עזרה דחופה! הכלבה מקיאה ולא אוכלת!

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• עזרה דחופה! הכלבה מקיאה ולא אוכלת!
    אורי
    26/03/2020

שלום! אני פונה לפורום זה לאחר שביצעתי מספר בדיקות לכלב וזה נראה שהבעיה לא עוברת.
    הכלב עובר סוג של התקפים פעם לשבוע שבהם היא לא אוכלת לא שותה רק מקיאה ומחפשת דשא לאכול כל הזמן. בוכה, מתפתלת, ומלקקת את הריצפה.עומדת בתנוחה של כאבי בטן. בהחלט נראה שמשהו לא בסדר בקיבה או בבטן. ביצענו בדיקות דם, רנטגן, רנטגן עם קיבה נפוחה, אולטרסאונד. בכל הבדיקות האלו לא נמצא שום דבר חריג. אנחנו נותנים לה אנטיביוטיקה וכדורי גסטרו. למספר ימים נראב שהבעיה הסתדרה אבל פתאום ההתקפים התחילו שוב, הוצאתי אותה החוצה והיא הקיאה 7 פעמים. פשוט נוראי. ההקאות הם אוכל מעוכל. הוטרינר הציע לתת לה רק אורז וזהו בלי האוכל שלה. אני לא יודע מה לעשות....בזבזתי כל כך הרבה כסף ואני כבר מיואש מהמצב שלה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אני יכול להציע לך משהו ששכן שהיה לי עשה עם חתול שלו

רונן
    27/03/2020

השכן שהחזיק "תרופה מהצומח" ברשיון (שכן היה חולה בסרטן) החזיק בחתול עם בעיות בשלפוחית, כל הזמן החתול היה מקיא, עם בריחת שתן ללא שליטה.
    אותו שכן היה מחביא פירורים בתוך האוכל - לאחר כמה ימים הבעיה פשוט נפתרה וכל מה שהוא היה צריך לעשות היה להמשיך עם אותו טיפול.
    במקרה שלך מדובר בכלב עם בעיה שונה, אבל עדיין שווה לנסות.
    (אותו חתול אגב הגיע לגיל ממש מבוגר, לא יודע אם עדיין חיי כי עברו כמה שנים מאז)

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו