חיטוי למניעת מחלות- בירור

מנהל הפורום

ד``ר סמדר שרייבר
ד"ר סמדר שרייבר
לקביעת תור אצל ד"ר סמדר שרייבר ללא פרסום בפורום

• חיטוי למניעת מחלות- בירור
    מיכל
    21/07/2019

שלום, יש לי כל מיני כלים של קוסמטיקה, מחטים, פינצטות וכו' שאני משתמשת בהם בשביל טיפולי קוסמטיקה ויופי שאני עושה לעצמי. ואני משתמשת בהם גם בשביל חברות אחרות וכו'.

האם לחטא את הכלים באלכוהול 70% מספיק בשביל למנוע העברת מחלות, איידס חלילה וכיו"ב?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מניעת הדבקה

ד''ר סמדר שרייבר
    23/07/2019

מומלץ שלכל אחת ואחד יהיה הכלים האישיים שלהם!...
    בודאי לא להעביר מאחד לשני עלול להדביק ואלכוהול לא מספיק!
    רק עיקור במכשיר מיוחד, כגון זה שיש בחדרי ניתוח, מספיק בשביל למנוע העברת מחלות.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלת המשך

מיכל
    25/07/2019

אני מבינה תודה רבה.
    מה לגבי מחטים וכו' שאני קונה חדש, האם אין צורך לחטא גם אותם? בנוסף, האם אני יכולה לקנות באופן פרטי חומר עיקור?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מכשירים מעוקרים חד פעמיים

ד''ר סמדר שרייבר
    29/07/2019

מחטים שאת קונה חדשות יש לודא שמדובר במחטים מעוקרות. הם מיועדות לשימוש חד-פעמי! ועל מטופל יחיד! יש להשליך אותם לאחר שימוש יחיד לפח לאיסוף פסולת מזוהמת ואסור להשתמש בהם שוב. יש גם מכשירים כגון פינצטות שניתנות לרכישה כשהן מעוקרות וגם הם לשימוש חד-פעמי בדומה למחטים.
    בשביל לעקר מכשיר באופן בטיחותי צריך מכשיר בשם אוטוקלאב. אם תרצי תקני לך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו