פורום וטרינריה - יש לך שאלה?

פורום זה הוא המקום לבעלי כלבים, חתולים וכל בעל חיים אחר. כאן תוכלו להתייעץ עם וטרינרים על נושאים כמו חיסונים לכלבים, חיסונים לחתולים, חיסון כלב, עיקור, סירוס, אילוף, פרווה, המלטה, גורים, מסירת גורים, פרעושים, קרציות, כלבת ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כלבה משלשלת כמה שבועות- בת 10 חודשים
    מעיין
    24/04/2021

היי, כלבה בת 10 חודשים מעורבת,
    התחילה לשלשל לפני כשבועיים שבועיים וחצי. ניסינו לשלב את האוכל שלה עם אורז והשלשולים הפסיקו. חזרנו בהדרגה לאוכל שלה לבד חזרה לשלשל. ניסינו אוכל חדש ביחד עם אורז השלשול הפסיק, עכשיו כבר אוכלת רק את האוכל החדש- יציאות נראות טוב יותר אך עדין לעיתים ישנן יציאות ממש רכות לעיתים בסוף מימיות וריריות.
    הכלבה מאוד מאוד חיוניות קופצנית ואוכלת רגיל

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כלבה משלשלת כמה שבועות- בת 10 חודשים

הוספת תגובה

תמונה

• שיצו חולה מקיא ולא אוכל
    יפעת מנשקו
    23/04/2021

בשבוע שעבר הכלב שלי שיצו בן 9 הקיא פעמים רבות הקיא שינה גוונים והפך לחום . הכלב סירב לאכול ומיעט לזוז. ביום שבת לקחתי אותו למרפאה הוטרינר ערך שני צילומים ובדיקת דם . ערך גסטרוקופיה כדי לשלול עצם זר ולדבריו הקיבה היתה כולה עם דלקת . הוא נתן יומיים אנטיביוטיקה בוריד ואז המשכנו טיפול אנטיביוטי בנוזל ובכדורים בבית . זא 6 ימי טיפול . הכלב עדיין מסרב לאכול אני מזריקה לו מרק טחון מים לעיתים שותה עצמאית ולעיתים בהזרקה לפה. ההקאות כמעט נעלמו מידי פעם מקיא קצת חום והיום אף פלט צואה קטנה לבנה צמיגיה כמו מסטיק .
    מה עלי לעשות ? מה האפשרויות ? (אגב כבר הגעתי לתשלום של 3000 שח כולל התרופות ) . אני מודאגת מאוד.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    שיצו חולה מקיא ולא אוכל

הוספת תגובה

תמונה

• מזון איכותי לחתולים
    Sandy
    14/04/2021

שלום,האם קיים מגזין/אתר/עיתון כלשהו נחשב שבודק, מדרג וממליץ על סוגי המזון היבש לחתולים?

לקביעת תור
    סגירה
    מזון איכותי לחתולים

הוספת תגובה

תמונה

• סכרת לכלב שלי , בן 14 וחצי זכר פקינז שוקל 8 ק״ג
    ענבל אטיאס
    10/04/2021

הכלב שלי פקינז שוקל 8 ק״ג בן 14 וחצי זוהה חולה סכרת , נתנו לנו אינסולין הומלין nph בקופסה ירוקה ואמרו לתת אחרי האוכל פעמיים ביום כל 12 שעות ... האם זה נכון לתת אחרי האוכל ? והאם זה באמת עובד 12 שעות כי כרגע אני מזריקה 8.5 יחידות והכלב עדיין מורעב כל הזמן ושותה המון ומשתין המון ואני אובדת עצות בבקשה עזרה

הוספת תגובה

תמונה

• פצע ליד העין שלא עובר
    עופר
    05/04/2021

הפצע הזה הרבה זמן לא מתרפא כבר 3 שנים נותן לכלבה אנטיביוטיקה שמתי לה פולידין והמקום כל פעם מפתח מוגלה. מה אפשר לעשות?...

לקביעת תור
    סגירה
    פצע ליד העין שלא עובר

הוספת תגובה

תמונה

• שלום, היכן מדרגים את איכות המזון הטוב ביותר עבור חתולים?
    Sandy
    03/04/2021

הוספת תגובה

תמונה

• שלום, היכן מדרגים את איכות המזון הטוב ביותר עבור חתולים?
    Sandy
    03/04/2021

הוספת תגובה

תמונה

• גירוד חזק אצל חתולה בת 13
    אני
    26/03/2021

יש לי חתולה בת 13, אצלי מגיל כמה ימים כשהאמא נעלמה והיא הייתה כולה הפרשות מכל מקום בגוף...טיפלתי בה(עין אחת לא שרדה) והיא אצלי עם יתר החבר'ה..
    תמיד הייתה "מוזרה" ולא מובנת.
    היסטרית ברמות, צורחת במצבים לא ברורים, ולמרות שכל הזמן רוצה חיבוק וליטוף(גם ממני וגם מהחיות) היא לא מסוגלת לא לשלוף ציפרניים ולנשוך.
    מזה כשנה אובחנה סכרת ואני מזריקה פעמיים ביום אינסולין.
    לאחרונה עליתי על זה שכשאני מגרדת אותה , בעיקר בע"ש תחתון ליד זנב, היא משתגעת!!!!
    מצד אחד רוצה עוד ועוד ויחד עם זה צורחת ו"אוכלת" את עצמה בטירוף.
    גיליתי שזה אזור עם קליפות וקשקשים...
    יש לכם ניסיון עם משהו דומה?
    יש משהו שאני יכולה למרוח כדי להרגיע?
    ובכלל אם יש איזה טיפ להרגעתה של מזל.
    תגידו: האם יתכן שהגורים שהאמא נוטשת הם גורים שהיא יודעת שלא ישרדו כעצמאים בחוץ?
    כי כל החתולים שאני מגדלת וגידלתי, היו במצב דומה, בני יומם שננטשו, וכולם נשאו שריטה כזאת או אחרת...
    בניגוד לחתולי הרחוב "הבריאים בנפשם"..שאני מאכילה.
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    גירוד חזק אצל חתולה בת 13

הוספת תגובה

תמונה

• שריטה בעין לגור כלב בן 3 שבועות
    עירית
    22/03/2021

שלום. גור כלבים בין 3 שבועות שנשרט בעין. וטרינרית עשתה ניתוח כירורגי ואמרה שקשה לדעת אם יוכל לראות בעין.
    מתי ניתן לבצע בדיקת ראיה לכלב לוודא האם הראיה נפגעה?
    תודה

הוספת תגובה

תמונה

• מוות פתאומי של הכלב בשל תולעת הפרק (כנראה).
    uri scharfberg
    14/03/2021

שלום לכולם. לצערי הרב כלב הזאב שלי מת בפתאומיות, תוך שעה, ללא כל סימני מחלה קודמים, ברורים. כנראה בשל מחלת "תולעת הפרק".
    אני מחפש בעלי כלב שקרה להם מקרה דומה. מה הם הסימפטומים של תהליך הקריסה והמוות של הכלב, כדי לברר, להבין טוב יותר, האם המוות הוא כתוצאה של מחלת "תולעת הפרק". בתודה מראש להתייחסות לנושא. אורי שרפברג.

הוספת תגובה

תמונה

• מוות פתאומי של הכלב בשל תולעת הפרק (כנראה).
    uri scharfberg
    14/03/2021

שלום לכולם. לצערי הרב כלב הזאב שלי מת בפתאומיות, תוך שעה, ללא כל סימני מחלה קודמים, ברורים. כנראה בשל מחלת "תולעת הפרק".
    אני מחפש בעלי כלב שקרה להם מקרה דומה. מה הם הסימפטומים של תהליך הקריסה והמוות של הכלב, כדי לברר, להבין טוב יותר, האם המוות הוא כתוצאה של מחלת "תולעת הפרק". בתודה מראש להתייחסות לנושא. אורי שרפברג.

הוספת תגובה

תמונה

• כלבה בת 12 שלא מסוגלת להתאפק לשתן
    אורנה
    11/03/2021

הכלבה שלי בת 12. בשבוע האחרון היא שותה כמויות גדולות מאוד של מים ומיד יוצאת להשתין. זו כלבה שהיתה מסוגלת להתאפק ועכשיו בכל יום שאני חוזרת מהעבודה מחכות לי שלוליות ענקיות של שתן בבית. האם זו בעיה רצינית ?

הוספת תגובה

תמונה

• פאג סיני- טיולים שלוש פעמים ביום
    סופי
    31/01/2011

הייייי
    לפניי כמה ימים אימצתי פאג בן שנה וחצי שעבר 2 בתיים בסך הכול הוא כלב טוב אבל יוצא לו להשתיין לי בבית למרות שאני מוציא אותו 3 פעמיים ביום לטיול בין חצי שעה עכשיו רציתי לחנך אותו וסגרתי אותו בחדר כ"עונש " האם זה בסדר ומקובל או שבגלל שהוא רגיל להסתובב חופשי בבית הוא יעשה לי בכוונה וימשיך להשתיין בבית ואיך אפשר לגרום לו להפסיק לעשות את צרכיו בבית ושילמד להתאפק עד לטיול ולעשות את צרכיו בחוץ?? אשמח לתשובה במהירות סופי

הוספת תגובה

תמונה

• This design is wicked! You definitely know how t...

buy brand temovate
    03/03/2021

This design is wicked! You definitely know how
    to keep a reader amused. Between your wit and your videos,
    I was almost moved to start my own blog (well, almost...HaHa!) Great job.
    I really enjoyed what you had to say, and
    more than that, how you presented it. Too cool!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התאמת רתמה לכלבה גורה - התייעצות
    אורי
    01/03/2021

שלום. יש לנו כלבה בת 5 חודשים. אומצה בגיל צעיר מעמותה. עדיין מושכת בטיולים, הבעיה היא שהיא מצליחה להשתחרר מכל רתמה שניסינו להתאים לה. פעם אחת כמעט ברחה, מלחיץ מאד. מנסים להקנות הרגלי הליכה עם מאלף, אך יקח זמן... הרתמה היחידה שטכנית לא תוכל לברוח ממנה היא קולר רגיל, אולם הזהירו אותנו שאם בינתיים תמשיך למשוך גם אם לא כל הזמן, עלול לגרום לה נזק בגב... היא כלבה מעורבת לפחות חצי כנענית וכבר בגודל בינוני. נשמח לתשובה...

הוספת תגובה

תמונה

• רביית ארנבים - צאצאים-חיית מחמד
    אנונימית
    26/02/2021

1.האם ניתן שהארנב שמוט האוזניים יתרבה עם ארנב בעל אוזניים למעלה ?
    2.איך ניתן לארגן את זה בצורה נכונה ומומלצת שהארנבים יתרבו בינהם?

הוספת תגובה

תמונה