התייעצות בנוגע לתמ"ל לרגיש לחלב

מנהל הפורום

יוסי מצקל
יוסי מצקל
 ישראל חלד
ישראל חלד
לקביעת תור אצל ישראל חלד ללא פרסום בפורום

• התייעצות בנוגע לתמ"ל לרגיש לחלב
    דניאלה
    02/02/2020

שלום, אולי פה אוכל לקבל תשובה, יש לי תינוק בן 3 חודשים שאובחן כרגיש לחלב, הוסבר לי שיש מספר סוגים של תמ"ל שיכולים להיות רלוונטיים עבורו כשיש יתרון לנוטרימגן בכך שיש בו פרוביוטיקה שעוזרת למנוע סיכויים לאלרגיה גם בעתיד, אשמח לקבל מידע נוסף בנושא ולשמוע על איזה תמ"ל אתם ממליצים ולמה? תודה מראש, דניאלה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• רגישות לחלב

יוסי מצקל
    03/02/2020

צריך לדעת האם מדובר באלרגיה לחלב פרה, רגישות ללקטוז, או לברזל, לפי הבעיה תבוא ההמלצה. אם יש רגישות לחלב פרה או לקטוז פורמולה צמחית תתאים. אם יש רגישות לחלבון חלב וחלבון סויה רצויה פורמולת תמ"ל על בסיס חלבון חלב מפורק באופן מלא .

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בהמשך להתייעצות, אשמח לתשובתך

דניאלה
    06/02/2020

יוסי שלום ותודה על המענה. מדובר על רגישות לחלב פרה ואשמח לקבל הסבר ממך כי אני ממש בלחץ עם כל העניין הזה, דובר איתנו על תמ"ל על בסיס חלבון מפורק וקיבלנו מרשם לנוטרימגן. אתה ממליץ עליו? אתה יכול להסביר לי איך הנוטרימגן יכול למנוע אלרגיה בהמשך? האם ידוע תוך כמה זמן? ממש אודה לך על תשובתך. יום טוב, דניאלה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רגישות לחלב פרה

יוסי מצקל
    06/02/2020

דניאלה יקרה.
    רגישות לחלב פרה היא תגובה חיסונית שהגוף מייצר כנגד החלבונים שבחלב הפרה. תגובה זו על פי רוב נעלמת במהלך הילדות, מקובלת הסברה כי ב 75% מהמקרים היא נעלמת עד גיל 4-5. ברגע שמפרקים את החלבון לחלקיקים קטנים יותר במרבית המקרים הגוף לא מזהה את החלבון כ"אוייב" ולא מפתח כנגדו תגובה חיסונית. נוטרמיגן הינו מוצר ידוע מזה שנים רבות למטרה זו. אין חכם כבעל הנסיון. לדעתי צריך לנסות ולבדוק את תגובת התינוק. לפי טענת היצרן המוצר המכיל חיידקים פרוביוטיים גם מקצר את תקופת האלרגיה. שווה לנסות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על המענה המקצועי ועל

דניאלה
    09/02/2020

ההסבר המפורט, זה בהחלט עזר לי להבין יותר ועורר בי תקווה שיהיה בסדר ושזה יכול לעזור ואף למנוע אלרגיה בעתיד, רכשתי היום וננסה. שוב תודה רבה. דניאלה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו