כאב ראש צד ימין ורגישות ונוקשות בשרירי הצוואר

מנהל הפורום

ד"ר יעקב פוגלמן
ד"ר יעקב פוגלמן
לקביעת תור אצל ד"ר יעקב פוגלמן ללא פרסום בפורום

• כאב ראש צד ימין ורגישות ונוקשות בשרירי הצוואר
    שיר
    20/09/2018

דר שלום רב
    בת 35 סובלת מזה תקופה מכאב ראש בחצי הימני של הראש ( הרגשה של לחץ ושרירים תפוסים ) מתחיל בדכ בשריר שממש מעל העורף ועולה עד לאיזור של תחילת הגבה ולפעמים להפך ,ממש חצי ראש .וזה תמיד מתחיל בשעות אחהצ המאוחרות .
    הכאב נמשך לכמה שעות ועובר לפעמים עם אופטלגין ולפעמים ללא ויכול לחזור מס פעמים בשבוע או אחת לכמה חודשים.בזמן הכאב יש לי נקודות רגישות בשרירי הצוואר מאחורי הראש, בגבה ולפעמים בשרירי הלסת ורגישות בקרקפת .
    אם אני לוחצת בשרירי הראש האחורים אני יכולה להרגיש איך הכאב מקרין לכל איזור הראש.
    אני רוצה לציין שלפני כחצי שנה הייתי אצל מומחה פה ולסת בגלל כאבים בלסת והוא איבחן שזה ממקור שרירי...כמו כן נשלחתי לפיזיותרפיה שעזרה והפיזיותרפיסטית טענה שכל שרירי הצוואר שלי והשכמות תפוסים בגלל חוסר פעילות גופנית, יציבה לא נכונה וסטרס.
    בנוסף לפני 4 שנים בערך עברתי סי טי ראש בגלל כאבי ראש ורגישות בקרקפת בכל הראש שיצאה תקינה . הרופא טען שזה מלחץ.
    לפני חודש הייתי אצל ראומטולוג בגלל כאבי שרירים מפושטים בכל הגוף שטען שזה מסטרס ואמר לי לעשות פעילות גופנית...
    כפי שבטח שמת לב אני סובלת מחרדת בריאות מה שמגביר אצלי את המתח ואת הכאב. אני גם מתביישת כבר לבקש הפניה לנוירולוג מכיון שהייתי לפני חצי שנה בגלל קפיצות שרירים והנוירולוג טען שזה מחרדה והפנה אותי לקחת כדורי הרגעה.
    האם שרירים תפוסים בצואר יכולים לגרום לכאבי ראש והאם לדעתך אופי הכאב ממקור שרירי או שזה מעיד על משהו חמור יותר? אני ממש בלחץ.
    תודה רבה על המענה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כאבי ראש

ד''ר יעקב פוגלמן
    25/09/2018

שלום רב לשיר היקרה
    קרוב לודאי שאת מתארת כאבי שרירים או בשמם המדעי בכאבים מיופאציאלים. קראי עליהם יותר באתר שלי או מקורות מידע נוספים .
    אשמח לבדוק אותך ולטפל בכך .
    בברכה
    דר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך...

שיר
    02/10/2018

דר היקר שלום רב , בהמלצתך קראתי באתר שלך על הכאבים המיופציאלים ומצאתי תיאור מדוייק לכאבי הראש אותם אני חווה,
    יש גם איור מדוייק!
    שאלה לי, האם יתכן כאבים מיופציאלים במספר מקומות בגוף באותה תקופה? והאם אי טיפול בכאב הזה יכול להחמיר אותו?
    כי כמו שרשמתי בהודעה הקודמת אני גם סובלת מכאבי שרירים במקומות נוספים בגוף ולפי איורים שראיתי על הכאב הנל זה יכול להיות כאב מיופיציאלי...
    הייתי אצל ראומטולוג ששלל דלקות פרקים ופיברומיאלגיה.
    הייתי מאד רוצה להגיע אליך לבדיקה אבל הבנתי שאתה מקבל רק בחיפה לצערי :-(

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש מיופאציאלים

ד''ר יעקב פוגלמן
    03/10/2018

לשיר היקרה
    כאבים מיופאציאלים יכולים להיות במקומות שונים בגוף והבשורה הטובה שניתן לטפל בהם בהצלחה גדולה .
    הביקור אצלי לא כולל רק בדיקה אלא גם טיפול שבפגישה אחת או שתיים יכול לשחרר אותך מסבל מתמשך .
    אשמח לראותך במרפאתי
    בברכה
    ד"ר יעקב פוגלמן
    טיפול בכאב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו