם לא רפואה טבעית מיואשת מהחיים ואני כולה בת 58 לא רואה אור בקצה המנהרה תעזרו לי בבקשה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• פענוח של בדיקת mri מוח
    צ.א
    21/10/2020

עשיתי mri מח עקב כאבי ראש וממצאים שיש לי כבר לפני כמה שנים של מיקרואדנומה ואוסטאומה באיזור העוקף התורכי שראו בצילום רנטגן וגם C.T
    בתשובת ה mri נרשם בלי ממצאים פתולוגיים.
    השאלה שלי אם בבדיקת mri אולי לא רואים את הממצאים שכן ראו בבדיקות האחרות.
    כך גם קרה לבעלי היה לו ממצא מיקרואדנומה ועשה mri רשמו את אותה התשובה ב.מ.פ.
    לא רשמו שום פירוט לגבי הבדיקה.
    האם יכול להיות שלא פיענחו נכון או שהממצאים שהיו כבר לא קיימים?

לקביעת תור
    סגירה
    פענוח של בדיקת mri מוח

הוספת תגובה

תמונה

• כאב ראש קל מעל עין שמאל
    שי
    12/10/2020

שלום ,
    בן 36 בריא ,
    ביצעתי mri מוח אוזנים שיצא תקין בגלל בעיית טינטון שהייתה לי ונעלמה רופא אף אוזן טען שאין סיבה לטינטון ושיעבור מאליו ועבר ,
    יש לי כאבי ראש קלים מעל עין שמאל שמגיעים כ5 פעמים בחודש , אני לוקח אדוויל וזה נעלם ,
    ממה זה יכול להיות אם בדיקות דם תקינות וmri תקין ?

לקביעת תור
    סגירה
    כאב ראש קל מעל עין שמאל

הוספת תגובה

תמונה

• סימנים על עור הקרקפת אחרי כאב ראש
    דורון
    25/09/2020

שלום רב.
    בן 50. בריא.
    פעם בכמה זמן (שבועיים-שלושה) אני סובל מכאבי ראש - מעין תחושה של לחץ מבפנים החוצה בכל הגולגולת.
    שמתי לב כמה וכמה פעמים שאחרי כאב הראש מופיעים סימנים על פני עור הקרקפת, מעין שריטה בעור, אלא שכמובן לא נחבלתי ולא עשיתי זאת לעצמי. ראה תמונה מצורפת.
    בנוסף, מדדתי את לחץ הדם בימים של כאב הראש וראיתי שיש עליה קלה ביחס לנורמה שלי. 140/88 במקום 125/85 .
    אשמח לשמוע האם תופעה זו מוכרת והאם היא יכולה להצביע על בעיה כלשהי.
    תודה.

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנה עם אאורה - מה הסיכונים?
    בר
    13/09/2020

היי,
    בת 35 .
    לאחרונה סובלת ממיגרנות מידי חודש בעיקר לפני הווסת.

לפני כשבועיים הייתה לי מיגרנה עם אאורה (הפרעה בראייה)

הבנתי שמי שסובל מאאורה זזה מעלה את הסיכון לאירוע מוחי
    ואני בלחץ מזה האם יש לי סיבה לדאגה? התקפי אאורה הם לעיתים רחוקות יכולים להיות רק פעם בשנה/ חצי שנה.
    בדרך כלל לא סובלת ממיגרנות למעט מיגרנה עם אאורה (הפרעת ראיה) שהיו לי איזה 6 פעמים כל חיי.

ממש דואגת מהקשר של אאורה לאירוע מוחי :-(
    האם זה מסוכן למרות שאין לי התקפים לעיתים קרובות?

האם יש סיכון בהריון?

תודה

הוספת תגובה

תמונה

• תופעה של סימני אאורה ללא מיגרנה - כיצד מטפלים?
    נתי
    12/09/2020

שלום דוקטור,
    בתחילת השנה בחודש ינואר החלו לי הבהובים שמתאימים לאאורה ללא כאבי ראש שהופיעו מידי פעם במהלך היום.
    בעקבות כך נשלחתי לשלל בדיקות: ct מוח, ועורקי צוואר, eeg, אקו לב, בדיקות דם alpa לבדיקת כרישיות, mri מח, בדיקות ראייה של אולטרסאונד עצבי הראייה, צילום רשתית , oct, בדיקה נוירואופטלמולוגית, בדיקת שדה ראייה.

כלל הבדיקות יצאו תקין ברוך השם ולאורך התקופה שמתי לב כי תדירות ההופעות יורדת, באיזור מרץ, אפריל לאחר בערך שלשה חודשים התופעה נעלמה עד ספטמבר. אך בשבוע האחרון היא חזרה במלוא הדרה בצורה הרבה יותר חזקה מבחינת התדירות.
    אני חווה הבהובים בתדירות גבוה במהלך כל שעות היום ולפעמים הם ללא הפסקה בשעות הערב עד שאני נח והתדירות יורדת, אך עדיין מופיעה בתדירות גבוה חמש-שש פעמים בשעה עד ללא הפסקה לפרקים במהלך היום.
    שמתי לב שבפעם האחרונה שזה קרה גם התחלתי להזיע.
    אני חייב לציין שפרט לחוסר נעימות אני מרגיש די טוב -
    גם כאשר עשיתי את הבדיקות לא נתנו לי טיפול מונע.
    כלל בדיקות הדם שלי תקינות גם בנוסף.

הנני תחת עבודה מאד לחוצה, הרבה רופאים אמרו לי שלאור מה שחוויתי קשה לדעת אם זה חרדה או אאורה.
    אך כאשר זה קורה לי איני חש פחד או שיתוק, אני פשוט אני יחד עם הופעת ההבהוב וחוסר הנעימות שמלווה אותו.
    כן יש לי רגישות לאור.

