ביקורת על מספרת תודיאל ברמת גן

מנהל הפורום

רוני חתוכה
רוני חתוכה
לקביעת תור אצל רוני חתוכה ללא פרסום בפורום

• ביקורת על מספרת תודיאל ברמת גן
    רוני
    20/04/2019

אני אישית מאוכזב קשות מהם גם בפן המקצועי וגם מהתנהלות שלהם.
    יש לי שיער יבש שכאשר הוא גדל הוא מתנפח ולכן בדכ אני מסתפר די קצר, ראיתי באינטרנט תספורת שממש נדלקתי עליה שדורשת שיער ארוך יותר ממה שהיה לי, רציתי אנשים מקצועיים ומהמחיר היקר שהם לוקחים לתספורת חשבתי שהם יהיו מקצועיים, אז באתי אליהם והראיתי לאחד בשם אלעד שם את התספורת ושאלתי אותו אם אוכל להגיע אליה, הוא אמר שלא בטוח אבל אפשר לנסות, במשך כמה חודשים הארכתי את השיער, בתחילה לא עשיתי זאת נכון (הייתי גוזר קצוות בעייתים) אך בהמשך נמנעתי מלגזור, גם כשעברתי את האורך של התספורת שרציתי ואותו אלעד לא הצליח לסדר לי את השיער כמו התספורת אלא סידר לי אותו בצורה הזויה, עדיין הוא אמר לי להמשיך להאריך, בסופו של דבר התייאשתי..

בפן ההתנהלותי אני מאוד מאוכזב מהם כי היה יום אחד שקבעתי להסתפר בשבע וזה היה יום לפני נסיעה לחול, באתי בשבע והמתנתי במשך שעה כאשר כל כמה זמן הם אומרים לי עוד 5 דקות אתה נכנס, אך גם כעבור השעה עדיין לא קיבלו אותי, בסוף הלכתי וחזרתי להסתפר רק אחרי החזרה מחול, הם אפילו לא התנצלו ולא הציעו פיצוי על הפאשלה שלהם.

מה שכן אני יכול להגיד שני דברים לטובה, הראשון שלמדתי מהם ששימוש במברשת במקום מסרק נותן תוצאות הרבה יותר טובות, השני זה חומר מיוחד לשיער שנתנו לי בסגנון גל לשיער עם היתרונות שלו אך לא מבריק את השיער ונראה הרבה יותר טבעי.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שלום רב

רוני חתוכה
    17/05/2019

בהצלחה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו