פורום וטרינריה - יש לך שאלה?

פורום זה הוא המקום לבעלי כלבים, חתולים וכל בעל חיים אחר. כאן תוכלו להתייעץ עם וטרינרים על נושאים כמו חיסונים לכלבים, חיסונים לחתולים, חיסון כלב, עיקור, סירוס, אילוף, פרווה, המלטה, גורים, מסירת גורים, פרעושים, קרציות, כלבת ועוד
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אבנים בכליות - כלב שיצו
    אירנה
    18/09/2023

שלום ,
    יש לי כלב מגזע שיצו הוא בן 10 ושמונה חודשים, לאחרונה הוא עושה הרבה פיפי בבית ולא יכול להתאפק אפילו בלילה . לפני שבועיים לערך שמנו לב שהוא לא במיטבו ויש לו דם בשתן ,לקחנו אותו לווטרינר היא אמרה שיש לו דלקת וחשד לאבנים בכליות,נתנה טיפול תרופתי שעזר ,וחפרה לנו על האוכל ,היה אוכל מונג' היפולרגני על בסיס דגים ,וכשכל זה קרה החלפתי לנטורל גרדאנס היפולרגני על בסיס דג,הוטרינרית חופרת שצריך לתת רק רויאל קנין לגזע קטן היפולרגני,אתמול שוב היה לו דם בשתן לקחנו אותו לוטרינרית עשתה אולטרסאונד ואמרה שיש לו אבנים בכליות נתנה טיפול תרופתי שוב חופרת על האוכל ,וכשאני שואלת על זה או מנסה לפתח שיחה היא מנפנפת ,משהו חשוד לי שהיא רוצה שמשתמש רק ברויאל קנין,והיא בביטחון כזה קובעת כאילו עשתה מחקר של שנים שבכלל האוכל שהבאנו לו יש לו אבנים בכליות
    אפשר לקבל חוות דעת נוספת ?
    תודה מראש

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    אבנים בכליות - כלב שיצו

הוספת תגובה

תמונה

• נקודה אדומה בעיין של חתול
    דורון
    18/09/2023

לרגדול שלנו בן ה 15 יצא "הדבר" הזה בעיין ימין
    לציין התופעה החלה עם דלקת חריפה בעדיין שטופלה בעזרת טיפות אנטיביטיות
    הדלקת דיי עברה אבל לא הנקודה האדומה
    מישהוא יודע מה הדבר הזה?

תודה מראש

דורון

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    נקודה אדומה בעיין של חתול

הוספת תגובה

תמונה

• עקיצת קרציה במהלך טיול
    גדי
    16/09/2023

שלום

היום טיילתי בחולות חולון. אחרי שעתיים גיליתי קרציה על הרגל. הוצאתי אותה בזהירות.
    השאלה כמה זמן נדרש לקרציה להעביר מחלות כלשהם כאשר הם שוהים על גוף בן אדם. במקרה שלי היא שהתה עלי בערך שעתיים-שעתיים וחצי.

תודה
    גדי

לקביעת תור
    סגירה
    עקיצת קרציה במהלך טיול

הוספת תגובה

תמונה

• כלבה אחרי המלטה
    רותי אלחיאני
    15/09/2023

הכלבה שלי החליטה 4 גורים שלושה מתו והכלבה אכלה אותם למה ? ואם זה נורמלי

לקביעת תור
    סגירה
    כלבה אחרי המלטה

הוספת תגובה

תמונה

• נשיכת כלב של ביתי
    נדב
    14/09/2023

היי

הכלב הקטנטן והחמוד של חברתי ( מחוסן לכלבת) נשך את ביתי הקטנה בת השנתיים . יד צואך לערב פה את משרד הבריאות?

לקביעת תור
    סגירה
    נשיכת כלב של ביתי

הוספת תגובה

תמונה

• הכלב שלי עם רגליים אדומות
    ענבל מרטין
    14/09/2023

יש לי כלב ציוואווה בן 10 וחצי שבתקופה האחרונה הרגליים וכפות הרגליים הקדמיות שלו הפכו לאדומות.ממה לדעתך זה קורה? האם זה מסוכן? האם יש לזה פיתרון?

לקביעת תור
    סגירה
    הכלב שלי עם רגליים אדומות

הוספת תגובה

תמונה

• אוכל ללברדורית שאובחנה עם סרטן הוושט
    מיכל
    10/09/2023

שלום רב,
    הלברדור שלנו אובחנה לכאבנו הגדול בסרטן הוושט. הוטרינארית המליצה להפסיק לתת אוכל יבש ולעבור לאוכל רטוב הניתן בפחיות.
    הוטרינארית לא ידעה לומר בדיוק מה הכמות ונותרנו מבולבלים. אני מעוניינת לדעת מהן הכמויות המומלצות של אוכל בפחית מסוג marpet כל פחית מכילה 400 ג׳.
    הכלבה שוקלת 25 ק״ג. הווטרינרית אמרה לתת 4 פחיות ביום.
    המוכר בחנות אמר לתת לה פחית וחצי.
    אנחנו לא יודעים מה נכון.
    אודה מקרב לב,
    מיכל

הוספת תגובה

תמונה

• נשיכת העור ותלישת הפרווה באזור הבטן והגב
    משי
    07/09/2023

שלום רב, הכלבה שלנו בת 13, בתקופה האחרונה מתעסקת רבות בתלישת הפרווה ונשיכת העור באזור הבטן והגב, עד זוב דם וקרחות. חשוב לי לציין שאין פשפשים או קרציות.
    מצרפת תמונה של הבטן

הוספת תגובה

תמונה

• התנהגות של חתול מסורס
    רווית
    06/09/2023

שלום. החתול שלי כבן 10 מסורס.
    לפעמים עולה על המיטה ומתחיל לעשות תנועות "משונות" עם השמיכה. נשאלה שלה היא האם יתכן שיצא לו איזו הפרשה וילכלך אותה? או שזה רק תנועות. לגרש אותו? להתעלם?

לקביעת תור
    סגירה
    התנהגות של חתול מסורס

הוספת תגובה

תמונה

• חתול מקיא אוכל לא מעוכל ולאחר מכן אוכל את מה שפלט
    מיכל
    27/08/2023

שלום, יש לי חתול בן שנתיים שהחלפתי לו אוכל לאחרונה. הוא כבר מספר ימים מקיא את האוכל אחרי שהוא אוכל בהתלהבות רבה ואז חוזר לאכול את הפליטה. האוכל לא מעוקל. היציאות שלו נורמליות. האם זה יעבור או לקחת לוטרינר לבדיקה?

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות לגבי לימודי וטרינריה
    מעיין
    27/08/2023

שלום רב, מקווה שבסדר לשאול לגבי זה בפורום.
    החלום שלי מאז ומתמיד היה ללמוד וטרינריה, חיות הם חלק בלתי נפרד ממני.
    לצערי עקב אלרגיה לחתולים החיים הובילו אותי לכיוון ההייטק אבל הלב לא שלם על ההחלטה.
    אני מחפשת טיפול לאלרגיה אבל אשמח לשמוע אם יש וטרינר שעובד עם אלרגיות או אם יש מסלולים שבהם לא חייב לעבוד עם חתולים, למשל אם מתמחה עם חיות משק או חיות אקזוטיות .
    אשמח למענה למי שיודע, תודה רבה (:

הוספת תגובה

תמונה

• הבאתי לגור פי 2 אוכל ממנה שצריך לאוכל
    נבו
    26/08/2023

הגור שלי מגזע בורדר קולי הוא בן 4 חודשים בדיוק
    ובטעות כבר חודשיים הבאתי לו אוכל פי 2 ממה שהייתי צריך להביא לו כלומר הבאתי לו במקום 130 גרם ביום הבאתי לו 260ֶ ביום כי היה טעות ביחס של הטבלה והתבלבלתי עכשיו הוא כפי שאמרתי בן 4 חודשים בדיוק ושוקל 8.5 האם זה תקין אני מאמין שזה מעל הממצוע אבל האם זה חריג מאוד ברמה שצריך ללכת לווטרינר מזכיר שבור דר קולי זה גזע שמשקל הוא בן 10ֶ 20 לכלב בוגר
    —————————————————————————————————————————————————————————————————————-

הוספת תגובה

תמונה

• עקיצה מעקרב שחור מה לעשות
    אבי
    19/08/2023

עכשיו ראיתי את הבוקסרית שלי נלחמת עם עקרב שחור.עדין לא יודע אם נעקצה!מה עושים ?

לקביעת תור
    סגירה
    עקיצה מעקרב שחור מה לעשות

הוספת תגובה

תמונה

• הכלב הפסיק להשיל שיער
    משה
    19/08/2023

כלב מעורב בן 9 שנים השיל שיער והרבה כל השנים, לאחרונה הפסיק להשיל שיער לחלוטין.
    נא תשובתכם
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הכלב הפסיק להשיל שיער

הוספת תגובה

תמונה

• פצע לארנב מדאיג אותי מאד
    שמשון ג`קוב
    18/08/2023

שלום. לארנב שלי יש פצע. האמת היא שראיתי אותו יום לאחר שקנינו אותו, וכיום לאחר חודשיים הילדים שלי הראו לי אותו שוב באותו מקום רק יותר גדול. מצרף תמונה. מודאג מאד. מה לעשות?

לקביעת תור
    סגירה
    פצע לארנב מדאיג אותי מאד

הוספת תגובה

תמונה