פורום וטרינריה - יש לך שאלה?

פורום זה הוא המקום לבעלי כלבים, חתולים וכל בעל חיים אחר. כאן תוכלו להתייעץ עם וטרינרים על נושאים כמו חיסונים לכלבים, חיסונים לחתולים, חיסון כלב, עיקור, סירוס, אילוף, פרווה, המלטה, גורים, מסירת גורים, פרעושים, קרציות, כלבת ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פירכוס והקאה אצל גור כלב
    אורטל
    28/07/2021

שלום
    יש לי כלב גזעי בן 3 חודשים, עדיין לא עבר חיסון.
    שמתי לב כי יש לו טיפה עיניים אדומות , והקיא מספר פעמים לפני שבועיים .
    שלשום הקיא פעם 1 ופירכס בזמן שינה .
    האם תוכלו להגיד לי האם כדאי לדאוג?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    פירכוס והקאה אצל גור כלב

הוספת תגובה

תמונה

• כדורים לטיפול בתולעים בבורדר מעורב
    תומר
    27/07/2021

היי, יש לי בורדר מעורב בן שנה וחצי ששוקל באזור ה40 קילו בערך.
    בעבר קניתי מוטרינרית ברבקטו כחול שעשה עבודה טובה,יש המלצות על חברות אחרות?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כדורים לטיפול בתולעים בבורדר מעורב

הוספת תגובה

תמונה

• חתול מסורס מתנהג כחתול מיוחם
    נועה
    27/07/2021

שלום רב,
    החתול שלי בן 3 בערך. סורס בגיל שנה וחי רק בתוך דירה ולא בחוץ. בזמן האחרון החל להראות סימנים של ייחום... מאונן על שמיכות, בזמן שתופס בשיניים את השמיכה, לחילופין, תופס שרוול ארוך של חולצה ועושה אותו הדבר. בוכה בלילות. ומצאתי מספר פעמים, פינה ליד השירותים שלו, שבה יש שתן.
    כיצד זה ייתכן שהוא חווה את כל הסימפטומים של חתול מיוחם?תודה מראש

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    חתול מסורס מתנהג כחתול מיוחם

הוספת תגובה

תמונה

• חתולה בוגרת מייללת בלילות
    אירית גולדווסר
    25/07/2021

מה הסיבה לכך שהחתולה שלי בת 8 ממשיכה ליילל בלילות מפריעה לנו לישון.?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    חתולה בוגרת מייללת בלילות

הוספת תגובה

תמונה

• טוקסופלזמה, האם ניתן לחסן?
    א.ז.
    22/07/2021

שלום, רציתי להתייעץ
    לפני כחצי שנה כלבה שלי, בת 5.5, קוקר ספניאל, נחשפה לטוקסופלזמוזיס, מה שככל הנראה גרם לה לשיתוק היקפי מלא, שנמשך כשבועיים. למזלנו, פנינו לקליניקה ווטרינר מעולים, שמייד המליצו על טיפול קלינדומיצין וכבר כעבור יומיים-3 הכלבה החלה להראות סימני שיפור, וחזרה לעצמה עוד כעבור כשבועיים. מאז ביצענו עוד כ2 בדיקות מעבדה לנוגדני טוקסופלזמוזיס, בהפרשים של כחודשיים, ועד עכשיו היא עדיין מטופלת בקלינדומיצין, למרות שהיא חזרה לעצמה מזמן. שאלה שלי: האם במצב שלה ניתן כרגע לעשות את החיסון השנתי המשולש, או שכדאי לחכות? כי הבנתי שגם לחיסון עלולה להתפתח תגובה של שיתוק...אודה מאוד על תשובה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    טוקסופלזמה, האם ניתן לחסן?

הוספת תגובה

תמונה

• חתול לא אוכל אחרי חיסון
    פיפה
    21/07/2021

שלום, חתול בן 7, שחי בחצר, קיבל לפני 5 ימים חיסון מרובעת שנתי. מאתמול בלילה לא אוכל ולא שותה כיממה, מתבודד בחצר. האם יכול להיות ש 5 ימים אחרי החיסון מרגיש לא טוב מהחיסון? מתי עלי להתחיל לדאוג ולקחת לבדיקה אצל הוטרינר. תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    חתול לא אוכל אחרי חיסון

הוספת תגובה

תמונה

• לבן בתוך האף לחתול
    גיל דבן
    21/07/2021

היי

יש לחתול לבן בתוך האף מה זה?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    לבן בתוך האף לחתול

הוספת תגובה

תמונה

• כתמים שחורים בעור הכלב באבירים שונים
    סמדר מאיר
    14/07/2021

כלבתנו בת 13, לאורך השנים מתפתחים אצלה כתמים שחורים באברים שונים.
    לא חל שינוי התנהגותי, לא הוחלף מזון, אין פרעושים.
    האם יש תשובה או פתרון?!

הוספת תגובה

תמונה

• כלב מלטז ננסי חרדתי ורגיש מאוד
    שירן36
    11/07/2021

יש לי כלב מלטז ננסי חרדתי ורגיש מאוד אני נמנעת לקחת אותו לוטרינר או לתספורת לרוב כי הוא פוחד ובטראומה. איך אפשר להקל עליו את החיים ולטפל בו חוץ מהאופציה של לטשטש אותו כל פעם תודה לתגובתך.

הוספת תגובה

תמונה

• צליעת חתול צעיר בעקבות נפילה
    מיכל
    21/06/2021

לפני שבוע החתול הסיאמי שלנו בן 5 וחצי שבועות נפל מגובה של כמטר ושלושים על הרצפה ויילל מכאב.
    מיד לקחנו אותו לווטרינר, הוא נתן לו זריקה נגד דלקת וכעבור 24 שעות עוד זריקה.
    הוא אמר שזה לא שבר כי החתלתול דרך קצת על הרגל.
    נכון שהוא דורך קצת על הרגל אבל הוא צולע כבר שבוע. הווטרינר מציע לי לתת לו עוד זריקה.
    האם לא צריך לעשות צילום רנטגן או צילום אולטרסאונד? הווטרינר לא עשה לו שום צילום. ואם כן, איזה צילום עדיף רנטגן (עצמות) או אולטרסאונד (רקמות רכות)?

הוספת תגובה

תמונה

• פצעונים בפני הכלבה
    עירית
    19/06/2021

ערב טוב
    יש לגורה בליטות כאלה בחלק התחתון של הפנים קרוב ליציאת השפם לכיוון הצוואר האחורי...מרגיש כמו פצעונים. טל ניסה להסתכל והתקלפו 2 פצעונים קטנים...ותחושה שיש עוד. נשמח אם תוכלי להסתכל...
    צילמתי מה שיכולתי להתרשמות...

לקביעת תור
    סגירה
    פצעונים בפני הכלבה

הוספת תגובה

תמונה

• אמפולות נגד פרעושים וקרציות לחתול
    יפעת
    14/06/2021

שלום, ברשותי חתול החי בחצר. בתחילה ענד קולר של סרסטו נגד קרציות ופרעושים, אך פיתח תגובה אלרגית בעור (עור אדמדם, מגורה ודלקתי), הוטרינר החליף לו את הטיפול לאמפולות של ברבקטו, אותם קיבל כשנה , ושוב פיתח תגובה ארלגית.. בשנה האחרונה טופל באמפולות של סטרונגהולד, ושוב בחודש האחרון פיתח תגובה אלרגית (קרחת, עור מגורה במקום בו שמנו את האמפולה). ברצוני לברר האם יש אמפולות אחרות נגד קרציות ופרעושים, שנוכל לנסות? תודה יפעת

הוספת תגובה

תמונה

• החלמה לאחר ניקוז נוזלים- כנעני'גולדן
    אלון חיימוב
    16/05/2021

כלבתי מגזע מעורב כנעני\ גולדן סבלה מ-טפונדה ונוזלים בכיס בלב ,(הגיעה לאחר שסבלה מתשישות קשה) לאחר ניקוז הנוזלים חזרה להיות כלבה חיונית ואנרגטית כהרגלה, ניתנו לה כדורים לקרישת דם hexakapron 500 גר' ל 20 יום שלוש פעמים ביום. האם קיים צורך להמשיך במתן תרופה זו ?או שיש בכך אפקט שיורי. ברצוני להדגיש שהווטרינרית המטפלת לא סיפקה תשובה ברורה לשאלה זו. חשוב להדגיש שנכון לשלב זה כלבתי חשה בטוב ואנרגטית כהרגלה בהתאם לגילה ( בת 7)

הוספת תגובה

תמונה

• כלבה משלשלת כמה שבועות- בת 10 חודשים
    מעיין
    24/04/2021

היי, כלבה בת 10 חודשים מעורבת,
    התחילה לשלשל לפני כשבועיים שבועיים וחצי. ניסינו לשלב את האוכל שלה עם אורז והשלשולים הפסיקו. חזרנו בהדרגה לאוכל שלה לבד חזרה לשלשל. ניסינו אוכל חדש ביחד עם אורז השלשול הפסיק, עכשיו כבר אוכלת רק את האוכל החדש- יציאות נראות טוב יותר אך עדין לעיתים ישנן יציאות ממש רכות לעיתים בסוף מימיות וריריות.
    הכלבה מאוד מאוד חיוניות קופצנית ואוכלת רגיל

הוספת תגובה

תמונה

• שיצו חולה מקיא ולא אוכל
    יפעת מנשקו
    23/04/2021

בשבוע שעבר הכלב שלי שיצו בן 9 הקיא פעמים רבות הקיא שינה גוונים והפך לחום . הכלב סירב לאכול ומיעט לזוז. ביום שבת לקחתי אותו למרפאה הוטרינר ערך שני צילומים ובדיקת דם . ערך גסטרוקופיה כדי לשלול עצם זר ולדבריו הקיבה היתה כולה עם דלקת . הוא נתן יומיים אנטיביוטיקה בוריד ואז המשכנו טיפול אנטיביוטי בנוזל ובכדורים בבית . זא 6 ימי טיפול . הכלב עדיין מסרב לאכול אני מזריקה לו מרק טחון מים לעיתים שותה עצמאית ולעיתים בהזרקה לפה. ההקאות כמעט נעלמו מידי פעם מקיא קצת חום והיום אף פלט צואה קטנה לבנה צמיגיה כמו מסטיק .
    מה עלי לעשות ? מה האפשרויות ? (אגב כבר הגעתי לתשלום של 3000 שח כולל התרופות ) . אני מודאגת מאוד.

לקביעת תור
    סגירה
    שיצו חולה מקיא ולא אוכל

הוספת תגובה

תמונה