פורום שיקום הפה, השתלת שיניים - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו שתלים דנטליים, טיפולים אסתטיים, בעיות שיניים, שיניים חסרות, כתרים, טיפול שורש, הרמת סינוס ועוד

מנהל הפורום

ד"ר גיא לוי
ד"ר גיא לוי
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר גיא לוי ללא פרסום בפורום

• עצה מרופא השיניים?
    Stewart Alsop
    20/10/2021

האם תוכל בבקשה לומר לי האם כדאי להכניס שתלים אם אתה אלרגי למספר מתכות? רופאי שיניים רבים מסרבים לנתח אותי.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    עצה מרופא השיניים?

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• טיפול שיניים באשקלון

AmyMcLeod
    21/10/2021

היי, אני רואה שעזרת להמון אנשים כאן ואשמח לעצתך. יש לי טיפול שיניים באשקלון( https://drevelina.co.il) שהתחלתי לפני כמה שנים, תהליך ליישור שיניים, גשר. עכשיו אני שמתי המון כסף כמובן והובטח לי על ידי הרופא שהתהליך בהתאם לשיניים שלי (היה לי רווח בשיניים הקדמיות וניב לא במקום) ייקח לא יותר משנה גג שנה וחצי. עברו כבר שנתיים ואני לא רואה את הסוף. כל טיפול הוא אומר ניפגש עוד שלושה חודשים ואין צפי. אני חושב שאני לא צריך לציין את המחיר הנפשי שהולך עם גשר, יחד עם טיפולים יקרים וחוסר וודאות של מתי פסי הרכבת האלה ירדו לי כבר מהפה, זה גם כואב, ומקשה על רמת החיים. האם יש מה לעשות מול רופא כזה? האם כדאי לעבור? אשמח לעצתך בנושא.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול בשן שהאפירה
    מיכל
    15/08/2021

שלום רב,
    יש לי שן שעברה פעמיים יישור. פעם בילדות לפני למעלה מ 30 שנה. ופעם נוספת לפני 11 שנה.
    לפני כשנתיים השן האפירה. רופא שיניים אמר לי שהשן "מתה" עקב יישור השיניים, ועשה לי סתימת שורש בחלק האחורי של השן.
    מדובר בשן מספר 41 שיש לה ולשיניים הסמוכות לה קיבוע.
    לאחרונה השן האפירה עוד יותר.
    אשמח לדעת מה הטיפול המומלץ במקרה שלי.
    הלכתי להתייעצות במרפאת כללית: שם המליצו לי לעשות כתר אקרילי, או מבנה עם חזית חרסינה.
    האם יש פתרון נוסף מבלי לגעת בקיבוע או בשיניים הסמוכות. טיפול נקודתי לשן הספציפית?
    אשמח לקבל המלצה על רופא מחיפה ועד חדרה שמתמחה בטיפול אסתטי שכזה.
    בברכה
    מיכל

לקביעת תור
    סגירה
    טיפול בשן שהאפירה

הוספת תגובה

תמונה

• 2 כתרים קדמיים נפרדים או מחוברים
    מיטל
    12/08/2021

הי
    יש לי בשן 11 ו12 כתרים מאוד ישנים שאני מחליפה עכשיו. (רק את הכתרים בלי המבנים)
    הרופא המליץ לעשות 2 הכתרי זירקוניה מחוברות מכיוון שהמבנים גדולים יחסים וכך זה יהיה יציב יותר.
    אכן ? האם יש חסרון בכתרים קדמיים מחוברים?
    תודה מראש
    מיטל

הוספת תגובה

תמונה

• מצרפת צילום

מיטל
    13/08/2021

מצרפת צילום .. לגבי שניים קדמיות..
    לגבי חסרון של מחוברות שלא ניתן לנקות זה לא יכול להוביל לעששת ?? או שאם עושה עם סילונית זה מספיק?
    מלבד שיותר קשה לנקות יש עוד חסרון במחוברות ?
    אשמח לדעת חסרונות ויתרונות של כל אופציה אני ממש בלחץ אני רק בת 46 ומדובר בקדמיים!!
    ממש אשמח לעזרתך
    תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים ללא סיבה נראית לעין
    הגר
    28/07/2021

שלום,
    אני סובלת מכאבים חולפים וחוזרים ב2 שיניים עם טיפול שורש ישן. בצילומים הכל נראה תקין, מבחינת רופאת חניכיים הכל תקין, והכאב הולך ומתגבר. מה יכולות להיות הסיבות ואיפה/כיצד "לחפש" אותן?
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    כאבים ללא סיבה נראית לעין

הוספת תגובה

תמונה

• עקירת שיניים לפני שתלים
    אתי
    25/07/2021

הי
    אבי בן ה76 עובר כעת טיפולי שיניים.לקראת שתלים
    היום עבר עקירה, לטענתו כאבים חזקים
    נטל רוקסט פלוס סביב השעה שתיים בצהריים?
    (אני לא מכירה ויודעת אם הכדור טוב לכאבי שיניים,לא קיבל המלצה או הנחיה כלשהי מה ליטול במקרה של כאבים)
    המלצתי לו על אופטלגין אך האם יכול ליטול אופטלגין אחרי שכבר לקח את הרוקסט פלוס ומתי? וכל כמה זמן (בהנחה שעוד יכאב לו)
    תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    עקירת שיניים לפני שתלים

הוספת תגובה

תמונה

• טיפול של כתר זרקוניה בארבע שיניים
    מיכל
    22/06/2021

צהריים טובים
    עשיתי 4 כתרי זרקוניה בשיניים קידמיות
    סיימתי טיפול עברו שבועיים ושן אחת שינתה את צבעה לאפרפר
    ( שן אחת מתחת לכתר היתה טיפה שחורה)
    האם זה בגלל הדבק או השן השחורה
    והאם אפשר להוציא כתר קבוע בלי לשבור ולהתחיל שוב מדידות וטיפולים

הוספת תגובה

תמונה

• השתלה שניה בגיל מבוגר דלקות חניכיים
    ונוס
    10/05/2021

אמא שלי עשתה השתלה לפני כ 4 שנים ,לאחר דלקות חניכיים שנמשכו כ 3שבועות עם החלפת אנטיביוטיקות שונות ( ועדיין לא לגמרי נרפא) הרופא אמר לה שיש צורך להוציא שתל קיים ולעשות חדש של בניית עצם ושתל על מס שנים כמדומני ) - האם בגיל 70 עם רקע רפואי (בינהם סוכר גבולי ) זה פתרון מומלץ לעבור תהליך כזה מורכב ? האם יכולות להיות אלטרנטיבות ?( חוץ מתותבות )?היא לא הקפידה על שיננית אבל אני חוששת שדלקות חניכיים בשנית עלולה שוב לסכל את ההשתלה ?

הוספת תגובה

תמונה

• כתרי זירקוניה בשיניים בריאות לאחר עקירות
    יעלי
    22/04/2021

שלום רב,

לפני 8 חודשים עברתי עקירות של כל הטוחנות וניב אחד, הרמת סינוסים, בשתלת עצם ו-13 שתלים.

בנוסף 3 טיפולי שורש וכתרים בקדמיות שקרובות לניבים.

כרגע בשלבי חשיפה.

הרופא ממליץ מאוד לשייף את השיניים הבאיאות הקדמיות ולהרכיב עליהן כתרי זירקוניה.

לדבריו זה לא יהרוס את השיניים והלבנה לא מספיקה כדי שייראה טוב.

הן לא צהובות ולא עקומות.

האם כדאי לעשות זאת? האם זה באמת לא יהרוס ויגרום לבעיות?

הוספת תגובה

תמונה

• להתנשק עם שיניים תותבות בת 58
    אביגיל
    20/04/2021

שלום, אני בת 58 עם שני גשרים מלאים כולל פלסטיק בחיך. זה גורם לרתיעה מנשיקות איתי, ועגמת נפש רבה, בעיקר בהכרות זוגית חדשה . האם יש גשרים ללא חיך ? במקרה של חסר עצם מלא והתימכות בואקום כאמצעי אחיזה יחיד.
    תודה.

הוספת תגובה

תמונה

• האם יש צורך בהארכת כותרת?
    רויטל
    16/04/2021

הי
    אני מחליפה כתרים ב2 בשניים
    שן 16 בגלל עששת
    שן 46 בגלל כתר לקוי.

רופא אחד אמר שצריכה ב2 השיניים הארכת כותרת. אכן יש צורך ?
    האם יש בהארכת כותרת גם חסרון? פגחעה במשהו?

לגבי שן 16 איך ניתן לדעת האם יש צורך בהחלפת המבנה גם?

מצב צילום סטטוס

תודה מראש
    רויטל

לקביעת תור
    סגירה
    האם יש צורך בהארכת כותרת?

הוספת תגובה

תמונה

• סוגי כתרים לא קדמיים- חסרון בזירקוניה
    מיטל
    16/04/2021

הי
    אני צריכה לעשות כמה כתרים לא בשיניים קדמיות..
    1. איזה סוג כתר עדיף??
    2. במידה ומצב החניכיים רגיש ויש גם נסיגה האם עדיף לעשות זירוקניה בגלל שיותר ידידותי לחניכיים?
    3. האם בשן אחורית כדאי זיררוניה מלא או עם ציפוי חרסינה?
    4 באיזה סוג כתר צריך לשייף יותר את השן?
    5. במידה וחורקים שיניים איזה סוג כתר כדאי?
    6. האם כתרי זירקוניה חזקים באותה מידה כמו מתכת עבור שן אחורית?
    7. מה החסרון בזירקוניה מלבד שאולי יותג יקר?
    8. האם סוג הכתר תלוי אם זה על שתל או לא?

תודה מראש
    מיטל

הוספת תגובה

תמונה

• כתרי זירקוניה-אחריות
    ימית
    08/04/2021

שלום רב, הטם ישנה אחריות על כתרי זירקוניה,
    בעת ביצוע הטיפול רופא שיניים חזר והדגיש שמדובר בכתרים חזקים, איכות מעולה, ולצערי ישנו שבר קטן שגורם לכאבים חזקים מאוד.

לקביעת תור
    סגירה
    כתרי זירקוניה-אחריות

הוספת תגובה

תמונה

• המלצת לשואלת חורקת שיניים לאחר שיקום על סד קשיח
    אבנר פרבר
    15/03/2021

האם חייב קשיח ולמה. כי לי , חורק ותיק , עושים סד גמיש ואני עכשיו נכנס לשוקום, האם עדיף סד קשיח (אישית מעדיף מאוד סד גמיש)

הוספת תגובה

תמונה

אבנר פרבר
    15/03/2021

האם חייב קשיח ולמה. כי לי , חורק ותיק , עושים סד גמיש ואני עכשיו נכנס לשוקום, האם עדיף סד קשיח (אישית מעדיף מאוד סד גמיש)

הוספת תגובה

תמונה

אבנר פרבר
    15/03/2021

הוספת תגובה

תמונה