הצקות מצד ילדי הגן בגלל אוזנים ונזלת

מנהל הפורום

טובי פלד
טובי פלד
053-4877782
לקביעת תור אצל טובי פלד
053-4877782 ללא פרסום בפורום

• הצקות מצד ילדי הגן בגלל אוזנים ונזלת
    רויטל
    09/07/2019

הבן שלי בן 6 , יש לו בעיה רפואית הפרשות מוגלה מרובות מהאוזנים בגלל חורים בעור התוף ונזלת . לאחרונה העיניין מציק לו מאוד , הוא מתבייש ותמיד שואל מה הילדים יגידו,. איך מדריכים אותו .?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טובי פלד - 053-4877782

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• גם אני סבלתי ועודני סובלת מהאוזניים...........

אלכס
    09/07/2019

אני גם סבלתי ועודני סובלת מהאוזניים. עברתי פעמיים כפתורים, פעמיים טימפנופלסטי, והוצאת גידול כוליאסטטומה.
    אין אפשרות לעשות לו ניתוח טימפנופלסטי? לשחזור עור התוף? או כפתורים? כדי שיוכל להנות מלהכניס את הראש למים ולא ימשיך לסבול מהאוזן..?
    מבחינת הילדים בגן - אולי כדי היה לפנות לצוות הגן שילמדו את הילדים דרך שירים, משחקים ושיחות איך להתמודד עם זה ואיך הילדים בגן יכולים לסייע לו..? זה דווקא אחלה שיעור לכל ילדי הגן שיתן להם כלים גם עבור הבן שלך וגם כלים לכל החיים בעצם מול דברים שיתקלו בהם סביר להניח בעתיד.. שיעור על יחסי אנוש.
    מטעם גילו אני לא באמת יודעת איך אפשר להנחות אותו ואשאיר את זה לאיש המקצוע לענות באופן טוב יותר ממני אך אני שמחה ממש שאת שם בשבילו ומכילה אותו - זה כל כך משמעותי!!
    גם אותי מסקרן לשמוע מה יענה לך האיש מקצוע.. זה ילמד גם אותי (:
    אבל לבינתיים הייתי חושבת שחשוב באמת להקשיב לו, לחזק את הצדדים החיוביים לגביו, להסביר לו שכל ילד ואדם מתמודד עם קשיים - אין משהו שהכל מושלם בחייו ומה שחשוב בסופו של דבר זה איך הוא בוחר להתמודד עם זה. שכל רגש שהוא מרגיש לגבי זה לגיטימי ביותר - אמרת שהוא מתבייש - זה רגש לגיטימי. אך זה שהוא מתבייש לא הופך אותו לפחות גיבור - ההפך! ומי שאוהב אותו יאהב אותו בכל מצב. אפשר ללמד אותו שזאת הזדמנות עבורו ללמד את החברים שלו להיות עבור האחר ולא רק עבור עצמם..
    שוב - מטעם גילו אני לא יודעת עד כמה הדברים שאמרתי לא מורכבים מידי להבנה עבורו אך אולי מהכרות איתו את יכולה לקחת את הדברים ולפשט אותם עבורו..? או לחכות לתגובה של איש מקצוע (:
    מאחלת החלמה מהירה לבנך היקר..

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בעיות אוזניים וילד פוחד מדחיה

טובי פלד
    13/07/2019

שלום רויטל
    הגישה שלך מאד נכונה..כל ילד וכל אדם מתמודד עם מי שהוא ..צריך לפתוח את זה להסביר ווהילדים יפחדו פחות מהתופעה.
    להסביר להם על הליקוי הפיזי ולבקש מצוות הגן שיסיר וידריך את הילדים..
    ליידע ולפתוח.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו