פטרת בציפורניים ובכף הרגל

מנהל הפורום

אבי שגיא
אבי שגיא
לקביעת תור אצל אבי שגיא ללא פרסום בפורום

• פטרת בציפורניים ובכף הרגל
    שרה
    30/06/2018

ש לי פטרת בציפורניים וגם בכפות הרגליים, כבר שנה וחצי אני עושה טפולי ליזזר בכל הציפורניים וכן מורחת משחה ביפוויט בכפות הרגליים, רק בשלוש אצבעות הפטרת נעלמה לי, האם יש טעם להמשיך בטיפול הלייזר?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פטרת בציפורניים

אבי שגיא
    30/06/2018

שלום,

אני לא יודע מה ההסכם שלך עם המכון שמטפל בך, אבל שנה וחצי זהו לא משך זמן סביר לטיפול. מוזמנת להעלות תמונה של ציפורנייך ואוכל להתייחס ברצינות. ישנן עשרות תופעות ציפורניים שמזכירות פטרת ומופיעות עם סימפטומים דומים אבל הן ממש לא פטרת ואין משמעות לטפל בהן כפטרת.
    את יכולה להעלות תמונה לכאן או לפרטי דרך האתר שלי שבפרופיל.

אבי שגיא

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך לתשובתך

שרה
    01/07/2018

מודה על התיחסותך המהירה, רצו"ב צילום כפות הרגליים שלי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פטרת בציפורניים

אבי שגיא
    01/07/2018

שלום שרה,

אני בכלל לא בטוח שיש לך פטרת בציפורניים. ממליץ לך לעשות בדיקת פטרת (בדיקת מעבדה, הפניה מרופא).
    אני מזהה תופעות של גיל והן לא בהכרח מעידות על פטרת, למרות שהמאפיינים דומים, לפחות מבחינה חיצונית.
    בכל מקרה לא נראה לי יעיל להמשיך בטיפולי הלייזר, אבל אני לא יודע מה ההסכם שלך מול מי שטיפל בך.
    אם את צריכה ליווי נוסף מוזמנת כאן או דרך האתר שלי.

אבי שגיא

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו