פורום וטרינריה - יש לך שאלה?

פורום זה הוא המקום לבעלי כלבים, חתולים וכל בעל חיים אחר. כאן תוכלו להתייעץ עם וטרינרים על נושאים כמו חיסונים לכלבים, חיסונים לחתולים, חיסון כלב, עיקור, סירוס, אילוף, פרווה, המלטה, גורים, מסירת גורים, פרעושים, קרציות, כלבת ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• לורי קשת שלא מפסיקה לצעוק
    Lari
    16/05/2022

שלום,
    יש לי תוכי לורי קשת נקבה כבת שבע,
    התוכי לא מפסיקה לצרוח, כמעט ללא הפסקה.
    היא מקבלת מלא תשומת לב ואהבה, היא מסתובבת חופשי רוב היום, וישנה בלילה כ11 שעות.
    מבחינה פיזית היא חיונית מאד ובריאה וגם נפשית היא תוכי שמחה ואנרגטית.
    החלפתי לה לאחרונה את האוכל לדייסה יעודית ללורי, התזונה שלה באופן כללי הייתה ועדיין מאד מאוזנת המורכבת מפירות בשלים, ניצנים, שייק פירות, ודגנים שלא מכילים גרעינים וזרעונים
    אבל נראה שלפעמים היא לא אוכלת כמו שצריך, למרות שאני מקפידה איתה על תזונה נכונה ללורי קשת.
    אשמח לדעת אם אפשר לדעת מה מפריע לה? איך אפשר לגרום לה להפסיק לצרוח?
    אולי זה חשוב: יש לי תוכי נוספת בבית, קוניור שמש, נקבה כבת 9, הן לא מסתדרות (הלורי קשת בד"כ תוקפת אותה), יש להן כלובים נפרדים, וכשהן משוחררות הן לא מתקרבות אחת לשניה, יש להן מרחב גדול לתנועה ולתעופה, ולכן עד כה זה אף פעם לא היווה בעיה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    לורי קשת שלא מפסיקה לצעוק

הוספת תגובה

תמונה

• ייבוש חלב לחתולה
    ש.ג
    12/05/2022

ערב טוב
    חתולה שהמליטה לפני חודשיים הגורים נמסרו אתמול לאימוץ
    יש לה חלב באטינים השאלה אם מתייבש לבד או שצריך התערבות
    נ.ב החתולה מתנהגת כרגיל אוכלת שותה ונינוחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    ייבוש חלב לחתולה

הוספת תגובה

תמונה

• ייבוש חלב לחתולה
    ש.ג
    12/05/2022

ערב טוב
    חתולה שהמליטה לפני חודשיים הגורים נמסרו אתמול לאימוץ
    יש לה חלב באטינים השאלה אם מתייבש לבד או שצריך התערבות
    נ.ב החתולה מתנהגת כרגיל אוכלת שותה ונינוחה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    ייבוש חלב לחתולה

הוספת תגובה

תמונה

• האם שני התרסיסים משמשים לאותה המטרה
    מיכל שגב
    12/05/2022

האם שני התרסיסים משמשים לאותה מטרה ?
    החומר הפעיל זהה אך במינון שונה ,
    עלהתרסיס הכחול מצויין שמיועד לריקבון פרסות ,
    על הלבן רשום לזיהומים חיצוניים כללים .
    אשמח להסבר .

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    האם שני התרסיסים משמשים לאותה המטרה

הוספת תגובה

תמונה

• חתולה סובלת חתולת בית בריטית
    כרמלה
    07/05/2022

בת 5 שנים שישי שבת לא אכלה הבליעה מאד קשה לה, בקושי מים, מידי פעם פותחת את הפה. אין שיעול ,ירקה נוזל ריר לבן. תנוחה של חתול סובל. מה לתת לה כדי להקל עליה?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    חתולה סובלת חתולת בית בריטית

הוספת תגובה

תמונה

• פצע על העור אצל הכלב
    דניאל
    26/04/2022

היי , ראיתי שיש לכלב שלי כמו גוש עיגול מדמם בעור באזור ליד הפטמות , בטן תחתונה רציתי להתייעץ מה צריך לעשות? מה זה יכול להיות? צריך לקחת לוטרינר ?
    הגוש טיפה נפוח ניסיתי לנגב טיפה לראות אם מתקלף אבל לא יורד שום דבר רק דם
    אני רואה שזה מציק לו קצת הוא מלקק את זה , נראה כמו עקיצה כל שהיא אבל אני רואה שממש האזור מתחת לפצע גם נפוח מהבפנים

לקביעת תור
    סגירה
    פצע על העור אצל הכלב

הוספת תגובה

תמונה

• ניתוח להסרת כפל פנים
    בעלים של פקינז
    17/04/2022

שלום רב,
    האם מומלץ כי ניתוח להסרת כפל פנים של פקינז יבצע וטרינר מומחה עיניים, וטרינר מומחה אחר?
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    ניתוח להסרת כפל פנים

הוספת תגובה

תמונה

• ניתוח להסרת כפל פנים לפקינז
    בעלים של פקינז
    17/04/2022

שלום רב,
    מהי רמת המסוכנות של ניתוח להסרת כפל פנים של פקינז בן 10- 12 שנים לערך.
    אם יש לו דלקות עיניים חוזרות וכאבים בעין האם מומלץ בגיל זה?
    תודה רבה

הוספת תגובה

תמונה

• בטן שוקעת של חתולה
    שי
    12/04/2022

יש חתולת רחוב שאני דואג להאכיל תקופה ארוכה ,שמתי לב שנהיה אצלה בבטן התחתונה הכל כמו שק של קנגרו ,מין נפולת כזו ,רציתי לדעת אם מדובר במשהו מסוכן ? על פניו היא משדרת עסקים כרגיל. ואין שום דבר חריג בהתנהגות שלה

לקביעת תור
    סגירה
    בטן שוקעת של חתולה

הוספת תגובה

תמונה

• יחום ראשון והריון
    עינת דהן
    02/04/2022

כלבת ציוואווה בת 8 חודשים כמעט, יחום ראשון. שמרנו שלא יתקרב אליה הזכר בעזרת תחתוני יחום אבל צערי בלי ששמנו לב הנקבה הורידה את התחתון והזכר הצליח להזדווג איתה. במידה והיא נכנסה להריון עד כמה זה מסוכן בגיל כזה?

לקביעת תור
    סגירה
    יחום ראשון והריון

הוספת תגובה

תמונה

• כלבתי האהובה המבוגרת
    Meital Carmi
    15/03/2022

היי
    כלבתי בת ה16 מתחילה לאבד ראייה, נדמה שיש קטרקט האם יש משהו שאוכל לעזור לה ? האם יש טיפול שמונע התידרדרות
    תודה מקרב לב לעונים

לקביעת תור
    סגירה
    כלבתי האהובה המבוגרת

הוספת תגובה

תמונה

• אוגר עם בעיית עור
    Tali
    08/03/2022

היי, האוגר שלנו בן שנה וחצי ולפני כמה שבועות ראינו מתחת לבית השחי ובאוזן אזור ללא שיער שנראה כמו עור מגורה. וטרינר ראה אותו ואמר שזו דלקת או גידול ורשם לו משחה על בסיס דבש. בבית השחי זה קצת השתפר אבל האוזן החמירה. האם יכול להיות שזה גידול אם הופיע בשני מקומות? יש לי תמונה ברורה של האוזן במידה ואוכל לשלוח. אשמח לשמוע לדעתך. תודה מראש!

לקביעת תור
    סגירה
    אוגר עם בעיית עור

הוספת תגובה

תמונה

• הכלבה צורכת נקסגארד לכן זה לא קרציה
    לירון
    28/02/2022

מישהו יודע מה זה?

הכלבה צורכת נקסגארד לכן זה לא הגיוני לי שזה קרציה
    מה זה כן?
    זה נמצא בסנטר/החלק התחתון של הפה שלה

הוספת תגובה

תמונה

• עפעף חצי סגור מטיפות דתאמיצין
    מיכל
    21/02/2022

לאחר טיפול בחתול בדתאמיצין בגלל דלקת קשה בעיניים שנרגעה לאחר שבועיים והופיעה שוב וטופלה שוב נהיה לו עפעף חצי סגור..האם זה הרעלה מהטיפות? האם זה יחלוף והעפעף יפתח או ישאר חצי סגור? יש טיפול למצב כזה?

הוספת תגובה

תמונה

• אלרגיה חמורה לקרדית אבק, איזה כלב אוכל לאמץ?
    רועי
    19/02/2022

שלום לכולם,

לאחר בדיקה אצל אלרגולוג גיליתי שלמעשה אין לי אלרגיה לכלבים (לפני 20 שנה דווקא נאמר לי שיש אלרגיה קשה) אבל האלרגיה לאבק שלי בדרגה מקסימלית.

המלצת הרופא הייתה לא לאמץ כלב, אבל אם בכל זאת זה הכיוון, הרי שעליי להייעץ עם וטרינר לגבי גזע כלב ששגרת הטיפוח שלו כוללת שטיפה שבועית.

אשמח לדעת על סוגי כלבים המתאימים לתיאור. בנתיים הפנו אותי לפודלים ולכל מני כלבים יקרים, ואני בכלל מעוניין לאמץ.

אודה על עזרתכם האדיבה

הוספת תגובה

תמונה