מתיי נכון וספר מומלץ בבקשה

מנהל הפורום

טובי פלד
טובי פלד
053-4877782
לקביעת תור אצל טובי פלד
053-4877782 ללא פרסום בפורום

• מתיי נכון וספר מומלץ בבקשה
    אמא דואגת
    27/07/2019

שלום רב,
    אני גרושה ויש לי בת בת 5 וחצי והיא כל עולמי. היא נישארת עוד שנה בחובה השנה עקב היותה "צעירה" היות והיא ילידת סוף דצמבר וגם עקב ביטחון עצמי קצת ירוד. מטופלת בטיפול רגשי והתוצאות מדהימות! ילדה מקסימה! חכמה, חברותית וטובת לב, אהובה על כולם בגן. אני רוצה לשאול, מתיי הכי נכון להתחיל להקריא לה ספר כמו "הגוף שלי הוא ברשותי"? אני חוששת להכניס אותה לחרדות שלא קיימות, תודה לאל, ויחד עם זאת, חשוב שהיא תדע גם על העולם הנורא הזה, שתדע תמרורי אזהרה, חלילה וחס! מפחדת לחשוב על זה אבל העולם אכזר וכל יום אנו קוראים דברים בעיתונים. זאת המציאות המרה. כמו כן, איזה ספר מומלץ? שמעתי משהו על החברים של יעל? אודה להמלצות וגם איך לגשת לילדה. איזו הקדמה לתת לה, מה להגיד לה בענין. הלא זה לא ספר רגיל. תודה רבה!

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טובי פלד - 053-4877782

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כיצד להפחיד ילדות ממגע

טובי פלד
    28/07/2019

שלום לאמא המודאגת
    החרדה שלך מוגזמת. וישנו סיכוי גדול שהחרדות שלך יעברו אליה.
    תעשי קצת עבודה עם עצמך להפחית את החרדות שלך בנושא זה.כל חרדה נוספת מגבירה את הסיכון לילד יותר ויותר חרדתי ולנזקים מתמשכים בהרבה תחומים.כדאי ללמד את הילדים להפחית חרדות.
    כדאי מאד שתדברי עם אנשים שפחות פוחדים ממך ותשימי לעצמך מטרה לפחד פחות מדברים שההסתברות שיקרו נמוכה מאד מאד. הגוף שלך יתפנה להפיק מעצמו יותר הנאות בכל התחומים ,חברתי לימודי ,תרבותי ועוד
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו