פורום כאבי ראש, מיגרנות - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו סחרחורת, גידול בראש, אאורה, כאבים ממושכים, כאבים כרוניים, טיפול תרופתי, טיפול משלים ועוד

מנהל הפורום

ד"ר יעקב פוגלמן
ד"ר יעקב פוגלמן
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר יעקב פוגלמן ללא פרסום בפורום

• כאבים וסחרחורות לאחר חבלת ראש מחפץ חד
    יפעת
    27/07/2020

שלום רב, לפני כחמישה ימים נחבלתי בקודקוד מחפץ חד. היה דימום שלאחר דקות ארוכות פסק. לאחר יומיים התחלתי לסבול מסחרחורות וכאבים בקודקוד. ממשיכה לתפקד כרגיל אך הכאבים שבאים והולכים, מטרידים. לא פניתי למיון כדי להימנע מהמתנה ארוכה של שעות.
    מה מומלץ לעשות?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כאבים נוירופאטיים בצד השמאלי של הראש
    shimon perla
    21/07/2020

לפני שנה וחצי נפגעתי בצורה קשה מהרפז זוסטר בצד שמאל של הפנים. פגע לי בקרקפת המצח וארובת העין. טופלתי בליריקה בסינולטה ושום דבר אינו עוזר. אני סובל מכאבים של העצב. רציתי להתייעץ בנושא, אולי קנביס רפואי יכול לעזור?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש כרוניים במשך שנים רבות
    יוליה
    05/07/2020

לא יכולה יותר לסבול. כאבי ראש כרוניים 7 שנים שמתוכם 3 שנים כל יום אין לי כוח יותר. מה עושים?

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנה עם אאורה טיפוח בהמשך להודעה קודמת
    שירה
    17/04/2020

רופא ממרפאת כאב ראש הביא לי טיפול מונע של למוטריגין אני ממש חוששת לקחת את זה הבנתי שזה מטפל גפ בהפרעות אישיות מלחיץ מאוד. לקחתי טופמקס בעבר 75 מג ביום עסר למיגרנה חלא לאאורה. קורה לי עב יומיומי. מה לעשות חוששת מאוד

הוספת תגובה

תמונה

• דקירות קלות בצד ימין של הראש
    ממ
    12/04/2020

שלום בשבועיים האחרונים אני מרגיש כמין דקירות קלות בצד ימין של הראש סביב האוזן, מידיי פעם מאחורי האוזר מידיי פעם מעל האוזן ומידיי פעם בין האוזן לרכה למעלה.
    חיכיתי קצת זמן בתקווה שזה יעבור אבל זה נישאר באותו מצב.
    מה זה יכול להיות זה קצת מדאיג אותי ...??
    חשוב להזכיר שזה כאבים חלשים אבל מטרידים..

הוספת תגובה

תמונה

• מיגרנה עם אאורה
    שירה
    09/04/2020

שלום אני בת 31 מאז ההריון התחיל לי מיגרנה עם אאורה בעין הבזקים בעין ימין. בהתחלה ההבזקים היו אחת לשבועיים אחרי הלידה התחילו על בסיס יומיומי מספר פעמים ביום בייחוד בבוקר ובערב . זה מפריע לי מאוד. לקחתי טופמקס תקופה עזר למיגרנה אבל לא להבזקי ראייה . עשיתי מלא מלא בדיקות עיניים ואי.איגי אוסיטי בדיקת אמ ר אי סיטי הכל תקין ברוך השם. מה אפשר לעשות שזה יעבור ? הטופמקס לא עזר לההבזקים עליתי למינון 70 ורק עשה לי בעיות בבטן אשמח לעזרה האם יש טיפול מניעתי שיוכל כן לעזור ? אני רוצה להכנס לעוד הריונות וזה ממש בעיה כרגע. מה עושים?

לקביעת תור
    סגירה
    מיגרנה עם אאורה

הוספת תגובה

תמונה

• בדיקת mri ראש בעקבות כאבים בפנים וסחרחורות
    יפעת
    18/03/2020

שלום רב, בבדיקת mri מוח של בתי בת ה-17 נכתב כממצא לוואי "חוסר אוורור של חלק מהרכס הפטרוזי מימין. שאר הבדיקה תקינה. אשמח להבין מהי המשמעות.
    סובלת מזה חודשיים מסחרחורות, כאבים בפנים ובמצח. בצקת מתחת לעיניים

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש במשך שנה באזור העיניים
    יאיר
    13/03/2020

התחיל לפני שנה שעוד הייתי בצבא. לפתע התחילו לי כאבי ראש (ישנתי ואכלתי כמו שצריך) כאבי הראש היו כל יום שעתיים אחרי שאני קם עד שאני הולך לישון (כאב הראש לא מעיר משינה). לאחר חודשיים של סבל שלחו אותי למיון, שם עברתי סיטי ראש שיצא תקין אבל הכאב המשיך בדיוק אותו הדבר. לפני חודשיים עשיתי mri עם חומר ניגוד ובלי שגם כן יצא תקין. אך עדיין כאבי הראש אותו הדבר. הייתי אצל רופא עיניים שאמר שהכל בסדר אורטופד שאמר הכל בסדר אבל עדיין המצב מתסכל ואותו הדבר. הכאב מופיע כל יום באזור העיניים יש לציין שכדורים לכאבים עוזרים מעט מאוד או שבכלל לא עוזרים. מה לדעתך זה יכול להיות האם תוכל להמליץ לי על בדיקות שאותם אלך לעשות?

מקריאה באינטרנט ראיתי שיש אנשים שיש להם רגישות לגלוטן שמופיעה בצורת כאבי ראש יום יומיים האם ייתכן שזה מה שלי יש? למרות שאין לי שום כאבים בבטן או דברים מהסוג הזה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול במיגרנה באמצעות זריקות
    ורד בניון
    27/02/2020

סובלת ממיגרנה כבר כ 20 שנה.
    מטופלת בכדורים עם טריפטנים.
    לא לוקחת כדוריי מניעה כי יש תופעות לוואי .
    רוצה לקבוע תור לנורולוג על מנת לקבל מירשם לזריקה "אימוגי"

הוספת תגובה

תמונה

• אוסף תסמינים מדאיגים - טינטון כאבים פזילה ועוד
    ענבר
    26/01/2020

בזמן האחרון מתחילות להתגבר כמה תופעות משונות:

התחיל בטינטון באוזן ימין ובירידה בשמיעה (טנטון של שמיעה של זרימת הדם)
    התקפי סחרחורות, הראשון נמשך שבועיים של סחרחורות לא נפסקות (לקחתי בטאהיסטין פעמיים ביום). אחרי הספקה של שבועיים הסחרחורות חזרו.
    יש כאבים חדים מידי פעם באוזן הפנימית.
    איבוד שיווי משקל
    פזילה רגעית כשאני מתרכזת במשהו קטן
    הירדמות של יד שמאל באמצע הלילה (תחושה של חוסר דם)

לפני 3 חודשים היה לי התקף כאבים בבטן העליונה, וכבר שלוש שנים שאני סובלת מבעיות במעי גס ודם בצואה.

לא יודעת לאן לגשת ואיך לטפל

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש חזקים אחרי ניקור מותני
    רויטל
    09/01/2020

שלום, בתחילת השבוע אושפזתי במחלקה הנוירולוגית ועברתי ניקור נותני שלאחריו נמצא לחץ תוך גולגולתי וקיבלתי טיפול בכדורי דיאמוקס. יום לאחר השחרור התחלתי לסבול מכאבי ראש קשים מלווים בבחילות ומוחמרים בישיבה ועמידה. האם לנוח ולחכות שיעבור או שכדאי לפנות שוב למיון? אני לא מרגישה שיש מגמת שיפור... הבנתי שיש פרוצדורה של blood patch שיכולה לעזור. מה ההמלצה?

הוספת תגובה

תמונה

• כאב ראש ונזילת מים לגרון מה ניתן לעשות?
    ‫שני לינביץ‬‎
    07/01/2020

שלום אני כבר סובלת 3 שנים מכאב בראש בצד ימין שנוזל מים לגרון כל הזמן כל הפה שלי מוצף מים אני נחנקת כל הזמן ומקיאה וקשה לי לדבר בגלל המים ויש מקומות בפנים שנוגעים בו נוזל ישר עוד יותר מים עשיתי כבר MRI וסיטי וצילום לא רואים כלום לא יודעים למה זה קורה לקחתי כבר קנאביס רפואי זה לא עוזר אני לא ישנה בגלל זה בלילות כל הזמן נחנקת ומקיאה אני לא יודעת מה לעשות תוכלו לעזור לי

הוספת תגובה

תמונה

• להוריד את החזיה בבדיקה בגלל כאבי ראש
    מישהי
    26/12/2019

אני סובלת מכאבי ראש כבר תקופה ארוכה, לא סובלת מלחץ, שומרת על תזונה מאוזנת, עושה ספורט, ישנה מספיק, לא לוקחת תרופות ולא מעשנת. הרופא טען שכאבי הראש נובעים מהחזיה שלי וביקש להוריד אותה יחד עם החולצה. אפילו אם זה באמת נכון, למה לא מספיק לשאול את המטופלת בעל פה על הרגלי לבישת החזיה שלה? למה יש צורך להביט בחזה מקרוב ולערוך לו בדיקה גופנית?

הוספת תגובה

תמונה

• התמכרות לכדורי רילרט למיגרנה
    רינת
    13/11/2019

אני לוקחת רילרט להתקפי המגירנה. אחרי כמה כדורים בחודש הגוף יכול לייצר התמכרות לכדור?

הוספת תגובה

תמונה

• שלום רב, יש לי בעיה חמורה שאני סובל ממנה קשה כבר 10 שנים
    חיים
    11/10/2019

שלום רב, יש לי בעיה חמורה שאני סובל ממנה קשה כבר 10 שנים! יש לי רעד בראש בעיקר בקצה הראש איפה שמתחילה מערכת העצבים, הרעד הזה מחמיר שאני בלחץ, וגם שאני מזיז את הראש לצדדים, וגם בבוקר שאני קם, ויש לי גם קליקים קטנים בזמן הזזת הראש בצורות מסוימות, הבעיה הזאת מפריעה לי לתפקוד היום יומי ואני מרגיש שהחוט השדרה שנכנס לראש לא יציב ורופף ואני יכול לשחק איתו ולעשות קליקים חופשי כנראה הוא התנתק מהחיבורים, בנוסף הצוואר שלי נוטה קצת קדימה, עשיתי מלא תרגילים הלכתי להמון רופאים ולאף אחד אין פיתרון, מי יכול לעזור לי? אני מוכן לשלם כמה שצריך בשביל פיתרון לסיוט המוזר הזה שלא נגמר, תודה רבה לעוזרים, חיים

הוספת תגובה

תמונה

• קליקים

ד''ר יעקב פוגלמן
    18/10/2019

שלום רב
    בשיטת EXPLAIN PAIN ניתן לטפל בשילוב IMS בבעיה .
    אשמח לבדוק אותך
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה