קשיים בגן בבוקר ואובדי עצות

מנהל הפורום

סימונה פלג
סימונה פלג
לקביעת תור אצל סימונה פלג ללא פרסום בפורום

• קשיים בגן בבוקר ואובדי עצות
    נעמי
    05/10/2021

שמח לעזרתכם

הבת שלי בת 2.5 בגן פרטי, בשנה שעברה היא היתה מגיעה בשמחה, אומרת בקושי לנו שלום חטוף והולכת לחברים שלה שהיו מחכים לשחק איתה .

השנה החברים הטובים שלה עזבו לגן אחר. הגננות של הקבוצה שלה עזבו, והבקרים שלה מתחילת שנה הפכו

למסכת בכיות נוראיות ובלתי נגמרות, היא לא רוצה שנלך מהגן נצמדת אלינו וכמעט כל היום לא נכנסת לקבוצה שלה.

הגננת הראשית נוטה להאשים שזה בגלל שאנו לא מביאים אותה מספיק מוקדם בבוקר - הקדמנו וזה לא עזר, שאנו לא משחררים וכדומה, אבל אני לא מרגישה שהצוות מנסה לעשות משהו יצירתי לפתור את הקושי. - ניסינו להישאר איתה קצת , לשחק איתה וכו' אך אין שום שינוי.

ניסינו גם שהסבתא תביא אותה ומיד תלך [אולי זה בגללנו...], אבל זה לא עזר, ואנו ממש אובדי עצות, בבוקר נותרים עם תחושה קשה כי יודעים שהילדה בוכה הרבה משעות היום, לא פעילה בפעילויות וגם מרגישים שהצוות לא מייחס לעניין חשיבות.

אודה לנסיונכם ולדעתכם.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כול להיות שחלק נוסף לקושי ההסתגלותי של בתכם

Simona Pelleg
    06/10/2021

שלום נעמי.
    ליבי איתך על תיאור הקושי והתסכול שאתם חווים כהורים על בתכם שקשה לה בגן. ואני רוצה להסב את שתומת ליבכם לדבר בסיסי כאם כהורים, מה אתם מרגישים? מה תחושת הבטן שלכם על הסיטואציה שנוצרה. יחד עם זאת אני חושבת שכנה שיחות עם מנחה שתוכל לתת לכם נקודות למחשבה וראיה שאולי לא ראיתם עד כה.
    ועוד
    השנתיים האחרונות אנחנו חווים טלטלה בכל קנה מידה על כל אחד מאיתנו זה משפיע אחרת על אחת כמה וכמה על ילדינו ולכן יכול להיות שחלק נוסף לקושי ההסתגלותי של בתכם קשור גם לפן הזה. וצריך לפעול אחרת.
    אשמח להתעדכן איך ומה קורה עם בתכם ואיתכם.
    בברכה
    סימונה פלג

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו