פורום כאבי ראש, מיגרנות - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו סחרחורת, גידול בראש, אאורה, כאבים ממושכים, כאבים כרוניים, טיפול תרופתי, טיפול משלים ועוד

מנהל הפורום

ד"ר יעקב פוגלמן
ד"ר יעקב פוגלמן
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר יעקב פוגלמן ללא פרסום בפורום

• כאבי ראש כבר 4 ימים
    בני
    12/05/2022

היי, כבר 4 ימים יש לי כאבי ראש מקדימה וברקות. ביון הראשון היה לי חום והקאות. מאז רק כאבי ראש עזים שמוחלשים עם אקמול 3 פעמים ביום. אשמח להבין מה זה. תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כאבי ראש כבר 4 ימים

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כאבי ראש ונימולות
    אליאב
    01/05/2022

שלום,
    כבר מעל חצי שנה שיש לי תחושת עמימות ברכה השמאלית ליד האוזן
    לפני חצי שנה עשיתי בדיקת ct שהסיכום שלה היה ״בגדר הנורמה״
    מאז אני חווה גם כאבי ראש ונימולות בעיקר בצד שמאל של הראש, משהו שהולך ובא בתדירות מאוד גבוהה וכמעט תמיד משאיר איזו הרגשה
    יש לי שתי שאלות-
    1. האם מומלץ לבצע גם בדיקת mri?
    2. בטופס הבדיקה הרופא כתב שהבדיקה בוצעה ללא הזרקת דיו, למרות שאני יודע שכן הזריקו לי חומר כלשהו- מה יכולה להיות הסיבה שהרופא רשם שבוצע ללא הזרקת יוד?

תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    כאבי ראש ונימולות

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה ל "כבר מעל חודש ועדיין בעיות לאחר התחשמלות"
    עידן
    12/04/2022

אשמח לפירוט לגבי "השילוב המנצח הוא מחטים יבשות, מתיחות מתאימות לשרירים הפגועים וחיזוק שרירים מקומיים יחדיו " הסבר ואיפה ניתן לעשות זאת.

ובנוסף לדעת איך לבסוף מקרה זה (או מקרה דומה) טופל, והאם נשארו או עברו התסמינים?

האם מוכר מקרים אחרים עם נזקים נוירולוגים מהתחשמלות במתח זהה, ומה היה הטיפול.

הוספת תגובה

תמונה

• כאב ראש בנגיעה
    יוסי
    13/03/2022

שלום אני כבר כמעט שנתיים סובל מכאב ראש בנגיעה בעיקר, באיזור מאחורי האוזן השמאלית זה כאב שיכול ליהיות כמה ימים ואז שבוע אפילו שבועים בלי כלום נוגע לא כואב ואז שוב חוזר הכאבים במגע בעיקר

לקביעת תור
    סגירה
    כאב ראש בנגיעה

הוספת תגובה

תמונה

• כאב ראש בנגיעה
    יוסי
    13/03/2022

שלום אני כבר כמעט שנתיים סובל מכאב ראש בנגיעה בעיקר, באיזור מאחורי האוזן השמאלית זה כאב שיכול ליהיות כמה ימים ואז שבוע אפילו שבועים בלי כלום נוגע לא כואב ואז שוב חוזר הכאבים במגע בעיקר

לקביעת תור
    סגירה
    כאב ראש בנגיעה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש שלא פוסקים וכאבי גב וצוואר
    מור
    27/02/2022

שלום, אני חיילת וסובלת מכאבי ראש נוראיים באזור המצח, ובחיבור בין הראש לצוואר( וגם כאבים מסביב לעיניים)
    נתנו לי ריזלט אבל זה לא עוזר ושום כדור שאני לוקחת לא משפיע.
    אני עושה טיפולי מסאג, דיקור וכו וסובלת מכאבי גב וצוואר
    הציעו לי להתחיל לקחת זריקות פעם בחודש אבל לא הסבירו איך זה עובד ואני פשוט לא מסוגלת להתמודד עפ הכאבים כבר זה לא נורמלי
    אשמח לעזרה תודה רבה!

הוספת תגובה

תמונה

• כאב ראש וחוסר תחושה ביד ימין
    סנדרה
    24/02/2022

בתי בת 18 אתמול בערב והיום בבוקר עם כאב ראש ומידי פעם חוסר תחושה ביד ימין עם הרגשת עקצוץ בקצות האצבעות .

הוספת תגובה

תמונה

• זריקת amgality בשילוב עם רילרט
    מירית
    08/02/2022

קיבלתי אישור לזריקה, מזה כמה ימים שיש לי מיגרנה שחוזרת ואני לוקחת רילרט. הרילרט משפיע לטובה אבל המיגרנה חוזרת אחרי 24 שעות.
    האם אני יכולה הגם שלקחתי הרילרט להזריק התרופה או לחכות ליום שבו אין לי מיגרנה ואז להתחיל סבב ההזרקה פעם בחודש.
    תודה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש ממושכים
    שלומית כהן
    05/02/2022

מזה כשבעה חודשים אני סובלת מכאבי ראש באופן יומיומי. הכאבים בדרך כלל מתחילים ברקות ועוברים םאחורי הראש וחוזרים לרקות לסירוגין. בהוראת נוירולוג אני לוקחת אטרולט פעמיים ביום. אחרי כ-4 חודשים בהם התרפה סייעה בהפחתת כאעי הראש כיום נראה שהיא כבר לא משפיעה. אודה לכם אם תשובו אליי טלפונית.

לקביעת תור
    סגירה
    כאבי ראש ממושכים

הוספת תגובה

תמונה

• קצרים חשמליים במוח לפני השינה
    טלי
    14/12/2021

שלום, אני בת 23 בקרוב ובחודש האחרון יש לי מאין תחושה של התחשמלות במוח בשלב שאני הןלכת לישון, זה קורה כשאני ערה ולא מתוך שינה אבל מרגיש שזה מתרחש בעיקר כשהגוף נמצא במעבר מערנות להרדמות
    בנוסף לכך יש לי קפיצות בגוף שפתאום הרגל קופצת או היד וזה קורה גם במהלך היום כשאני סתם שוכבת או יושבת ברוגע. אציין שעברתי לפני חודש וחצי התקף חרדה והייתי מעשנת ירוק עד אז למשך תקןפה של כמה חודשים, בנוסף הפסקתי לקחת כדורי שינה (במידה והגמילה מהדברים יכולה להיות הגורם)

הוספת תגובה

תמונה

• אני סובלת מכאבי ראש שאינם פוסקים
    YAFFA CHORNSHIT
    07/12/2021

רופא הכאב קורא לזה אוקסיפיטלי כאב בשנת 2007 גילו מיקרואדינומה קטנה על גבעול ההיפופיזה ומאז כשנה לא עושים מעקב מצבי מדרדר מהרבה בחינות ולוקחת פרקוסט ולוריבן לכאבים כבר כ 10 שנים גם כי סובלת מגסטרופרזיס ועכשו גם הרס בעמוד הדידרה שמתנוון וסיאטיקה שמחמיר ברגלים לא יכןלה לדרום ך וגם עכשו בכפות הידיים ב אימ גי מצאו עדות ללכידה קלה של המידיאנים בתפרקיכפות הידיים וסובלת מזרמים קבועים בכפות
    ומכל מצב זה צריכה כדור הרגעה שדומה ללוריבן שכבר לא משפיע
    ואף רופא נירולוג לא מוכן לייעץ לי וני לוקחת טיפות וולריין שלא מטיבות אתי ואפילו ניסיתי נוזל שנקרא ברא רוגע וכלום וכל כך אומללה
    ז הכל יחד מדרדר אותי
    אולי ניתן להליץ לי על כדור דומה ללוריבן ולא פסיכאטרי כמו הליריקה שנתנו לי וגם היה נור רק גרם לתופעות שינה ואי יכולת חשיבה והכאבים נשרו וזהו

הוספת תגובה

תמונה

• פיענוח בדיקת mri ראש
    ד.ק
    03/10/2021

שלום רב,
    קיבלתי היום בבוקר תוצאות של בדיקת mri ראש,
    התור הקרוב לנוירולוג רק בעוד כ3 חודשים.

הייתי שמחה להתיעץ בנוגע לתוצאות, האם הן מחייבות פניה דחופה להמשך טיפול או האם זה לא מקרה חריג/דחוף?

ממצאים:
    מוקד היפראינטנסי קטן בחומר הלבן בצנטרום סמיאובלה משמאל, אינו ספציפי.
    מבלפור צ׳יה התפתחותית ורידית DVA באזור טמפורלי מימין, סוספטביליות והאדרה קלושה בפרנכימה בהיקף, מתאים קרוב לודאי לטלנגיאקטזיה קפילרית.

לסיכום:
    טלנגיאקטזיה קפילרית טמפורלית מימין מלווה בDVA
    פרט לכך בדיקות המוח בטווח התקין

אודה לתשובה בנושא

תודה

לקביעת תור
    סגירה
    פיענוח בדיקת mri ראש

הוספת תגובה

תמונה

• בדיקת EEG בעקבות כאבי ראש
    מאי
    14/09/2021

היי,
    בעקבות כאבי ראש אחוריים חזקים עד ערפול (מגרנות נשללו עי הנוירולוג) נשלחתי לעשות בדיקת EEG. עשיתי שתי בדיקות בטווח של כ-3 חודשים.
    בבדיקה הראשונה הממצאים העיקריים היו:
    3 Focal Dysrhythmia 3­12 Temporal parietal Grade : 1 Side : Left
    קורלציה קלינית:
    התרשים מראה האטה פוקלית טמפורו פריאטלית שמאלית קל
    בבדיקה השניה - אני מפרטת את הכל:
    2­0 Generalized Dysrhythmia Grade : 2
    תיאור:
    בוצע רישום EEG במכשיר דיגיטלי רב ערוצי
    מקצב אחורי דומיננטי בתדר 9­8 הרץ נראה באזורים האחוריים
    פעילות בטא נמוכת אמפליטודה הופיעה באזורים הקדמיים.
    קבוצות של פעולות דלתא כללית בתדר 3­2 הרץ ובאמפליטודה גבוהה הופיעו לסירוגין בתבנית של FIRDA
    לא נראתה פעילות אפילפטיפורמית.
    אוורור יתר גברה האטה כללית עם פעילות תטא ודלתא כללית ביסינכרו
    הבהובי אור לא נרשמו שינויים
    קורלציה קלינית:
    התרשים מראה האטה כללית בינונית כביטוי לדיזפונקציה קורטיקלית דיפוזית

האם יש החמרה בין הבדיקות?
    מבקשת לשמוע מה זה אומר?

תודה,
    מאי

לקביעת תור
    סגירה
    בדיקת EEG בעקבות כאבי ראש

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים כרוניים, שיתוק רגליים. כאבים בכל הגוף
    שלומלום
    23/08/2021

כבר תקופה ארוכה שאיני יוצא מהבית רק אם באים לקחת אותי עם רכב. מקסימום יושב מחוץ לבית. מספר פעמים רב קרה לי שנפלתי אפילו בזמן עמידה כאילו החלק התחתון לא קיים. מזל שיש שכנים.
    לא חידשו לי רישיון נהיגה בגלל בעיות רפואיות.
    באוטובוס לא נסעתי שנים.
    לאיזה רופא באיזה מקצוע אני צריך לפנות. אני כבר מיואש. מת לחזור למעגל העבודה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש מגיל 8 לאחר צילום mri
    ריטל
    23/08/2021

היי אשמח להבין את ה2 שורות האחרונות של האיבחון
    האם עקב כך אני סובלת כל השנים ממיגרנות ?

הוספת תגובה

תמונה