אני אשמח לקבל המלצה לגבי המשך בדיקות או דרכי טיפול במידה ואתה חושב שנכון לבוא לבדיקה אשמח.

תודה על הזמן ועבודת הקודש שאתה עושה.

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים וסחרחורות לאחר חבלת ראש מחפץ חד
    יפעת
    27/07/2020

שלום רב, לפני כחמישה ימים נחבלתי בקודקוד מחפץ חד. היה דימום שלאחר דקות ארוכות פסק. לאחר יומיים התחלתי לסבול מסחרחורות וכאבים בקודקוד. ממשיכה לתפקד כרגיל אך הכאבים שבאים והולכים, מטרידים. לא פניתי למיון כדי להימנע מהמתנה ארוכה של שעות.
    מה מומלץ לעשות?

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים נוירופאטיים בצד השמאלי של הראש
    shimon perla
    21/07/2020

לפני שנה וחצי נפגעתי בצורה קשה מהרפז זוסטר בצד שמאל של הפנים. פגע לי בקרקפת המצח וארובת העין. טופלתי בליריקה בסינולטה ושום דבר אינו עוזר. אני סובל מכאבים של העצב. רציתי להתייעץ בנושא, אולי קנביס רפואי יכול לעזור?

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש כרוניים במשך שנים רבות
    יוליה
    05/07/2020

לא יכולה יותר לסבול. כאבי ראש כרוניים 7 שנים שמתוכם 3 שנים כל יום אין לי כוח יותר. מה עושים?

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנה עם אאורה טיפוח בהמשך להודעה קודמת
    שירה
    17/04/2020

רופא ממרפאת כאב ראש הביא לי טיפול מונע של למוטריגין אני ממש חוששת לקחת את זה הבנתי שזה מטפל גפ בהפרעות אישיות מלחיץ מאוד. לקחתי טופמקס בעבר 75 מג ביום עסר למיגרנה חלא לאאורה. קורה לי עב יומיומי. מה לעשות חוששת מאוד

הוספת תגובה

תמונה

• דקירות קלות בצד ימין של הראש
    ממ
    12/04/2020

שלום בשבועיים האחרונים אני מרגיש כמין דקירות קלות בצד ימין של הראש סביב האוזן, מידיי פעם מאחורי האוזר מידיי פעם מעל האוזן ומידיי פעם בין האוזן לרכה למעלה.
    חיכיתי קצת זמן בתקווה שזה יעבור אבל זה נישאר באותו מצב.
    מה זה יכול להיות זה קצת מדאיג אותי ...??
    חשוב להזכיר שזה כאבים חלשים אבל מטרידים..

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנה עם אאורה
    שירה
    09/04/2020

שלום אני בת 31 מאז ההריון התחיל לי מיגרנה עם אאורה בעין הבזקים בעין ימין. בהתחלה ההבזקים היו אחת לשבועיים אחרי הלידה התחילו על בסיס יומיומי מספר פעמים ביום בייחוד בבוקר ובערב . זה מפריע לי מאוד. לקחתי טופמקס תקופה עזר למיגרנה אבל לא להבזקי ראייה . עשיתי מלא מלא בדיקות עיניים ואי.איגי אוסיטי בדיקת אמ ר אי סיטי הכל תקין ברוך השם. מה אפשר לעשות שזה יעבור ? הטופמקס לא עזר לההבזקים עליתי למינון 70 ורק עשה לי בעיות בבטן אשמח לעזרה האם יש טיפול מניעתי שיוכל כן לעזור ? אני רוצה להכנס לעוד הריונות וזה ממש בעיה כרגע. מה עושים?

לקביעת תור
    סגירה
    מיגרנה עם אאורה

הוספת תגובה

תמונה

• בדיקת mri ראש בעקבות כאבים בפנים וסחרחורות
    יפעת
    18/03/2020

שלום רב, בבדיקת mri מוח של בתי בת ה-17 נכתב כממצא לוואי "חוסר אוורור של חלק מהרכס הפטרוזי מימין. שאר הבדיקה תקינה. אשמח להבין מהי המשמעות.
    סובלת מזה חודשיים מסחרחורות, כאבים בפנים ובמצח. בצקת מתחת לעיניים

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש במשך שנה באזור העיניים
    יאיר
    13/03/2020

התחיל לפני שנה שעוד הייתי בצבא. לפתע התחילו לי כאבי ראש (ישנתי ואכלתי כמו שצריך) כאבי הראש היו כל יום שעתיים אחרי שאני קם עד שאני הולך לישון (כאב הראש לא מעיר משינה). לאחר חודשיים של סבל שלחו אותי למיון, שם עברתי סיטי ראש שיצא תקין אבל הכאב המשיך בדיוק אותו הדבר. לפני חודשיים עשיתי mri עם חומר ניגוד ובלי שגם כן יצא תקין. אך עדיין כאבי הראש אותו הדבר. הייתי אצל רופא עיניים שאמר שהכל בסדר אורטופד שאמר הכל בסדר אבל עדיין המצב מתסכל ואותו הדבר. הכאב מופיע כל יום באזור העיניים יש לציין שכדורים לכאבים עוזרים מעט מאוד או שבכלל לא עוזרים. מה לדעתך זה יכול להיות האם תוכל להמליץ לי על בדיקות שאותם אלך לעשות?

מקריאה באינטרנט ראיתי שיש אנשים שיש להם רגישות לגלוטן שמופיעה בצורת כאבי ראש יום יומיים האם ייתכן שזה מה שלי יש? למרות שאין לי שום כאבים בבטן או דברים מהסוג הזה

הוספת תגובה

תמונה