התינוקות מעדיפים את אבא- לא הולכים לגן

מנהל הפורום

סימונה פלג
סימונה פלג
לקביעת תור אצל סימונה פלג ללא פרסום בפורום

• התינוקות מעדיפים את אבא- לא הולכים לגן
    אימוש
    18/01/2021

שלום
    יש לי תאומיקס בני 8 חודשים. הם עדיין לא הולכים לגן ואני הדמות העיקרית שנמצאת איתם בבית. לפעמים באה בייביסיטר לעזור לי או משפחה שבאה לבקר אבל בגדול אני איתם רוב הזמן ובעלי עובד ומגיע בערב ונמצא איתם בערב ובלילה ובסופי שבוע. ושמתי לב שלאחרונה הם ממש מעדיפים את בעלי. למשל כשאני איתם והוא יוצא מהבית הם בוכים אפילו כשאני לידם, והרבה פעמים כשאני מחזיקה אותם הם מושיטים אליו ידיים שייקח אותם ולא רוצים להיות עליי. מיותר לציין שכשהמצב הפוך למשל כשהוא איתם ואני יוצאת לרגע הם לא בוכים ואף אדישים וכשהם עליו הם אף פעם לא רוצים אליי. זה גורם לי לחשוב שהם לא אוהבים אותי ושאני אמא לא טובה. אולי אני עושה משהו לא בסדר? אני לא רואה שבעלי מתנהג אליהם ביותר סבלנות ממני או עושה משהו שונה ועדיין מעדיפים אותו. אשמח להסבר למה זה קורה ולעצות איך להתמודד עם המצב.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• התינוקות מעדיפים את אבא

Simona Pelleg
    19/01/2021

בוקר טוב אימוש.
    כאם לשלישיה אני יכולה להבין ולהזדהות עם הרגש הזה שאולי הם אוהבים את אבא יותר...אך..... מאחר ואת איתם רוב שעות היום ואבא הרבה פחות אך טבעי הוא שהם ירצו להיות בחברתו יותר. האמת, אני אישית אהבתי שישי לי את הפסק זמן והם רצו רק אותו. זה נתן לי זמן לנשימה.
    אני בטוחה יקרה שהם אוהבים אותך ומחוברים אלייך. אך רוצים ומביעים בדרך היחידה שהם יודעים להיות גם עם אבא, וזה בסדר גמור יקרה.
    בברכה
    סימונה פלג.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו