ליטוש סתימות - כאבים חזקים

מנהל הפורום

ד"ר ניצן שלזינגר
053-4877807
לקביעת תור אצל ד"ר ניצן שלזינגר
053-4877807 ללא פרסום בפורום

• ליטוש סתימות - כאבים חזקים
    ש
    07/12/2018

שלום,
    לפני כמה זמן רופא השחיז לי 3 שיניים רצופות וליטש לי את הסתימות שבהן (פעולה שלא היתה צריכה לקרות כלל). מדובר בסתימות אמלגם ישנות שהחזיקו הרבה שנים. מאז שהוא נגע יש לי משם כאבים חזקים כבר חודשיים. זה התחיל כמו זרמים ועכשיו יש כאבים. הרופאים לא רואים כלום בצילום ולא יודעים מהיכן מקור הכאב. מצב מתסכל מאוד. האם יתכן כי נגרמה לי פגיעה בעצב ואצטרך טיפול שורש? איך אדע באיזה שן לטפל? אני עם משככי כאבים כבר המון זמן. בנוסף, מהפעולה הזו נגרמה לי גם ירידת גובה בפה (השיניים הקדמיות העליונות והתחתונות מתחככות זו בזו). מתוסכל מאוד ועם כאבים. אודה לתשובה.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר ניצן שלזינגר - 053-4877807

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ליטוש סתימות - כאבים חזקים

ד''ר ניצן שלזינגר
    08/12/2018

ש שלום.
    דבר ראשון יש לזהות את מקור הכאב , לא סביר שהכאב מגיע משלושת השיניים.איני יכול ליעץ איך לזהות או מה לעשות מבלי שבדקתי את השיניים.
    בכל מקרה במידה ווקיים חוסר של מגע סגרי באזור בזה אשר גרם לשינוי הסגר , הרי שיש להחזיר את הגוה ע"י שחזר חדש את כתר.
    בהצלחה :-)

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו