פורום וטרינריה - יש לך שאלה?

פורום זה הוא המקום לבעלי כלבים, חתולים וכל בעל חיים אחר. כאן תוכלו להתייעץ עם וטרינרים על נושאים כמו חיסונים לכלבים, חיסונים לחתולים, חיסון כלב, עיקור, סירוס, אילוף, פרווה, המלטה, גורים, מסירת גורים, פרעושים, קרציות, כלבת ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כתמים על הלשון של החתולה
    מיכל
    29/09/2018

היי יש לחתולה שלי כתמים סגולים שחורים על הלשון וריח רע מהפה
    מה זה? ומה אופן הטיפול?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• האם אני יכול להידבק בכלבת כתוצאה מהמקרה הבא?
    משה
    18/09/2018

יש אישה (בן אדם) שכל הזמן כלבים ובעלי חיים אחרים חלקם לא מחוסנים נגד כלבת מלקקים לאישה הזאת את הציפורניים שלה ו 3 דקות אחרי זה האישה הזאת יתעצבנה עליי ושרטה אותי וירד לי דם , האם אני יכול להידבק כתוצאה מזה בכלבת?
    תודה מראש.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חתולה - לקחת לחו"ל או להשאיר בארץ?
    תומר
    16/09/2018

היי,
    יש לי חתולה בת 12, שוקלת תשעה קילו, כלומר שמנה למדי, שגדלה כל חיה בתוך הדירה שלי. אני נוסע עכשיו לחו"ל להתשקע ואני מתלבט אם להטיס אותה איתי או להשאיר אותה כאן אצל הוריי.
    החסרון של לקחת אותה איתי הוא שהטיסה לא נעימה בכלל ובגלל שהיא כבדה בטח היא לא תוכל לטוס איתי אלא תצטרך להיות בבטן המטוס, ובנוסף לזה, העובדה שאין לי בחו"ל דירה קבועה שמחכה לי ובטח אצטרך לעבור פעמיים שלוש עד שאמצא משהו קבוע.
    האפשרות של להשאיר אותה כאן היא להשאיר אותה אצל הוריי, שחיים בקיבוץ. שם, היא תאלצץ להסתגל לחיים של חצי בבית חצי בחוץ, באזור פתוח שיש בו כלבים, חתולים אחרים וכולי, סביבה וצורת חיים שהיא לא מכירה ושאיתה היא אף פעם לא התמודדה.
    השאלה שלי היא מה נראה שיהיה עדיף עבור החתולה, להשאר איתנו במחיר של טיסה בתנאים לא נוחים ומעבר של דירה או שתיים עד שנשתקע, או נסיון הסתגלות של חתולה מבוגרת יחסית לחיים בחצי חוץ חצי פנים, חוץ אחרי שחיה את חייה בדירה בעיר?
    תודה רבה,
    תומר

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• גירוד עד זוב דם אצל חתולה
    חני
    15/09/2018

שלום, יש לי חתולה בת 13, היא מגרדת את עצמה עד זוב דם. הבטן שלה כולה אדומה וללא שיערות. בנוסף יש לה מין גושים כאלה במקומות אחרים בגוף וגם קרחות. אני לא יכולה לקחת אותה לוטרינר כי זה יהיה לה טראומתי מאוד ואני מפחדת שזה יזיק יותר מיועיל. אני ממש אשמח לעזרה, כבר לא יודעת מה לעשות בשביל לעזור לה.
    תודה רבה, חני.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שינויים בהתנהגות של הכלב ופרכוסים
    יוליה
    15/09/2018

זמן שהיינו בחו"ל כלבינו שסובל מחרדת נטישה והיה עם אחותי בבית עבר פעמיים פרכוס...
    מאז לא עצמו . לא מתנהג כמו קודם . עומד מול דלת ובוהה בה מקודם היה פותח כל דלת מולו. לא מגיב לשמו. מתהליך בלי מטרה. בלי סוף..כששותה מים מתפזרים סביבו. היה כלב אנרגטי מלא מרץ . עכשיו בקושי יכול לצאת חוזר עייף. עשינו בדיקות דם mri וגודל csf שהיו בו חלבונים. אבל לא משהו שיכול להסביר את מצבו.
    התחלנו פנוברביטל בגלל עוויתות סטרואידים. מצבו לא משתפר. לפעמים רגליים אחריות מתקשה לעמוד יציב ...
    מה עוד אפשר לעשות ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• הפצע מגליד והיא פוצעת את עצמה שוב ושוב + האם ניתן לטפל עם בפנתן פלוס
    סטפ
    28/08/2018

שלום, יש לי גיורת חתולים בת 4 חדשים
    יש לה פצע קרוב לעין (העין הוסרה ותפורה -הרפס)
    הפצע מגליד והיא פוצעת את עצמה מחדש. היא קטנה מדי לצווארון
    ניסינו לחבוש את הרגל שאיתה היא מגרדת אבל זה לא החזיק מעמד
    מורחת לה סינטומיצין אבל היא לא מצליחה לעבור את שלב הגלד
    האם בפנתן יכול להרגיע את הגדר? מה עוד ניתן לעשות? תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפולי שיניים לחתול מבוגר
    מורןשחר
    22/08/2018

שלום חברים,
    יש לי חתול מבוגר כבן 11 שאני רוצה לעשות לו טיפול שיניים.
    כיוון שאני מתגורר ליד חדה, פניתי לוטרינר בחדרה הזה
    אבל הוא אמר לי שאין ביכולתו לעשות טיפולי שיניים לחתולים ושבכללי הוא בכלל לא ממליץ על כך.
    מה דעתכם? האם לא מומלץ לעשות טיפול שניים לחתולים ואם זה כן אפשרי אשמח לשמוע על וטרינר שעושה את זה בחדרה או הסביבה
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חניכיים/ המטומות חוזרות ללברדורית
    מיכל
    21/08/2018

היי, מנסה בכל דרך. הרה, לברדורית בריאה בת בקרוב 4. לאחרונה הופיעו שטפי דם בחניכיים. נשללה לוקמיה, היסטולוגיה הראתה דלקת מקומית. הוטרינר חושד בתהליך אוטואימוני. בדיקות דם ואולטרסאונד בטן וחזה תקינים. סטרואידים שיפרו מהר מאוד את המצב, אך בהפסקת נראה שהעניין חוזר. כרגע לא ברור לאן הרוח נושבת, חשבתי להתייעץ גם כאן, לכל רעיון. מצרפת תמונות. מלבד החניכיים, חיונית מאוד. אוכלת היטב, שותה, משחקת ומשקלה נשמר. תודה מראש!

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• האם תוכי יכול להעביר כלבת
    דויד
    14/08/2018

בעל החיים תוכי יכול להדביק במחלת כלבת בני אדם בדרך כלשהי?
    תודה מראש.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שילוב חיסונים ( מרובע לצד זריקת צילום )
    אילת
    13/08/2018

שלום. חתולה בת שנתיים קיבלה חיסון מרובע ובאותו מעמד גם זריקתתילוע ( כחלק משגרת חיסונים שנתיים )האם מותר לשלב בין השניים ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• נפיחות בבטן של הכלבה שלי אשמח לענה מהיר
    יניב
    05/08/2018

שלום רב לפניי כשבוע שמתי לב לנפיחות קטנה בבטנה של כלבתי .
    הנפיחות בצבע כחול ובהתחלה הייתה מכוסה בקצת דם.
    אחריי הניקוי אין יותר דם אך נראה כי יש דם בפנים משהו בצבע כחול.
    חשבתי שאולי זה יכול להיות זיהום?
    . או אולי נכנס לה משו מתחת לעור..?
    (לא נשך אותה כלב או שמשו נתקע לה בבטן)
    תודה על המענה יש תמונות מצורפות

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• כתמים על עור הכלב
    חגית
    04/08/2018

שלום יש לי כלבה מסוג ג'ק ראסל יצא לה על הגוף כתמים שחורים וחומים השאלה שלי עם זה טבעי ונשירה החלפנו לה את אוכל יש מצב שזה מזה ...................

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• פצעים באוזן לכלבה בת 5
    גפן
    01/08/2018

היי,לכלבה שלי בת 5 מעורבת הופיעו לפני שבוע פצעים באוזניים
    הלכנו לווטרינר בחמישי שעבר ונאמר כי הכל בסדר והפצעים יעברו ולא צריך משחה ובמקרה ותהיה החמרה לחזור אליו
    היום הבחנתי כי באוזן אחת הפצעים עברו אבל באוזן השנייה הפצעים גדלו ואני מודאגת(אני יכולה לגעת לו באוזן בלי שום בעיה) והיא מגרדת את האוזן מדי פעם
    מצרפת תמונה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מהו השטח האדום על האשך של הכלב?
    נויה
    24/07/2018

שלום,
    פתאום שמתי לב לאודם משונה על האשך של הכלב שלי.
    הוא צ׳יוואווה בן 5 שנים, חולה אפילפסיה ומטופל בפנוברביטון.
    הייתי רוצה לדעת במה מדובר?
    תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חתולה פרסית שלי בת 13 מקיאה מן קצף לבן ומשהו נוזלי ללא צבע
    אלכס
    23/07/2018

שלום רב,
    אשמח לעזרה...
    חתולה פרסית שלי גרה בבית...מסרקים אותה כל יום ולפעמים פעמיים ביום. בת 13 .בתקופה אחרונה היא מקיאה מן קצף לבן ומשהו נוזלי ללא צבע. אוכלת מעט, שותה מים רגיל, עושה צרכים שלה כרגיל.
    הקאות האלה חוזרות על עצמם מדי פעם. מה אלי לעשות?מה יכול לגרום לזה? אשמח לתשובה מהירה ועזרה. תודה לעונים.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה