גן חובה- לא מזמינים חזרה

מנהל הפורום

טובי פלד
טובי פלד
053-4877782
לקביעת תור אצל טובי פלד
053-4877782 ללא פרסום בפורום

• גן חובה- לא מזמינים חזרה
    דניה
    27/04/2019

שלום,
    הבת שלי בגן חובה, מין גיל כזה אני חושבת שמה שקורה עדיין מאוד מאוד קשור לרצון ההורים או בעצם האימהות...
    הבת שלי מזמינה חברות, וחלקן לא תמיד מזמינות אותה חזרה. נכון שהחברות הטובות כן...אבל גם כאלה שהגננת בפירוש אומרת שהן נהנות לשחק יחד בגן, האימהות שלהן (קצת מוזרות אולי, לא ברורות לי לגמרי) לא טורחות להזמין חזרה, יש לציין שלא ברור לי לגמרי אם זה אכן אי רצון האם או אי רצון הבת אבל כאמור - כן משחקות בכיף ונהוג, בין האימהות, בכל מיקרה להזמין חזרה..
    שאלתי - מה אני עונה לבת שלי ששואלת אותי למה היא לא מוזמנת לאותן ילדות.
    תודה!

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טובי פלד - 053-4877782

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בת 5 לא מוזמנת

טובי פלד
    19/05/2019

שלום דניה
    תני לה תשובות סבירות ורגילות
    נראה לי שאת לא ברורה לעצמך ולא מבינה שכדי לגדל ילדים חזקים ועצמאים לא כדאי להגן עליהם יותר מדי.
    כדאי מאד שתלכי להדרכת הורים בתחום הזה או ליעוץ פרטני
    זה לטובת הילדה שלך ולטובתך
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גן חובה- לא מזמינים חזרה

דניה
    22/05/2019

מעניין שדווקא הורה רגיש אתה ממהר לשלוח להדרכת הורים, בעוד הורים שדי ברור שאין להם שום צל של שמץ של מסוגלות לחשוב על ילדיהם קצת מעבר לחרדות שלהם עצמם - אתה נוטה להרגיע "יהיה בסדר".
    יחד עם זאת, אני מקבלת את דעתך של - פשוט לתת תשובה סבירה.
    בכל אופן תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו