תודה על תשובתך ושאלה נוספת בקשר לסקביאס

מנהל הפורום

פרופ` חיים ראובני
פרופ' חיים ראובני
053-4877794
לקביעת תור אצל פרופ' חיים ראובני
053-4877794 ללא פרסום בפורום

• תודה על תשובתך ושאלה נוספת בקשר לסקביאס
    דלית
    11/08/2019

ראשית תודה על תשובתך בנוגע לסקביאס של אמי. בביקור אצל רופא עור נאמר לנו למרוח את אמי 3 פעמים במשפחה כולל הפנים כלומר שבועוכעבור שבוע ושוב. רופא העור אמר שגם עלי להתמרח על אף טרם באו להנגעים והגרד לידי ביטוי אצלי והוא אמר שגם עלי להתמרח בשלושה סבבים כי במוקדם או במאורח הנגעים והגרד יופיעו. אני תוהה אם זו לא גישה קיצונית מדי וזתא לאור המלצת רופא המשפחה שראה אותנו והמליץ לי להמנע מהמשחה אלא אם אראה נגעים. ושאלה נוספת: רופא האור המליץ על הרתחת כל הבגדים והמצעים. ואני ומה שלא לכבס בשלושים מעלות, לסגור בניילון לשבוע ושוב לכבס. אני תוהה כי יש לי בגדים שגם 30 מעלות לא טוב להם. והרי הסקביאס לא מחזיק מעמד ללא מגע עם אדם כעבור שלושה ארבע ימים אז מדוע אי אפשר להניח את כל הבגדים בצד ולא לגעת בהם וכעבור 4 ימים לחזור להשתמש בהם. ושלאה אחרונה - כל הכורסאות והכסאות בביתנו ובבית אמי מבד בלתי נשלף. אמי מוכרחה לשבת בביתה ואין לנו אפשרות להוציאה מביתה אפילו ללילה אחד. מה את מציע לעשות? אודה על תשובותך.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    פרופ' חיים ראובני - 053-4877794

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• טיפול סקבייס..

פרופ' חיים ראובני
    12/08/2019

פשוט : לעשות מה שהומלץ ..

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול סקבייס..

פרופ' חיים ראובני
    12/08/2019

פשוט : לעשות מה שהומלץ ..

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו